(24/7) 1-800-373-600

הרבה לקוחות שואלים אותנו על ההבדלים בין אחסון אתרים בישראל מול אחסון אתרים בחו"ל. לפי דעתנו, העברת פעילות האחסון למעבר הים, היא טעות אסטרטגית שיכולה לעלות לך הרבה מאוד כסף.

במחקר שפורסם על ידי NTT Europe Online הוכח כי למיקום שרת האחסון של האתר יש השפעה חיובית של עד 30% על תנועת הגולשים שיכולה להגיע לאתר שלך. אם אתה פועל ופונה לקהל יעד ישראלי, זה לא רק הגיוני ופטריוטי לאחסן בישראל אלא גם פרקטי מבחינת ביצועי האתר שלך.

היתרונות המרכזיים באחסון אתרים בישראל

הנה מספר יתרונות מהותיים על פני חברות אחסון בחו"ל:

  • תמיכה טכנית בעברית – היתרון הבולט ביותר הוא מחסום השפה, כאשר תצטרך תמיכה טכנית תמיד תוכל להתקשר אל ספק האחסון שלך ולקבל אותה בשעות העבודה בישראל ובשפה העברית ואף בחלק מן החברות גם ברוסית. חברת Sweethome מפעילה מוקד תמיכה אנושי אשר זמין 24/7 לשיחות התמיכה של הלקוחות, ניתן להתקשר למוקד התמיכה חינם בטלפון שמספרו 1-800-373-600.
  • מהירות – לא מעט כלי בדיקה מראים שככל שיש פחות מעברים בין מרכזי המידע, האתר שלך עולה בצורה מהירה הרבה יותר. כבר הוכחנו בעבר כי אותו אתר שמאוחסן על גבי שרת ישראלי ועל גבי שרת בארה"ב (הבדיקה נערכה מול שרת ביוסטון, טקסס) ניתן להשיג בישראל מהירות טעינה אשר גבוהה פי 10 מאשר בחו"ל. בנוסף, ב – Sweethome כל שירותי האחסון בחברה מבוססים על כונני SSD אשר מגדילים עוד יותר את מהירות טעינת האתר, האפליקציה או החנות הוירטואלית שלך.
  • אבטחת מידע – בדרך כלל, שרתים ישראליים מאובטחים הרבה יותר מאשר שרתים בחו"ל אשר מאכלסים אלפי ועשרות אלפי לקוחות על גבי אותו שרת שיתופי. הרשת הישראלית מאויימת כל הזמן על ידי גורמים רדיקלים ואנשי הסיסטם שלנו מתורגלים בהקשחת שרתי החברות על מנת לייצר סביבת עבודה בטוחה, מאוזנת וקשוחה. ב – Sweethome כל השרתים מכילים את מודול mod_security לאבטחת אתרי אינטרנט, פיירוולים אפליקטיביים – CSF/LFD ועוד אלמנטים להגנה מירבית.
  • מנועי חיפוש – מומחי SEO רבים טוענים כי למיקום השרת יש השפעה ישירה על מיקום האתר בגוגל. לא רק מומחי SEO טוענים את זה, אלא גם מאט קאטס, הנציג הרשמי של גוגל לעניין SEO, ענה על השאלה הזו בדיוק באחד מסרטוני Google Webmasters Tools ואישר את הסברה הזו:
  • תקופת ניסיון / החזר כספי – ישנן חברות בחו"ל אשר במידה ואינך מרוצה משירותי האחסון שלהם, לא תוכל לקבל את כספך בחזרה. בישראל, החוק קובע כי תוכל לבקש החזר כספי מלא בתוך 14 ימי עבודה. ב – Sweethome הלכנו צעד אחד קדימה בשביל להיות בטוחים שתוכל לחוות את שירותי האחסון והתמיכה שלנו בצורה מלאה – אנו מציעים החזר כספי מלא בתוך החודש הראשון (30 ימים מלאים).

לסיכום, אין ספק שלמיקום שרת האחסון שלך יש השפעה ישירה על הצלחת האתר שלך בקרב מנועי החיפוש ועל חווית הגולשים באתר (מבחינת מהירות, אבטחת מידע וכדומה).

במידה ואתה בשלב בו אתה מחפש חברת אחסון אתרים ישראלית, אנו נשמח להציע לך את שירותי האחסון של Sweethome על גבי שרתי Linux או שרתי Windows מבוססי טכנולוגיית מחשוב ענן מתקדמת. שירותי האחסון של Sweethome מותאמים למערכות ניהול תוכן רבות כמו וורדפרס, ג'ומלה, דרופל וכל מערכת אחרת שתרצה לבסס עליה את האתר.

לזמן מוגבל, אנו מציעים דומיין ישראלי במתנה (הטבה בשווי 49 ש"ח) על כל חבילת אחסון שנתית ב – Sweethome.

אם אתה מעוניין לקבל עוד מאמרים, טיפים וחדשות מ – Sweethome, הצטרף לקהילת האוהדים שלנו בפייסבוק, לחץ כאן ועשה לנו LIKE.

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!