X

 
אחסון אתרים ֿלפי תחום:


אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי הישראליים כולל כרטיסי דיירקט וכן כרטיסים בינלאומיים. כמו כן ניתן לשלם בהמחאות, העברות בנקאיות ו-PayPal

אמצעי תשלום לחשבונות אחסון אתרים

פתיחת חשבונות חדשים 7 ימים בשבוע ללקוחות המשלמים בכ"א/PayPal.

לקוחות מספרים

 • אני לקוח של Sweethome כבר למעלה מ 6 שנים. במהלך התקופה שדרגתי את חבילת האחסון שלי מספר פעמים ויכולתי להסתמך על תמיכתם בבניית העסק שלי. האמינות של השרתים גבוהה מאוד והתקלות מועטות. גם כאשר היו תקלות (והן תמיד קרו בלילה/סוף שבוע בהתאם לחוק מרפי) הטיפול בהן היה מיידי ורציף כך שיש על מי לסמוך.

  דורון כהנסקי
  מנכ"ל קבוצת מרקדו

 • חברת טקטיקום נתמכת מזה 6 שנים ע"י חברת sweethome ומקבלת שירותי סיסטם בזמינות גבוהה וברמה אחת מעל כולם. חברת sweethome תומכת ומתחזקת מערכת מרובת שרתים המכילה אתרי סחר אלקטרוני בעלי traffic גבוה הכוללים web-services שונים לחברות כגון: אלביט, אינטל, נומוניקס, פז, דיזנהאוז ועוד. בינואר 2010 הוסמכה חברת טקטיקום לתקן האבטחה העולמי PCI-DSS וזאת לאחר תהליך ארוך וליווי צמוד של חברת sweethom.

  אהד אורון
  טקטיקום יתרונות שיווקיים

סוויטהום אחסון אתרים
הקמה, ניהול ותחזוקת מערכות אינטרנט קריטיות

הקמה ותחזוקת מערכות אינטרנט לזמינות גבוהה כולל שרידות, יתירות ו-DRP

קבל הצעת מחיר לניהול שרתים

שם:*
חברה/ארגון:
טלפון:*
דוא''ל:*
סוג שרת:
הערות:
*שדה חובה

סוויטהום עוסקת בבניית מערכות אינטרנט מראשית שנות ה-90 ועברה כברת דרך בתכנון, ישום ותחזוקת מערכות שונות, כספקית עבור שרותים קריטיים כגון DNS/Mail/Web/SQL וכן עבור לקוחותיה מהמגזר העסקי, סטארטאפים ועוד. אנו יודעים לשלב בין מספר רב של טכנולוגיות, שרתים, שרותי רשת כגון מחשוב ענן, CDN, וירטואליזציה וכמו כן מתמחים בוידאו, אודיו ותקשורת טלפונית באינטרנט.


  מערכת בעלת יתירות ושרידות גבוהה תכלולל בד"כ
  התצורה הבאה (לכל מרכז תקשורת)
 • שני פיירוולים בתצורת active/active
 • שני סוויטשים Layer-3 במצב cluster
 • מחלק עומסים (Load Balancer) אחד או שניים
 • Data storage מחולק למספר LUNS
 • שני שרתי Web לפחות
 • שרתי מסדי נתונים MS-SQL/MySQL בתצורות Cluster שונות
 • מערכת גיבויים יעודית חכמה השומרת גרסאות קבצים ולוגים מלאים של מסדי הנתונים
 • מערכת חשמל כפולה עם UPS Online ושתי יציאות רשת לנתבים שונים בחוה • וירטואליזציה למערכות אינטרנט

  סוויטהום מפעילה מספר מערכות וירטואליזציה בינהן Virtuozzo, Xen, VMware ורכשה ניסיון רב בתחום זה בשנים האחרונות. מערכות בעלות עומס נמוך אך דורשות שרידות ויתירות גבוהה יכולות לעשות שימוש חכם ויעיל במערכות וירטואליזציה על מנת לצמצם שרתים אמיתיים תוך שמירה על הפרדת תפקידים קשוחה ברמת הוירטואליזציה של מערכת ההפעלה. התצורה למעלה יכולה להצטמצם לשתיים או שלוש מכונות פיזיות באצעות ויררטואליזציה ועדיין לתת את אותם אחוזי Uptime.


  ציודים טיפוסיים למערכות שרידות גבוהה:

  כשאנו מרימים מערכת כזו בד"כ לא חוסכים בציוד ודורשים את הטוב ביותר. אנו יודעים לתפעל את רוב הדגמים של החברות הבאות: IBM, NetApp, EMC, Cisco, Fortinet, HP, Dell, Juniper, Radware, F5, CA ועוד. לסוויטהום יש קשרים ענפים עם מפתחים, אנשי R&D, תומכים ומהנדסי תוכנה אשר נמצאים במרחק טלפון ועוזרים לתכנן, לדבג ולתפעל מערכות מורכבות מסוג זה.


  בין לקוחותינו אשר נהנים ממערכות כאלה ניתן למצוא את: חברת IPdot אשר מפעילה את פרויקט "עלי כותרת", מערכת לניהול ספריות עירוניות, חברת טקטיקום יתרונות שיווקיים המפעילה פורטלי סחר פנים ארגוניים ומועדוני לקוחות, חברת אינמנג' אשר נותנת בין השאר שירות למערך ההזמנות אונליין של פיצה דומינוס, רשת החברתית היהודית "פמיליון" המונה כ-100,000 חברים כיום, פרויקט איכות סביבה של חברת טבע, רשות הטבע והגנים, אתרי מועדוני לקוחות של חברת ויזה כא"ל (bcard.co.il) ועוד לקוחות נוספים שנשמח לספר עליהם בשיחה אתך.

  סוויטהום בנתה ומתחזקת מספר מערכות כאלה עבור לקוחות מהשורה הראשונה במשק הישראלי ותשמח להרים מערכת כזו גם עבורך. צור קשר עוד היום ונשמח לבוא לפגישת היכרות על מנת לשמוע על המיזם שלך ולתכנן לך מערכת אינטרנט שתשרת אותך שנים קדימה.

מומלץ לבדוק גם:     השכרת שרתים   אירוח שרתים   ניהול שרתים   שרתי לינוקס   שרתי ווינדוס