(24/7) 1-800-373-600

האם ניתן לכתוב תוכן לאתר בעצמך?

כיום, כל בעל עסק זקוק לאתר באינטרנט, בשנים האחרונות בעלי עסקים הבינו את החשיבות ואת הכוח של ההימצאות ברחבי הרשת האינטרנטית וברשתות החברתיות. אין ספק שהקמת אתר וכתיבת תוכן איכותי תופס סכום נכבד מתקציב העסק לכן הרבה מאוד עסקים מנסים לספק את תוכן האתר בעצמם ולבסוף מוצאים את עצמם מחפשים אחר כותב תוכן מקצועי שיושיט להם עזרה ויהפוך את בליל המילים לטקסט מקצועי, מסקרן ומניע לפעולה.

הסיבות להכרח בכותב תוכן מקצועי הן רבות, בין היתר נמצא את הסיבות המרכזיות הבאות:

  • רלוונטיות – על התוכן חלה החובה להיות רלוונטי הן לרוח האתר והן לקהל והיעד ותקופה.
  • מקצועיות – תוכן מקצועי הוא תוכן מושך וכזה הגורם לקוראים להמשיך לקרוא ולהתעניין.
  • התאמה – תוכן מותאם לקהל היעד המבקר באתר וזה שאנו רוצים שיבקר באתר.
  • נראות מקצועית – כאשר התוכן כתוב באופן מקצועי, גם הנראות הופכת מקצועית וכידוע כולנו קוראים עם העיניים.
  • התאמה למנועי חיפוש – אין זה סוד כי כולם רוצים להופיע במנועי החיפוש וכמה שיותר גבוה ולכן ההתאמה היא הכרחית.

אז מה כדאי לעשות?

כיום ישנם כותבים שכותבים באופן מקצועי, הם מכירים את כללי המשחק ועובדים על פי קריטריונים קבועים שעוזרים להם להתמקד בתוכן האתר ולא להתפזר לתכנים שאינם מתאימים לאתר הלקוח. כותב מקצועי כבר מכיר ויודע שהתוכן צריך להיות רלוונטי לאתר ומותאם לקהל היעד (מבוגרים, צעירים, גברים נשים), מבנה התוכן יהיה כפי שהוא צריך להראות בצורה מסודרת ואסתטית, על מנת שיהיה נעים לגולש לקרוא ולהמשיך לגלוש באתר. סיבה נוספת היא שכותב מקצועי מתאים את התוכן למנועי החיפוש וכך האתר מתקדם לעמודים הראשונים ולא נשאר מאחור. כותב לא מקצועי, לא מכיר את כל הקריטריונים וכאשר הוא מעלה את התוכן לאתר אחד מהקריטריונים או אפילו יותר, יכולים להתפספס. דבר זה עלול לגרום למיקום האתר לרדת בדירוג ולגרום נזק לטווח הארוך. בנוסף כאשר כותב תוכן לא מקצועי כותב תוכן לאתר, הסבירות שהתוכן לא יהיה איכותי היא גבוהה במידה רבה, בייחוד בענף זה אשר שינויים מתבצעים במידה רבה מאוד. לכן כתיבת תוכן לאתרים מקצועית היא הפתרון האולטימטיבי לכותבים לא מקצועיים אשר אינם באים מהתחום.

לסיכום, ניתן לכתוב תוכן לאתר בעצמכם אך חשוב לבדוק שלא פסחתם על אף קריטריון, זכרו כי אם לא עוקבים אחר השלבים, הסיכוי לנזק באתר עולה ואת מה שהורסים קשה מאוד לתקן. על כן מומלץ להיעזר בשירותיו של איש מקצוע אשר מכיר ויודע מה צריך לעשות ובאילו זמנים (תוכן מקצועי, רלוונטי, מותאם לקהל יעד, התאמה למנועי חיפוש, ותק בתחום, הכרת המערכת מבפנים…).

כתיבה מקצועית מביאה תנועה גבוהה יותר לאתר לכן כדאי להשקיע בתוכן איכותי מכיוון שתוכן מסוג זה ומותג אמין, יהוו מוצר מנצח ואיכותי.

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!