ניהול שרתי Google Cloud במיקור חוץ

Sweethome מציעה פתרונות הקמה, ניהול ותחזוקה של שרתי Google Cloud לעסקים וארגונים עם נסיון בניהול סיסטם של יותר מ-25 שנים. אם יש לך שרת בענן של גוגל (Google Cloud), אנו נוכל להעניק לך שירותי ניהול סיסטם (System) מלאים תוך התאמה לצרכי החברה והתקציב.

יעוץ ראשוני ותמיכת חירום - 1-800-373-600

פלטפורמת הענן של גוגל קלאוד (Google Cloud) מאפשרת לעסקים להקים, לנהל ולבנות אפליקציות, אתרים וחנויות בצורה מהירה הרבה יותר מבעבר. כתוצאה מכך, לא מעט חברות פרטיות, סטרטאפים וחברות ממשלתיות בחרו בשרתי Google Cloud.

ב – Sweethome, אנו מעניקים שירותי סיסטם (System) במיקור חוץ במטרה לייעל עבורך את תהליכי ההקמה, הניהול והתחזוקה של מערך השרתים בענן של גוגל. בין השירותים שאנו מעניקים על בסיס יומיומי לחברות, ארגונים וגופים ציבוריים, ניתן למצוא:

  • הקמה של מערך שרתים – שירותי הסיסטם (System) של Sweethome כוללים הקמה, ניהול ותחזוקה של שרתים בענן של גוגל (Google Cloud). שירותי ההקמה, הניהול והתחזוקה מתייחסים לכלל הצרכים שלך מבחינת חומרה ותוכנה, מסדי נתונים, תיבות דואר וכדומה.

  • שירותי ניהול מלאים – צוות הסיסטם (System) של Sweethome מעניק שירותי ניהול, ניטור ותחזוקה אשר נועדו להבטיח עבודה חלקה, רציפה ונטולת הפתעות.

  • אבטחת מידע – לא מעט חברות פרטיות וציבוריות נדרשות לעמוד בתקני אבטחה מחמירים במיוחד. שירותי הסיסטם (System) של Sweethome יבטיחו כי מערך השרתים בענן של גוגל (Google Cloud) עומד בהנחיות, החוקים ודרישות הרגולציה המחמירות ביותר.

הניסיון העשיר שצברנו במהלך יותר מ– 25 שנות פעילות החברה, יאפשר לך ליהנות מעבודה חלקה, מאובטחת ונכונה לאורך שנים רבות.

לקבלת יעוץ ראשוני על ניהול שרתי Google Cloud במיקור חוץ, ללא כל התחייבות מצידך
ניתן ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 ונשמח להיות שם בשבילך!

 

מעוניינים שמומחה לינוקס יספק ייעוץ חינם בנושא ניהול ותחזוקת שרתים? מלאו מספר פרטים ונחזור אליכם במהרה!

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


המלצות לקוחות

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן