(24/7) 1-800-373-600
אחסון ריסלרים

אחסון ריסלר – חבילות אחסון ריסלרים בענן
על מערכות ניהול מתקדמות Plesk / cPanel בישראל

מה זה אחסון ריסלר?

חבילות אחסון ריסלר הן חבילות אחסון אתרים בהן בעל החשבון יכול להשתמש במשאבים המוקצים לו על מנת לאחסן אתרים של צד שלישי. עם חבילת ריסלר אתם יכולים לאחסן אתרים עבור לקוחות שלכם, עבור מיזמים משותפים ולשימוש לצרכים האישיים שלכם. אם ברצונך להעניק ללקוחות או כל צד שלישי אפשרות לאחסן אתר ואינך יודע או רוצה להתעסק עם ניהול שרתים, אחסון ריסלר הוא הפתרון המושלם להענקת שירותי אחסון לצד שלישי ללא צורך בבעלות על שרתים או ידע מעמיק בניהול שרתים.

חבילת אחסון ריסלר – CloudLinux / cPanel

50GB שטח דיסק, 1,000GB תעבורה
חשבונות/דומיינים/תיבות דואר ומסדי נתונים – ללא הגבלה!
2,688
10% הנחה
249
* המחירים כוללים מע"מ כחוק
חבילת אחסון אתרים מקצועית לריסלרים על שרת Linux עם ממשק ניהול cPanel/WHM מלא ומנהל התקנות Softaculous. תאימות מלאה עם כל מערכות ניהול תוכן הנפוצות כגון WordPress, Joomla, Drupal ועוד. מערכת מושלמת למכירת שרותי הוסטינג ללקוחות קצה עבור חברות בניית אתרי תדמית, אתרי תוכן, בלוגים ועוד.
חבילת אחסון ריסלר – Windows 2012 / Plesk

50GB שטח דיסק כולל, 1000GB תעבורה
לקוחות ודומיינים ללא הגבלה!
3,229
10% הנחה
299
* המחירים כוללים מע"מ כחוק
אחסון אתרים מבוסס שרתי Windows 2012 לריסלרים, בתי תוכנה וספקי משנה. עכשיו עם ממשק Plesk Power Pack מלא, שרתי MS-SQL 2008/2012, MailEnable PRO, תעודת SSL שיתופית לכל אתר, מבחר מודולים משלימים ל-ASP מבית ASPupload, ASPjpeg, ASPpdf, Jmail, ASPemail, CDO וכמובן תמיכה בכל גרסאות .NET לרבות 4.5 וכן תמיכה מלאה בסביבת Microsoft MVC.

SweetHome אחסון אתרים עוסקת מעל 15 שנים באחסון אתרי אינטרנט על תשתיות לינוקס וחלונות בישראל. אנו הינו הראשנים להציע שרתי PHP/MySQL לאחסון שיתופי בישראל על מערכות יוניקס ובין הראשונים להציע אחסון שיתופי על שרתי Windows. כיום אנו מארחים עשרות אלפי אתרים באחסון שיתופי, שרתים וירטואלים, חשבונות ריסלרים, שרתים יעודיים ומערכות ענן.

אנו מזמינים אותך לקחת חלק בהצלחה שלנו ולמכור ללקוחותיך שרותי הוסטינג מקצועיים על תשתיות ענן חדישות בישראל, בליווי צוות טכני מקצועי וייחודי לתחום אחסון אתרים ושרתים. ב ה צ ל ח ה !

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!