רישום דומיינים - Domain Names Registration


Sweethome מציעה ללקוחות ההוסטינג שלה ולציבור הרחב שירותי רישום/קניית דומיין במבחר סיומות פופולריות תוך שמירה על מחירים סבירים ושירות פרמיום עם ערך מוסף ממשי כדוגמת שרותי DNS הניתנים חינם כולל ממשק עריכת רשומות, תמיכה טכנית מול הרשמים השונים של כל הסיומות, טיפול בחידושים והעברות, העברות בעלות ושירות לקוחות אדיב ובעברית.

.com
.net
.co.il
.org
.org.il
.co
.info
.biz
.cc
.tv
.lawyer
.studio
.mobi
.guru
.center
.site
.money
.online
.coffee
.media
.family
.live
.news
.store
.art
.space

מחירון רישום דומיינים

ממשק ניהול נוח לניהול כל הדומיינים שלך בצורה מסודרת ויעילה

הכל במקום אחד - ניהול שרתי שמות, חניית דומיין, ניהול רשומות DNS, ניהול פרטי בעל הדומיין, שחרור מנעילה וקבלת קוד העברה - כל השירותים ניתנים ישירות מתוך מרכז הלקוחות ללא תשלום נוסף!


קניית דומיין לעסק

כולם יודעים שעסק אינטרנטי מצליח מתחיל בדומיין קליט. אנו ממליצים לקחת את הזמן ולהעזר בכלי החיפוש שלנו הכוללים מאות סיומות למציאת דומיין קליט ומתאים מכל הבחינות לעסק שלך. מצאת דומיין? עוד דקה הוא רשום על שמך ואפשר להתחיל לפרסם אותו :)

רישום דומיין

העברת דומיין ל-Sweethome

בואו להינות משירות בוטיק הכולל ממשק נח לניהול הדומיין, שירותי DNS ללא תשלום נוסף ושירות לקוחות זמין ומהיר. העבירו את הדומיין שלכם אלינו וקבלו שלל הטבות יחד עם חוויית משתמש ייחודית.


ניהול דומיין

ממשק הניהול של Sweethome מאפשר לך לנהל את הדומיינים שלך בצורה קלה, מהירה ופשוטה. דרך ממשק הניהול ניתן לשנות DNS, לחדש את הדומיין לשנים נוספות או לנהל את רשומות ה – ZONE של הדומיינים שלך.


כל מה שחשוב לדעת על קניית דומיין ורישום דומיינים במבחר סיומות


מהו דומיין?

דומיין, הנקרא גם שם מתחם בעברית, הוא אמצעי זיהוי לאתרי אינטרנט, שרתים ודואר אלקטרוני. תחת הדומיין יכול להיות אתר אינטרנט, שירותי דואר אלקטרוני ואמצעים נוספים לשימושים ציבוריים של מערכת אינטרנט אשר מצריכה גישת משתמשים מהעולם. קניית דומיין מקנה כתובת ייחודית ובלעדית לכל אתר ואתר ואין אפשרות לחלוק את הדומיין עם אחרים. דומיינים עושים שימוש בסיומות, הנקראות TLD או ccTLD ולרוב משוייכים למדינות אשר מנהלות את מרשמי הדומיין. בישראל איגוד האינטרנט הישראלי מנהל את מרשם הדומיינים בסיומת. .il באמצעות רשמים מוסמכים.


מה זה DNS?

DNS (Domain Name System) מהווה מערכת תרגום בין כתובת IP לבין דומיינים. מערכת שמות הדומיין נועדה להנגיש את הגלישה למשתמשים, ולאפשר להם נגישות בחיפוש לפי שם דומיין ולא לפי כתובת IP.


רישום דומיינים

ICANN הינו הגוף העולמי אשר אחראי על רישום דומיינים, תחתיו ישנם איגודים מקומיים אשר מקנים סמכות הרשמה לגופים מסחריים. כאמור,לכל סיומת יש מרשם משלה, לדוגמא .be שייך לבלגיה, .eu לאיחוד האירופי וכו.


מה חשוב לדעת לפני קניית דומיין חדש?

לפני שאתם קונים דומיין חדש, חשוב לקחת בחשבון שלבחירת הדומיין תהיה השפעה מרחיקת לכת על מיתוג העסק שלכם. הדומיין שלכם מייצג אתכם בפני קהל היעד שלכם, ולכן חשוב לפני בחירת דומיין שתחשבו כיצד אתם רוצים להציג את עצמכם.
לפני שאתם מחליטים על קניית דומיין חדש, עליכם לבחור שם דומיין שהוא מתאר את תחום העיסוק שלכם, התוכן באתר ושיש לו משמעות עבורכם. חשוב שהדומיין יהיה קליט, פשוט וקצר במידת האפשר.

כמו כן, חשוב שתדעו, הסיומת של האתר קשורה לקהל היעד שלכם. אם קהל היעד שלכם הוא בינלאומי אז תוכלו לבחור סיומת כמו .com או לחלופין אם קהל היעד שלכם הוא ישראלי - אז תוכלו לבחור בסיומת דומיין co.il. שימו לב, לא תמיד הדומיין פנוי ונסו למצוא דומיין רלוונטי פנוי. והכי חשוב, הדומיין הוא רק כתובת. בניית אתר מצריכה אחסון אתר בעל ביצועים טובים.


רישום דומיין במבחר סיומות

בחברת Sweethome תוכלו לקנות דומיין ישראלי או דומיין בינלאומי במחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס. אצלנו תוכלו למצוא דומיין ישראלי ב-67₪ בלבד לשנה, ודומיין בינלאומי ב-49₪ לשנה. המחיר נקבע בהתאם לסיומת הרצויה.


איך לבחור דומיין טוב?

כלל אצבע בבחירת דומיין הוא לשמור על הפשטות, זכרו בשם דומיין - less is more!

  • כמה שפחות אותיות יותר טוב
  • הימנעו ממקפים
  • בחרו דומיין שרלוונטי לאופי העסק

שאלות ותשובות נפוצות (FAQ) על דומיינים ישראליים ובינלאומיים

דומיין או שם מתחם בעברית, היא כתובת ייחודית אשר משמשת אותך ברשת האינטרנט.

לדוגמא, הדומיין Sweethome.co.il הוא כתובת ייחודית אשר מאפשרת לגולשים בכל העולם לגשת לאתר של Sweethome. באותה צורה, ניתן לרכוש דומיין עם סיומת ישראלית (CO.IL) או דומיין עם סיומת בינלאומית (COM, ORG, NET וכדומה) אשר תקושר למותג שלך.

ב – Sweethome ניתן לרכוש דומיינים ישראליים או בינלאומיים במחירים זולים, נוחים ומותאמים לכל כיס.

נכון להיום, דומיינים ישראליים עם סיומת של CO.IL או ORG.IL נמכרים במחיר של 67 ₪ לשנה ודומיינים בינלאומיים בסיומות של COM, NET, ORG ו – US במחיר של 49 ₪ לשנה.

בשנים האחרונות התווספו למאגר הדומיינים אינספור סיומות חדשות (Media, Online, Dance וכדומה) אשר נמכרות בטווח מחירים משתנה בהתאם לסיומת הרצויה.

באופן כללי, ככל שעובר הזמן קשה יותר ויותר לאתר דומיינים ישראליים ובינלאומיים אשר פנויים לרכישה. כלל האצבע לדומיין טוב הוא דומיין שיהיה מורכב מכמה שפחות אותיות ושיהיה רלוונטי לאופי האתר העתידי.

לדוגמא, אם יש לך עסק להובלות, כדאי למצוא דומיין ישראלי אשר מכיל את המילה Moving או Movers.

לא, הזכות החוקית על כל דומיין נשמרת לתקופת הרישום הרלוונטית (שנה או יותר).

במידה וברצונך לשמור על הדומיין שלך, בתום תקופת הרישום של הדומיין, יהיה עליך לחדש את הדומיין על ידי תשלום לשנה נוספת (67 ₪ לדומיין ישראלי או 49 ₪ לדומיין בינלאומי).

חשוב לזכור כי במידה והדומיין לא מחודש בזמן, לאחר תקופת Grace קצרה הדומיין מתפנה, כך שכל אחד יוכל לרכוש אותו. כתוצאה מכך, מומלץ להפעיל את האפשרות לחידוש אוטומטי אשר יבטיח כי הדומיין יחודש במועדו ואף חברה או גורם שלישי לא יוכל לשים את ידו על הנכס שלך.