(24/7) 1-800-373-600

הפניית לקוחות – מפנים חברים ומרוויחים עמלות וזיכוי לחשבון!

 

SweetHome אחסון אתרים מציעה ללקוחותיה דרך נוחה ופשוטה להרוויח כסף באמצעות אתרי האינטרנט שלהם על ידי פרסום שירותיה ותשלום עמלות נדיבות עבור הפניית לקוחות.

 

איך זה עובד?


פשוט מאוד. כל לקוח יכול להפעיל את חשבון ה-"סוכן" מתוך מרכז הלקוחות בכתובת my.sweethome.co.il. לאחר הפעלת השירות תינתן לכם כתובת ייחודית אליה אתם שולחים את הגולשים, באמצעות קישורי מילים או באנרים.

כמה כסף מקבלים?


לכל חבילת שירות יש עמלה שמשולמת לסוכן. לקוחות שיפנו לקוחות לאחסון שיתופי יקבלו עמלה של 3 חודשי שירות, שנעה בין 100₪ ל-350₪. לקוחות שיופנו למחשוב ענן יזכו את הסוכן בעמלה של חודש שירות אחד, שיכולה לנוע בין 130₪ לעד 1000₪ ויותר. הפניתן לקוח של שרת יעודי? קיבלתם עמלה אוטומטית של 750₪.

מתי מקבלים את הכסף?


לקוחות אשר ישלמו את התשלום שנתי יזכו את הסוכן בעמלה אחרי 30 יום. חשבונות שישלמו חודש בחודשו יזכו את הסוכן לאחר 90 יום. לקוחות מחשוב ענן ושרתים – הסוכן יזוכה לאחר 30 יום.

איך מקבלים את הכסף?


לבחירתכם, ניתן לקבל את הכסף בצורת זיכוי שיעמוד לרשותכם לתשלום שירותים ב-SweetHome אחסון אתרים או בצורת צ'ק, בכפוף לחשבונית מס או אישור ניכוי ממס הכנסה.

איך מפרסמים את האתר של SweetHome אחסון אתרים?


באמצעות באנרים, קישורים טקסטואליים או מודעות משולבות. אנו עובדים כעת על הכנת media kit לפרסום השרותים וכן טקסטים קליטים לפרסום קישורים טקסטואליים.

 

נדלקת? הנה עוד סיבה טובה להיות לקוח שלנו!

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!