X

 
אחסון אתרים ֿלפי תחום:


אנו מכבדים את כל כרטיסי האשראי הישראליים כולל כרטיסי דיירקט וכן כרטיסים בינלאומיים. כמו כן ניתן לשלם בהמחאות, העברות בנקאיות ו-PayPal

אמצעי תשלום לחשבונות אחסון אתרים

פתיחת חשבונות חדשים 7 ימים בשבוע ללקוחות המשלמים בכ"א/PayPal.

לקוחות מספרים

 • שמי ניב רווח, מנכ"ל פורטל פסיכומטרי בע"מ, אתר התרגול וההכנה לבחינה הפסיכומטרית הגדול בישראל, המשמש אלפי גולשים ביום. שרתינו מאוחסנים בחברת סוויט-הום, בה בחרנו לאחר סקר מקיף ובחינת מספר שירותי אירוח דומים. השרתים מהירים ומותאמים לשימושנו, ולכן בחרנו בוויט-הום גם לאחסון של אתרים אחרים שבבעלותינו. אנו זוכים לתמיכה טכנית מהירה ואיכותית בפעמים המעטות בהן זה נדרש, והמענה תמיד אדיב ומקצועי.

  ניב רווח
  מנכל פורטל פסיכומטרי

 • חברת SweetHome מספקת לחברתנו שירותי אחסון אתרים, התקנה וניהול שרתים, בארץ ובחו"ל, ללקוחות גדולים וקטנים כאחד. בעבודתם עמנו הם מהווים אסמכתא מקצועית בכל הקשור לנושאי שרתים ותקשורת. אם אין בידם מענה הם פונים לבדוק, ללמוד ולחקור עד לקבלת התוצאה המתאימה לכל מקרה.השירות שלהם הוא תמיד מקצועי, אדיב, יעיל ובזמני תגובה מהירים.

  יפתח כהן
  IP-DOT LTD

סוויטהום אחסון אתרים
הקמה, ניהול ותחזוקת מערכות אינטרנט קריטיות

הקמה ותחזוקת מערכות אינטרנט לזמינות גבוהה כולל שרידות, יתירות ו-DRP

קבל הצעת מחיר לניהול שרתים

שם:*
חברה/ארגון:
טלפון:*
דוא''ל:*
סוג שרת:
הערות:
*שדה חובה

סוויטהום עוסקת בבניית מערכות אינטרנט מראשית שנות ה-90 ועברה כברת דרך בתכנון, ישום ותחזוקת מערכות שונות, כספקית עבור שרותים קריטיים כגון DNS/Mail/Web/SQL וכן עבור לקוחותיה מהמגזר העסקי, סטארטאפים ועוד. אנו יודעים לשלב בין מספר רב של טכנולוגיות, שרתים, שרותי רשת כגון מחשוב ענן, CDN, וירטואליזציה וכמו כן מתמחים בוידאו, אודיו ותקשורת טלפונית באינטרנט.


  מערכת בעלת יתירות ושרידות גבוהה תכלולל בד"כ
  התצורה הבאה (לכל מרכז תקשורת)
 • שני פיירוולים בתצורת active/active
 • שני סוויטשים Layer-3 במצב cluster
 • מחלק עומסים (Load Balancer) אחד או שניים
 • Data storage מחולק למספר LUNS
 • שני שרתי Web לפחות
 • שרתי מסדי נתונים MS-SQL/MySQL בתצורות Cluster שונות
 • מערכת גיבויים יעודית חכמה השומרת גרסאות קבצים ולוגים מלאים של מסדי הנתונים
 • מערכת חשמל כפולה עם UPS Online ושתי יציאות רשת לנתבים שונים בחוה • וירטואליזציה למערכות אינטרנט

  סוויטהום מפעילה מספר מערכות וירטואליזציה בינהן Virtuozzo, Xen, VMware ורכשה ניסיון רב בתחום זה בשנים האחרונות. מערכות בעלות עומס נמוך אך דורשות שרידות ויתירות גבוהה יכולות לעשות שימוש חכם ויעיל במערכות וירטואליזציה על מנת לצמצם שרתים אמיתיים תוך שמירה על הפרדת תפקידים קשוחה ברמת הוירטואליזציה של מערכת ההפעלה. התצורה למעלה יכולה להצטמצם לשתיים או שלוש מכונות פיזיות באצעות ויררטואליזציה ועדיין לתת את אותם אחוזי Uptime.


  ציודים טיפוסיים למערכות שרידות גבוהה:

  כשאנו מרימים מערכת כזו בד"כ לא חוסכים בציוד ודורשים את הטוב ביותר. אנו יודעים לתפעל את רוב הדגמים של החברות הבאות: IBM, NetApp, EMC, Cisco, Fortinet, HP, Dell, Juniper, Radware, F5, CA ועוד. לסוויטהום יש קשרים ענפים עם מפתחים, אנשי R&D, תומכים ומהנדסי תוכנה אשר נמצאים במרחק טלפון ועוזרים לתכנן, לדבג ולתפעל מערכות מורכבות מסוג זה.


  בין לקוחותינו אשר נהנים ממערכות כאלה ניתן למצוא את: חברת IPdot אשר מפעילה את פרויקט "עלי כותרת", מערכת לניהול ספריות עירוניות, חברת טקטיקום יתרונות שיווקיים המפעילה פורטלי סחר פנים ארגוניים ומועדוני לקוחות, חברת אינמנג' אשר נותנת בין השאר שירות למערך ההזמנות אונליין של פיצה דומינוס, רשת החברתית היהודית "פמיליון" המונה כ-100,000 חברים כיום, פרויקט איכות סביבה של חברת טבע, רשות הטבע והגנים, אתרי מועדוני לקוחות של חברת ויזה כא"ל (bcard.co.il) ועוד לקוחות נוספים שנשמח לספר עליהם בשיחה אתך.

  סוויטהום בנתה ומתחזקת מספר מערכות כאלה עבור לקוחות מהשורה הראשונה במשק הישראלי ותשמח להרים מערכת כזו גם עבורך. צור קשר עוד היום ונשמח לבוא לפגישת היכרות על מנת לשמוע על המיזם שלך ולתכנן לך מערכת אינטרנט שתשרת אותך שנים קדימה.

מומלץ לבדוק גם:     השכרת שרתים   אירוח שרתים   ניהול שרתים   שרתי לינוקס   שרתי ווינדוס