(24/7) 1-800-373-600

מה זה אחסון אתרים?

SweetHome מציעה שרותי אחסון אתרים על שרתי לינוקס ו-Windows בישראל. לחצ/י כאן לפרטים והזמנה.

 

מקימים בלוג? גלריה משפחתית? פורטל ארגוני או אתר תדמיתי? בקרוב לכל אחד יהיה אתר אינטרנט וכולם יצטרכו שרותי אחסון אתרים לזה. במאמר זה נבדוק במהירות מה זה חשבון אחסון אתר ולמה אנחנו צריכים את זה. הדקו את חגורות הבטיחות של הדפדפן!

אתרי אינטרנט הינם למעשה קבצים, כמו אלה שנמצאים אצלכם במחשב. חלקם עמודי HTML, חלקם תמונות, סרטים, קבצי קול וחלקם "סקריפטים" – תוכנות צד שרת שאחראיות על עיבוד נתונים.
כל הקבצים האלו "מתאחסנים" פיזית על שרתי אינטרנט. שרתים הם מחשבי גדולים ותעשייתיים, בעלי מספר מעבדים, כמויות גדולות של זכרון (RAM)ֿ, דיסקים קשיחים מהירים (SAS/SSD), לרוב שני ספקי כח וכיום כבר מגיעים עם 4 כרטיסי רשת.

מחשבים אלו ממוקמים בארונות תקשורת, המסודרים בשורות שורות באולמות ענק, בבניינים הנקראים "חוות שרתים". חוות שרתים הינה מתקן מאובזר ביותר, הכולל כמה כניסות חשמל אליו, גיבוי גנרטורים ואל פסק, מערכות מיזוג וקירור נוזלי, קווי תקשורת מהירים מבוססי סיבים אופטים וצוות נטוורקינג שמתפעל את כל זה. סוויטהום מארחת ארונות תקשורת עם ציוד תקשורת עצמאי ממספר חוות בארץ ובעולם, כולל בזק-בינלאומי ונטויז'ן בישראל ובמספר חוות בעולם באמצעות חברת SoftLayer.

שרתי האינטרנט מופעלים ע"י מערכות הפעלה מיוחדות לשרתים. סוויטהום עושה שימוש במבחר הפצות לינוקס וכן בשרתי מיקרוסופט ווינדוס. אחרי מערכת ההפעלה, מותקנות על השרתים מערכות ניהול, או פאנלים. אנו מפעילים את הפאנלים Plesk, cPanel, DirectAdmin ו-H-sphere על שרתי לינוקס ו-Plesk, H-sphere על שרתי ווינדוס.

חשבון האחסון שניתן ללקוח קצה כולל שטח דיסק על שרת קבצים (Web), שטח דיסק לדואר, לעיתים על שרת אחר ושטח דיסק על שרת מסדי נתונים mySQL/MS-SQL. באמצעות ממשק הניהול (פאנל) מיקימים דומיינים נוספים, תיבות דואר ומסדי נתונים. באמצעות הפאנל ניתן לראות סטטיסטיקות, מצב ניצול משאבים בחשבון, ניהול מלא של כל רשומות ה-DNS של כל הדומיינים בחשבון ועוד המון משימות יומיומיות.

 

אחסון אתר החל מ-39₪ לחבילה של 1 גיגה שטח דיסק כולל ממשק ניהול cPanel

לחצ/י כאן לפרטים והזמנה

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!