ניהול שרתים ותשתיות ענן לעסקים על ידי מקצועני סיסטם בישראל

אנו מספקים ניהול שרתים מלא לשרתים פיזיים ושרתים בענן, לרבות לינוקס וחלונות, ציוד תקשורת, גיבויים ואבטחת מידע, וכן ניהול סביבות ענן ציבוריות כגון אמזון, אזור, גוגל ועוד.

שרותי ניהול מערכות מתקדמים (System Administration) ניתנים יחד עם כמעט כל שרת שמתארח בסוויטהום, וזו גם הסיבה המרכזית בגללה לקוחות מקצועיים בוחרים בנו שוב ושוב.

על ידי תחזוקת שרתים שוטפת של צוות מקצוענים אנו מצליחים לייצר זמינות גבוהה לאורך השנים למאות לקוחות עסקיים. החל מהתקנה והקשחה של שרתים דרך אופטימיזציה ועדכונים שוטפים אנו מייצרים מערכות יציבות שעובדות במלוא התפוקה, לאורך שנים, תוך ניצול חומרה מקסימאלי, רמת אבטחת מידע גבוהה וביצועים מירביים.ניהול שרתים ועבודות סיסטם שוטפות, תחזוקת שרת אינטרנט


התקנת חומרה מקצועית

בהתאם להוראות היצרן תוך עדכון כל תוכנות ה-ROM של השרת כגון System Bios, כרטיסי רשת, בקרי SAS/SCSI/Raid וכל תוכנה אחרת כולל בקרים. כל התוכנות הקטנות האלה שבדרך כלל מוזנחות על ידי מנהלי מערכות חשובות לאין שיעור ומשפרות לרוב ביצועים, בנוסף לפתרון בעיות שנמצאו עם הזמן.


התקנת מערכת הפעלה מקצועית

בהתאם לתפקיד של כל שרת מותקן. אין אצלינו התקנות עיוורות מתמונות מוכנות מראש. כל שרת מקבל את היחס המירבי, הרבה מעבודת האבטחה וההקשחה של השרת נעשית אצלינו בזמן ההתקנה. אנו מעדיפים לא להתקין מלכתחילה דברים שצריך להסיר אחר כך. כמו כן בעת ההתקנה נקבעות סיסמאות מערכת אשר כבר מוקשחות וכן הגדרות רשת.


הגדרת מערכת ההפעלה והקשחת השרת

בהתאם לתפקידים אשר הוא מתועד לנהל היא עוד שכבה חשובה ביצירת שירות אמין ובטוח לאורך שנים. בעת הגדרת השרת לאחר ההתקנה אנו מכבים את כל השרותים שלא צריכים להיות מופעלים, מסירים שרותים שמותקנים כברירת מחדל, מקשיחים את מערכת ההפעלה ברמת Filesystem, מתקינים ומגדירים פיירוול של מערכת ההפעלה, מקשיחים את כרטיסי הרשת תוך הסרת פרוטוקולים לא רלוונטיים (במיוחד בשרתי חלונות). כמו כן אנו מריצים מספר סקריפטים שפותחו על ידנו עם השנים אשר משנים הרשאות של קבצי מערכת הפעלה, משנים הרשאות של תיקיות זמניות (לינוקס), ועוד הרבה פעולות קטנות שלא ניתן לפרט כאן.


התקנת ממשק ניהול על השרת

זו אחת המשימות החשובות בתהליך הבאת שרת למצב Production. ממשק הניהול אחראי על ניהול משתמשים, אתרים, דומיינים, תיבות דואר ומסדי נתונים על השרת. אנו מתמחים כיום בממשקים cPanel, Plesk ו-H-sphere המסחריים וכן הממשק הוותיק והחינמי Webmin – לשרתי לינוקס. למרות שמערכות אלה מתעלות את עבודת הניהול לאין שיעור, חשוב להתקין אותן נכון ולהקשיח שוב את השרת והממשק לאחר ההתקנה.


ניהול מערכות ותחזוקת שרת – Constant System Administration

התקנה טובה ומקצועית טובה עד שהפרצה הראשונה מתגלה. לכן חשוב שמערכת ההפעלה, ממשק הניהול וכל תוכנות השרת תהינה מעודכנות ככל שניתן, במיוחד תלאי אבטחה. עדכוני אבטחה יוצאים כמעט אחת לחודש ויש מיוחדים, הנקראים 0-day (אפס) אשר מומלצים להתקנה מיידית, מכיוון שהם מכסים פרצה שכבר יצאה עבורה ניצול מאסיבי (exploit). בשנים אחרונות התחלנו לטפל עבור לקוחותינו גם במערכות ענן ציבוריים וכמו כן הקמנו ענן פרטי שלנו מבוסס VMware. נשמח לספר לך עוד על נשמח לשמוע על המיזם שלך ולהציע פתרון ניהול מלא – 1-800-373-600

 

מעוניינים שמומחה IT יספק ייעוץ חינם בנושא ניהול ותחזוקת שרתים? מלאו מספר פרטים ונחזור אליכם במהרה!

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


המלצות לקוחות

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן