אחסון Moodle לאתרי חינוך ולמידה בישראל

SweetHome מציעה אחסון אתרי Moodle לקהילת החינוך בישראל תוך שמירה על מחירים מיוחדים לקהילה ומתן תמיכה בכל שעות הלימודים בישראל. באמצעות שירותי אחסון לינוקס שאנו מציעים, נוכל לאחסן עבורכם מערכת לניהול סביבה לימודית Moodle, בצורה מאובטחת, יעילה וכזאת שמותאמת באופן מדויק למה שאתם צריכים.

נא לבחור תקופה למחיר/הנחה

המחירים כוללים מעמ כחוקאחסון Moodle על שרת שיתופי

45₪

בתשלום חודשי

459₪

שנתי (15% הנחה)

810₪

דו-שנתי (25% הנחה)

1,053₪

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • תשתית - CloudLinux / cPanel
 • שטח דיסק - 5GB SSD
 • PHP 8.2 , MariaDB 10.6
 • גודל מסד SQL מירבי - עד 1GB
 • משאבי מערכת - 2 ליבות עיבוד, 4GB זכרון
 • גיבוי יומי - 7 ימים

שרת פרטי בענן לאחסון אתר Moodle

450₪

בתשלום חודשי

4,590₪

שנתי (15% הנחה)

8,100₪

דו-שנתי (25% הנחה)

10,530₪

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • תשתית - VMware VM, CloudLinux, cPanel
 • שטח דיסק - 100GB SSD
 • 4 CPU Cores, 8GB RAM
 • מסדי נתונים - MySQL - ללא הגבלה
 • ניהול שרת מלא - כלול
 • גיבוי יומי - 7 ימים

שירותי אחסון Moodle

באמצעות תוכנת Moodle, גופים רבים שמעוניינים בביצוע קורסים, הדרכות ולומדות, יכולים לקיים את אלו בצורה נוחה ויעילה. כדי שמערכת Moodle תעבוד ותתפקד בצורה הטובה ביותר עבור מי שמשתמש בה, היא זקוקה לשירות אחסון יעיל שיאפשר למשתמשים השונים לגשת אל המערכת ולבצע פעולות שונות, בדרך כלל במקביל. כאן נכנסת חברת sweethome, המספקת אחסון לינוקס למערכת Moodle, בהתאם לצרכים המשתנים של הלקוח.

אחסון Moodle
cPanel/Linux Moodle Hosting
ניסיון רב בפתרונות אחסון בלינוקס

החברה היא בעלת ניסיון רב בפתרונות אחסון בלינוקס, כאשר בין היתר היא גם מציעה פתרונות אחסון למערכת לניהול סביבה לימודית. אחסון Moodle מצריך שרתים שיוכלו להכיל את המידע ואת השימוש במערכת. אנחנו עובדים עם לקוחות רבים החל משנת 1996, להם אנו מעניקים פתרונות אחסון בלינוקס עבור הצרכים השונים שלהם, כמו אחסון Moodle.

אחסון אתרי Moodle
ניהול אתר אינטרנט מבוסס Moodle

באמצאות ממשקי ניהול מתקדמים, ניתן לנהל את האחסון בלינוקס בצורה הרבה יותר טובה מאשר בעבר. ניהול אחסון Moodle בלינוקס לא דורש מכם כבר לפתוח חלון קוד שחור. היום את הניהול אתם יכולים לבצע כאמור באמצעות הממשקים המתקדמים שאנו מציעים, כשהבולט שבהם הוא כמובן cPanel. הממשק מאפשר שימוש בגרסאות חדשות כמו PhP וגם MySQL, בנוסף לאחסון על שרת שיתופי. ממשקי הניהול המתקדמים יהפכו את העבודה שלכם אל מול שרת הלינוקס להרבה יותר אפקטיבית מבחינתכם. רוב האחסון השיתופי של sweethome מושתת על ממשק ניהול זה, כבר למעלה משני עשורים בהצלחה.

חבילת Moodle מותאמת במיוחד
חבילת אחסון לינוקס מותאמת ל-Moodle

לכל לקוח יש את הצרכים שלו עבור אחסון של מערכת ה-Moodle, ומתוך ההבנה הזאת אנו מציעים חבילות אחסון לינוקס שמותאמות לצרכים של הלקוח. אתם יכולים לבחור את חבילת האחסון לפי כמות הזמן שאתם רוצים לאחסן את המערכת שלכם, וגם לבחור בין חבילות שונות המציעות פיצ'רים שונים במחיר שמתאים לכם.

שרת Moodke לבתי ספר
שרת לינוקס מותאם 100% ל-Moodle

שרת האינטרנט שאנו מספקים מותאם לחלוטין לעבודה בסביבת Moodle וכולל את כל התוספים וההרחבות ל-PHP עבורו

אחסון Linux / Moodle
אבטחה מירבית לאתרי Moodle

באמצעות מערך פיירוולים של פורטיגייט, WAF על השרת ומנגנון Imunify-360 על השרת אנו מבטיחים שירות בטוח ויציב לאתרי מודל

שרת מודל
מהירות וביצועים אופטימאליים

אתר ה-Moodle שלך הולך לטוס באמצעות שרת Litespeed Web Server יחד עם מנגנון האצת אתרים - Caching שלו.

אחסון מודל איכותי בסוויטהום
שירותי אחסון איכותיים עם Sweethome

כדי לשמור על מערכת Moodle מתפקדת, אין מנוס ממציאת שירות אחסון איכותי ומותאם. בין אם המערכת שלכם היא בעלת שימוש תדיר ונפוץ, ובין אם השימוש מצריך פחות משאבים, בשביל תפקוד תקין שלה היא זקוקה לשרת שיוכל להכיל את הדרישות שלה – כמו שרתי הלינוקס השונים שאנו מציעים.


אנו מתחזקים את השרתים באופן שוטף, מעדכנים את כל התוכנות על השרת לרבות את סביבת PHP ו-MySQL על מנת שהשרת יהיה תואם בכל עת לגרסאות האחרונות של Moodle. כמו כן ניתן להעזר במנהל ההתקנות Softaculous לביצוע פעולות תחזוקה, גיבוי והתקנה של Moodle


בנוסף, אנו מציעים גם התקנות Moodle ותחזוקתם בעננים ציבוריים כגון amazon AWS או Google Cloud, שם אנו יכולים לתחזק ולהקים עבורכם סביבות אחסון אופטימליות למערכת Moodle תוך מתן שירות ניהול שרת מלא ותמיכה טכנית מקצועית, מהירה ואיכותית בעברית, לפי שעון ישראל

תמיכה טכנית מקצועית לאתרי Moodle
תמיכה טכנית מסביב לשעון

צוות התמיכה של Sweethome מורכב באנשי סיסטם (System) עם מומחיות, ידע וניסיון של שנים באיתור, טיפול ופתרון של תקלות תוכנה וחומרה בסביבת אחסון nodeJS. אנו זמינים עבורך בצ'ט, מערכת כרטיסיות חכמה או בטלפון 24/7 מסביב לשעון.

אחסון Moodle מנוהל

שאלות ותשובות נפוצות (FAQ) בנושא אחסון מודל - Moodle

Sweethome נמצאים כאן בשבילך!

ניתן לנהל את אחסון המערכת על שרת הלינוקס באמצעות ממשק cPanel, בו אנו משתמשים כבר זמן רב לניהול שרתי אחסון בלינוקס. הממשק מנוהל עם אבטחת מידע מעולה, והשימוש בו הופך את חוויית ניהול האחסון ליעילה יותר, מהירה יותר ונוחה יותר עבור הלקוח.

תעודת SSL מעידה על קיום קשר מוצפן בין השרת לבין המחשב, מה שמציג אבטחה ברמה גבוהה מאוד. הימצאות תעודה זו חשובה עבור מי שאינו מעוניין בדליפת מידע אפשרית מהשרת אל גורמים אחרים. אחסון בשרתי הלינוקס שלנו מגיע עם תעודת SSL, אך אם מסיבות כאלו ואחרות אתם מעדיפים לקבל תעודה זו מספק אחר, תוכלו לעשות זאת.

מתוך הבנה שכדי שהמערכת תעבוד בצורה אידיאלית, יש לטפל בתקלות ובעיות טכניות שצצות, אנו מעניקים תמיכה טכנית באמצעות צוות הסיסטם שלנו. לרשות הלקוחות שלנו עומד מוקד שפתוח 24/7, קו טלפון ישיר ואפשרות לצ'ט עם נציג.

בהחלט!אנו מספקים גישה באמצעות FTP וכן לשרתים באמצועת SSH לניהול אפקטיבי ומהיר של הקבצים בחשבון וכמו כן קיים בממשק ה-cPanel מנגנון Web Files Manager באמצעותו ניתן לנהל קבצים והרשאות שלהם ישירות מתוך ממשק הניהול cPanel. לגבי מסד הנתונים ניתן לגשת ולטפל במסד והטבלאות בתוכו באמצעות מערכת phpMyAdmin הזמינה גם כן ב-cPanel.

האחסון כולו מתבצע בישראל, בחוות השרתים של בזק בינלאומי בפתח-תקווה. לסוויטהום ציוד קצה ושרתים עצמאיים ואינה תלויה באף גורם אחר פרט לתקשורת ושירותי חווה של בזק. אנו לא מאחסנים אתרים על עננים ציבוריים ומגבים את כל השרתים למערך ייעודי שלנו בישראל.

Sweethome איתך בכל מקום שנוח לך

צ׳אט חי עם נציג

הצ׳אט שלנו זמין בשעות העסקים וניתן להעזר בנציגינו לשאלות, דיווח על תקלות

>

פניה לשירות/תמיכה

שירות ניהול הפניות שלנו מאפשר לנו לשרת אותך מהר יותר ובאופן יעיל יותר

>

מענה טלפוני - 24/7

המוקד הטלפוני מאויש 24/7 וזמין לקבל את פנייתך ולדאוג שהנציג הרלוונטי יחזור אליים

>

תן לנו לייק!

בקר בעמוד הפייסבוק שלנו, עשה לנו Follow ותוכל להתעדכן בחדשות והצעות אחסון לינוקס