חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

תחזוקת שרתים לכל מטרה עם סוויטהום – 30 שנות נסיון!

סוויטהום עוסקת משנת 1994 בהקמה, ניהול ותחזוקת שרתי אינטרנט לכל מטרה – בענן, בחווה או במשרד שלכם. אנו מתמחים בתחזוקת שרתי לינוקס, ווינדוס, טיפול בחומרה, אופטימיזציה, עדכונים ושדרוגים וכמובן אבטחת מידע והקשחת השרתים כחלק מפעולות תחזוקה שוטפות

שירותי תמיכה לשרתים בחירום - 1-800-373-600

תחזוקת שרתים בענן - Cloud System/DevOPs

יש לכם שרת באמזון, גוגל, רקספייס או אזור? סביר להניח שאתם זקוקים למישהו שיתחזק את השרת או הסביבה שלכם בענן. כאן אנחנו באים לעזור. אנו יודעים לייעץ בכל שלבי התכנון וההזמנה של שרותי ענן ציבוריים, להקים את הסביבה ולתת שירותי תחזוקת שרתים שוטפת כולל תמיכה 24/7 , התקנת כל התוכנות הנחוצות על השרת, חיבור למערכות רשת ואבטחת מידע בענן, חיבור השרת למסדי נתונים כגון RDS של אמזון, הקמת סביבה יתירה – load balanced בעלת שני שרתים או יותר וכמובן תחזוקת הבסיבה באופן קבוע וביצוע ניטור ואופטימיזציה עבורן.

תחזוקת שרת ייעודי - Dedicated Servers Maintenance

יש לכם שרת ייעודי בחוות שרתים בארץ או בעוּלם? אנו נשמח לתחזק לכם אותו ולתת לכם שירות תמיכה מעולה, ניהול פרו-אקטיבי, ניטור חומרה בחווה ושדרוג במקרה הצורך, טיפול בבעיות חומרה שונות לרבות תקלות המשביתות שירות, תחזוקת שרת קבצים ודואר, ביצוע עדכוני קושחה ומערכת הפעלה, תחזוקת מערכות סטוראג׳ ו-Raid וטיפול שוטף בכל מרכיבי השרת. אנו מכירים לעומק את רוב סדרות השרתים מבית HP/Dell/IBM-Lenovo וכן מערכי אחסון – סטוראג׳ של EMC/Dell/IBM ועוד.

תחזוקת שרתים במשרד הלקוח

עדיין לא עברת לשרת בענן או שרת ייעודי בחווה מקצועית? לא נורא – אנו עדיין נשמח לתת לך שירות. אנו שמחים לתת שירותי תחזוקת שרתים לארגונים וחברות הבוחרות להחזיק את השרתים בעסק, כל עוד יש להם חיבור לאינטרנט וניתן להגיע אליהם מרחוק. במקרה הצורך, אנו יודעים לתת שירות גם במקום השרת (במידה ולא ניתן להגיע לשרת מרחוק) באיזור גוש דן. צוות הסיסטם שלנו ישמח לתת שירותי תחזוקה וניהול לשרתי ווינדוס/אופיס/CRM וכן שרתי לינוקס מכל הסוגים, לרבות שרתי קבצים NFS/Samba ושרתי טלפוניה – Asterisk

תחזוקת שרתי Web לאתרי אינטרנט

שרתי אינטרנט הם המומחיות שלנו ואנו שמחים לתת שירותי תחזוקה לשרתי Apache, IIS, Litespeed, Nginx יחד עם מודולים והרחבות, הגדרות proxy / reverse-proxy, הגדרת שרתי Web לעבודה בסביבת load balance ואופטימיזציה לשרתי PHP / Linux , Java/nodeJS ואפליקציות מכל הסוגים.

תחזוקת מערכות אינטרנט משולבות ואינטגרציה

סוויטהום עוסקת מגוון תחומים טכנולוגיים ומציעה שירותי תחזוקה למערכות מורכבות, המשלבות חומרה, ענן, שירותי אבטחה מתקדמים, מערכות הפצת תוכן – CDN, קלאסטרים של שרתי Web ומסדי נתונים לעמידה בעומס רב, תחזוקת מערכות DRP ליתירות ושרידות, תחזוקת מערכות גיבויים ומתן תמיכה מקצועי לחברות תוכנה ופיתוח אשר רוצות לספק שירות one stop ללקוחותיהם ונעזרים בנו לשירותי סיסטם

תחזוקת ציוד רשת, פיירוולים ומערכות אבטחה

יש לכם משרד גדול עם שני פורטיגייטים וכמה חיבורי אינטרנט? צריכים לסדר vlan במתג? רוצים קו תמסורת בין המשרד לחוות שרתים? אנחנו כאן לעזור. ארסנל המוצרים והשירותים שלנו זמין ללקוחות ארגוניים ועסקים בישראל תוך שימוש מדויק ואפקטיבי ביכולותינו ללא צורך בחוזים דרקוניים או העסקת עובדים על בסיס קבוע. אנו נספק מרחוק את כל צרכי האבטחה של הארגון ולרוב מוזילים עלויות תחזוקת מערכות בעשרות אחוזים.

תחזוקת מערכות וירטואליזציה עצמאיות - VMware / XEN / KVM

יש לכם תשתית וירטואליזציה שלכם כגון VMware / ESXi ואתם רוצים שירותי תחזוקה עבורם? הגעתם למקום הנכון! אנו נשמח לטפל בשרתי ה-ESX שלכם ולספק שירותי תמיכה, הקמה וטיפול בשרתים וירטואלים, אופטימיזציה, ניטור ובקרה, שדרוגים ואינטגרציה עם מערכות אחרות. צוות סוויטהום מפעיל תשתית VMware מעל 10 שנים ומכיר היטב את הסביבה.

לסיכום, לא משנה איזו מערכת אינטרנט או שרת יש לכם – מישהו צריך לספק שירותי תחזוקה וניהול שוטף כולל ניטור ותמיכה. צוות סוויטהום שמח לדבר אתכם ולהציע פתרון לכל צרכי התחזוקה והניהול של השרתים שלכם.

ייעוץ והצעת מחיר לשירותי תחזוקת שרתים – 1-800-373-600

מעוניינים שמומחה IT יספק ייעוץ חינם בנושא ניהול ותחזוקת שרתים? מלאו מספר פרטים ונחזור אליכם במהרה!

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


המלצות לקוחות

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן