(24/7) 1-800-373-600

סינון דואר זבל באמצעות SpamAssassin על השרת ותוכנת Outlook 2003 באנגלית

מדריך זה נסביר כיצד להשתמש בתוכנת השרת SpamAssassin לתיוג הודעות החשודות כדואר זבל וסינונן ע"ׁי תוכנת Outlook 2003 המותקנת במחשב שלך.

ראשית יש להכנס לממשק הניהול H-sphere ולהפעיל את אופציית התיוג ורף הסימון. מערכת הסינון בשרת יכולה להיות מוגדרת לכל התיבות תחת שם מתחם באופן אחיד, או פרטני לכל תיבה. על מנת להגיע למסך ההגדרות של מערכת ה-antispam ב-H-sphere יש להכנס תחילה ל-Mail Manager. על מנת להגדיר את ה-antispam באופן אחיד לכל התיבות, לחצ/י על הכפתור "antispam" בתחילת העמוד. אם יש צורך בהגדרות פרטניות לכל תיבה לחצ/י על האיקון antispam הנמצא ליד כל תיבה, אם הופעל בעת פתיחת התיבה.

סינון דואר זבל - שלב 1

במסך ההגדרות של ה-antispam ניתן לבחור את רמת הקשיחות של המערכת (מרמת Permissive ועד Very aggressive). חשוב מאוד לצורך תסריט זה גם לסמן את האופציה "Mark As Spam" בשורת ה-Spam Processing. אופציה זו תכניס את המחרוזת *****SPAM***** בשורת הנושא של ההודעות החשודות, על מנת שנוכל לסנן אותן בתוכנות כגון Outlook. במידה ותבחר/י ב-Remove שרת הדואר שלנו ימחק את ההודעה כך ששאר התהליך במדריך זה לא יהיה רלוונטי. אנו ממליצים לבדוק טוב את המערכת לפני שנותנים לה למחוק הודעות וכמובן להשתמש ב-whitelists על מנת לוודא ב-100% שדואר מכתובות מורשות לא יסומן כ-spam.

להלן צילום מסך ההגדרות:

סינון דואר זבל - שלב 2

כעת נעבור להגדיר את תוכנת ה-Outlook 2003 כך שתסנן את הודעות הדואר הנכנסות לפי המחרוזת המיוחדת בשורת הנושא. פתח/י את ה-Outlook וצור/י תיקיה לוקאלית בשם "דואר זבל". כעת גש/י לפונקציית "כללים והתראות" אשר נמצאת בתפריט "כלים".

סינון דואר זבל - שלב 3

בחלון שנפתח, לחצ/י על הכפתור "כלל חדש". בחר/י בכפתור השני – "התחל מכלל ריק" ובחלון התחתון "בדוק הודעות בעת הגעתן". לחצ/י "Next" להמשך.

סינון דואר זבל - שלב 4

סמנ/י את האפשרות שאומרת "עם מילים ספציפיות בנושא או בגוף ההודעה". לאחר הבחירה לחצ/י על הלינק "מילים ספציפיות" בחלון התחתון על מנת לקבוע את המחרוזת לזהוי.

סינון דואר זבל - שלב 5

בשורת הטקסט החופשי הכנס/י את המחרוזת *****SPAM***** לחצ/י "הוסף" ואח"כ "אישור".

סינון דואר זבל - שלב 6

במסך זה ניתנות מספר אפשרויות לפעולות שהתוכנה יכולה לבצע כשתמצא הודעות מסומנות כ-spam. אנו נבחר להעביר אותן לתיקיה נפרדת, שיצרנו מראש וניקראת "דואר זבל". במידה ורוצים למחוק את ההודעות, עדיף לעשות זאת דרך ממשק ה-H-sphere על מנת לחסוך את זמן ההורדה. לאחר סימון התיבה הראשונה, לחצ/י על המילה "שצוינה" על מנת לבחור את התיקיה.

סינון דואר זבל - שלב 7

בחר/י בתיקיה אליה יועברו ההודעות החשודות כדואר זבל.

סינון דואר זבל - שלב 8

לאחר בחירת התיקיה המסך צריך להראות משהו כזה. לחצ/י "הבא" להמשך.

סינון דואר זבל - שלב 9

ניתן לתת שם לחוק וכמובן לוודא שלחצן שאומר "Turn on this rule" מסומן. לחצ/י "Finish" לסיום.

סינון דואר זבל - שלב 10

מומלץ גם לקרוא את עמוד השאלות ותשובות בנושא דואר אלקטרוני על מנת להבין טוב יותר כיצד שירותי הדואר שלנו עובדים.

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!