(24/7) 1-800-373-600

שירותי וורדפרס לעסקים

Sweethome מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ מעניקה שירותי וורדפרס לעסקים אשר מטרתם לשמור על המיתוג, הביצועים והנראות של העסק ברשת האינטרנט.

כל שירותי הוורדפרס (WordPress) של Sweethome מכווני מטרה, מותאמים אישית לצרכים היחודיים של הארגון וניתנים על ידי צוות מומחים בתחומם ממפתחים ועד מעצבים וטכנאי system.

שירותי וורדפרס לעסקים

בין השירותים המרכזיים שאנו מעניקים לבעלי עסקים, חברות וארגונים, ניתן למצוא:

  1. עיצוב אתר וורדפרס – השלב הראשון בתהליך הקמת האתר הוא העיצוב שלו. העיצוב משפיע בצורה ישירה על הנראות, המיתוג והמסר אותה אתה מעוניין להעביר. ב – Sweethome תוכל לקבל מספר רחב של דוגמאות לתבניות עיצוב קיימות או לעצב אתר מאפס על ידי צוות המעצבים המוכשרים שלנו.
  2. בניית אתר וורדפרס – לאחר בחירת עיצוב האתר, הצוות הטכנולוגי של Sweethome יחל בתהליך הפיתוח על גבי מערכת וורדפרס תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, התאמה מלאה למובייל ועמידה בחוקי הנגישות המחמירים.
  3.  קידום אתר וורדפרס – טכניקות קידום אתרים יכולות לתרום לכמות הגולשים, הטלפונים והמכירות אשר מגיעות דרך האתר. ב – Sweethome, אנו עובדים עם המקדמים המובילים בישראל אשר יוכלו להעניק לך שירות הוגן, מדיד ומקצועי בנושא.
  4. תחזוקת אתר וורדפרס – שירותי תחזוקת אתר נועדו להשאיר את האתר מעודכן, נקי מוירוסים ומזיקים. במילים אחרות, שירותי התחזוקה של Sweethome יוכלו להבטיח כי האתר יתפקד בצורה המיטבית לאורך זמן.
  5. שיקום אתר וורדפרס – במידה ופרצו לך לאתר וורדפרס, נוכל להיעזר בשירותי השיקום של Sweethome.

ב – Sweethome תוכל לקבל מעטפת שירותים מלאה לאתרי וורדפרס משירותים חד פעמיים כמו עיצוב, בנייה ושיקום אתרי וורדפרס ועד שירותים חודשיים כמו קידום ותחזוקת אתרי וורדפרס עסקיים. כמובן, שכל השירותים מתווספים לשירות אחסון אתרי וורדפרס ב – Sweethome על גבי שרתי Linux או פתרונות VPS מתקדמים.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי וורדפרס לעסקים, אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600. אנו בטוחים שנוכל להעניק לך את השירות הטוב, המקצועי והאפקטיבי ביותר מבחינת עלות מול תועלת.

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!