(24/7) 1-800-373-600

חווית המשתמש היא חלק בלתי נפרד מתכנון אתרי אינטרנט. החוויה בחלקה קשורה לתפעול האתר ותושפע מזמן הטעינה שלו. אתר אשר עולה מהר משפיע על החוויה של הגולש ועוזר לקידום האתר במנוע החיפוש. כבעלי אתר או כמי שמתכננים להקים אחד, עליכם לדעת כי מדובר בקריטריון משמעותי ולהבין מה יכול להשפיע על המהירות שלו.

תוסף זכרון מטמון W3 Total Cache

המרכיבים המשפיעים על מהירות הגלישה באתר

ישנם כמה מרכיבים אשר יכולים להשפיע על מהירות הגלישה באתר, ואפשר לשפר אותם ולתכנן את האתר כך שהוא יתאים לגלישה נוחה. המטרה של כל מחזיק אתר היא ליצור חוויית גלישה נוחה, קלה ומהירה, ולכן חשוב להכיר את הגורמים שעלולים לגרום להאטה.

  • משקל התוכן – ככל שהאתר עמוס יותר בתוכן כבד, כך הוא ייטה לעלות לאט יותר. תוכן מסוג זה יכול להיות תמונות בעלות משקל כבד וסרטונים אשר נשמרים בתוך האתר (כלומר, לא כקישור) או פשוט אתר בעל דפים רבים המלאים בתוכן.
  • פיתוחים ותוספים – ישנם אתרים בהם קיימים פיתוחים מורכבים או תוספים, כמו למשל במקרה של מחשבונים שיש בהם צורך או תוספים שנמצאים בהם, ללא כל שימוש. במקרה זה, התוספות יכולות להוות משקל רב ולהאט את מהירות עליית הנתונים באתר.
  • ביצועי השרת – השרת הוא המקום בו יושב האתר, ויש לו השפעה רבה על מהירות הגלישה בו. ככל שהשרת איכותי יותר, מהיר יותר ובעל ביצועים טובים, כך האתר יעבוד טוב ומהר יותר.

תוסף זיכרון מטמון W3 Total Cache

אחד היתרונות של בניית אתר בפלטפורמה של וורדפרס הוא היכולת להוסיף לו תוספים שונים שכבר פותחו. אחד מהם הוא תוסף זיכרון מטמון אשר יכול להאיץ את השימוש באתר ולשדרג את חווית הגלישה בו. חשוב לשים לב כי השימוש בו צריך להתבצע במקצועיות, כיוון שהגדרות שגויות שלו יגרמו לאפקט ההפוך ויפגעו באתר.

תוסף הזיכרון משדרג את חווית המשתמש בכך שהוא משפר את הביצועים של האתר ומקצר את זמן העלאת הנתונים בו. השימוש בתוסף מתאים לאתרים גדולים וקטנים, ובמיוחד לאלו אשר יש בהם נתונים רבים או פיתוחים שעלולים להפוך אותם לאיטיים. כדי ליהנות מהיתרון של התוסף אין צורך בפיתוח מיוחד ובהוספת תשלומים רבים לאתר. כל שיש לעשות הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע המתמחים באתרי וורדפרס ולבחון יחד איתם כיצד הוא יכול לתרום לחוויית הגלישה ולתת להם להוסיף אותו (כבר נכתב כי יש להשתמש בו בחוכמה).

אחסון האתר משמעותי לחוויית הגלישה

השרת הוא המקום בו מאוחסן האתר, והוא משפיע על חוויית הגלישה. ככל שהשרת עובד טוב יותר ומפנה יותר שטח לאתר, כך הוא יאפשר לו לעבוד במהירות הראויה – מה שמשפיע גם על הגולשים וגם על מנועי החיפוש. כל בעל אתר צריך לשאוף לכך שהאתר שלו יקבל את חבילת האחסון הטובה ביותר, ולשם כך ישנן חבילות לינוקס אשר משפרות את הביצועים כשהן עושות שימוש בתוסף W3 Total Cache.

כאן חשוב לציין כי יש לבחון כל אתר על פי הצרכים שלו ולבדוק אם ישנם אתגרים אשר עלולים לגרום לו להיות איטי יותר מהצפוי. אם כן, יש לתת לו את המענה המקצועי הראוי ביותר. חברת האחסון צריכה להציע את האפשרויות שיהפכו את חוויית הגלישה למהירה ביותר ולהעמיד נפח זיכרון ראוי, לבצע ניטור מתמיד של האתר ולהציע את תוסף המטמון.

חברה הפועלת למען האתר שלך

בכל הנוגע לבניית אתרים ולתחזוקתם, יש למצוא חברה אשר מציבה את האתרים שברשותה במרכז. הדבר נכון מרגע בניית האתר, שצריך להתאים בדיוק למזמינים אותו ועד לאחסון, אותו יש לבחון באופן מתמיד ולוודא כי הוא פועל על פי המצופה. החברה אשר באה במגע עם האתר צריכה להעניק את השירותים הטובים והמתקדמים ביותר, להכיר את הפיתוחים שיכולים לתרום לאחסון מיטבי ולהציע אותם לבעלי האתרים כחלק מחבילת השירות שלה.

SweetHome מציעה שירותי אחסון וורדפרס מקצועיים על שרתים שיתופיים, שרתים בענן ומערכות אחסון מתקדמות נוספות. אם יש לך אתר וורדפרס ואת/ה מעוניינ/ת בתוצאות מירביות, תן לנו לעשות את זה בשבילך!

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!