(24/7) 1-800-373-600

אחסון ג'ומלה בענן

התקנת Joomla חינם בהזמנת אחסון אתר לשנה

חדש ב-Sweethome אחסון אתרים! דומיין ישראלי/בינלאומי חינם בהזמנה לשנה/שנתיים, בנוסף להנחה!

חבילת לינוקס-פרייבט עבור אחסון אתרי Joomla
מחיר חודשי
45₪
מחיר שנתי
468₪
15% הנחה
* המחירים כוללים מע”מ כחוק

3 חודשים חינם

לעוברים מספק ישראלי אחר (בתשלום שנתי)

 

אחסון אתר ג׳ומלה - Joomlaג'ומלה (Joomla) הינה מערכת לניהול תוכן בקוד פתוח הכתובה בשפת PHP ועושה שימוש במסד נתונים MySQL. בשנים האחרונות, ג'ומלה הצליחה למצב את עצמה כאלטרנטיבה משמעותית למערכות ניהול תוכן אחרות כגון דרופל, וזאת באמצעות מערכת גמישה מאוד ליצירת תפריטים וקטגוריות באתר. תכונות אלו מאפשרות לבנות אתרים עם מבנה היררכי מורכב יחסית בלי ידע מוקדם בתכנות. בין השימושים לאתרי ג'ומלה ניתן למצוא לדוגמא פורטלים, אתרי תדמית, מאגרי מידע מקצועיים וכו'.

דרישות המערכת של ג'ומלה 3 לעומת גרסאות ישנות יותר

כמו מערכות תוכן ניהול אחרות בקוד פתוח, גם ג'ומלה מבוססת על שפת PHP ולכן פועלת בצורה הטובה ביותר על חבילות אחסון לינוקס או חבילות שרשום עליהן באופן ספציפי שהן נועדו לאחסון אתרי ג'ומלה . אם גרסת הג'ומלה שרוצים להתקין קטנה מ – 3, יש לוודא שבחבילת האחסון קיים מסד נתונים אחד לפחות מסוג MySql , וזאת מכיוון שג'ומלה בגרסאות 1 ו – 2 (כולל גרסאות משנה) לא תומכת במסדי נתונים אחרים. למען הפרוטוקול, אפשר לציין שג'ומלה תומכת גם בשרתי Windows מסוג IIS, אך זוהי התקנה לא סטנדרטית ולה רשימת דרישות מערכת שונה מעט.


אחסון אתרי ג'ומלה בארץ מול אחסון אתרי ג'ומלה בחו"ל

באופן כללי, בגלל המורכבות היחסית של המערכת, רצוי שהאתר יאוחסן במדינת היעד של קהל היעד שלו. למשל, אתר שמיועד לשוק האמריקאי יאוכסן על שרת אמריקאי, בעוד אתר ישראלי, יאוחסן על שרת ישראלי. חברות אחסון האתרים הישראליות הטובות ביותר הן בדרך כלל החברות הותיקות יותר, והם בדרך כלל תשמחנה לבצע הגדרות משלימות עבור ג'ומלה (המערכת נפוצה למדי בארץ). בחו"ל לעומת זאת, יש חברות ברמות ואיכויות שונות מבחינת זמן התגובה והיכולת של המשתמש לקבוע תכונות מסוימות בשרת. הדרך הטובה לקבל את רמת הביצועים האמיתית של חברת אחסון האתרים, היא לחפש אתר שמתארח בחברה ומריץ אתר עם אחת הגרסאות האחרונות של ג'ומלה.


הגדרות ספציפיות לשכתוב כתובות אתרים באחסון אתרי ג'ומלה

שכתוב כתובות אתרים היא פרקטיקה מוכרת באתרי ג'ומלה לצורך יצירת גרסה ידידותית יותר של הדפים השונים והתאמה טובה יותר שלהן למנועי חיפוש (ברירת המחדל של ג'ומלה היא שימוש בכתובות ארוכות מאוד שלא נוח לשתף אותן ברשת). לשם זאת, השרת צריך לתמוך בשני מאפיינים נוספים : מודל mod_rewrite | גישה לקובץ htaccess

כיום מדובר בדרישות שהרוב המכריע של חברות האחסון שמתמחות באחסון אתרי ג'ומלה תומכות בהן, אך בכל אופן, חשוב לברר זאת מבעוד מועד על מנת שמנועי החיפוש לא יצטרכו לסרוק את האתר פעמיים.

 

אחסון ג׳ומלה איכותי בענן של SweetHome אחסון אתרים – לחץ לעמוד חבילות לינוקס!

 

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!