חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

אחסון Plesk על שרתי Windows בענן - Sweethome

פאנלי ניהול אחסון אתרים הם שירות נפוץ המשמש גופים גדולים בתעשייה לצד חברות, עסקים ופרטיים. שירותי הוסטינג מבוקשים לאחסון בסיסי נתונים, אתרי קוד פתוח ומערכות הפעלה ותומכים בשפות תכנות רבות ובאבטחת אתרים מסוגים שונים. אחסון Plesk הוא פאנל ניהול נפוץ המספק פתרון ידידותי למשתמש וכולל יכולות של תכנון, הגדרה, פיתוח, ניהול וניטור ריבוי אתרי אינטרנט בפלטפורמה יחידה.

שתמשי Plesk של Sweethome - חברת שירותי אחסון מתקדמת המובילה בתחום ההוסטינג, נהנים מיכולות אחסון אתרים מתקדמות לייעול מערך הניהול של אתרי אינטרנט מסוגים שונים. כולל שימוש בפעולות נפוצות ויתרונות של פאנל אחסון Plesk.

נא לבחור תקופה למחיר/הנחה לחבילות אחסון ווינדוס

Windows Private

55

בתשלום חודשי

561

שנתי (15% הנחה)

990

דו-שנתי (25% הנחה)

1287

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • 2GB SSD
 • ללא הגבלה
 • 1
 • 1 - עד 250Mb
 • 5
 • 5
 • PHP8 | .NET 3.5 / 4.8+ | .NET-Core | ASP 8+
 • בתוספת 25₪ לחודש

Windows Private

Windows PRO

159

בתשלום חודשי

1622

שנתי (15% הנחה)

2862

דו-שנתי (24% הנחה)

3721

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • 10GB SSD
 • ללא הגבלה
 • 50
 • 50 - עד 1GB
 • 100
 • ללא הגבלה
 • PHP8|.NET 3.5/4.8+|.NET-Core|ASP

Windows PRO


Plesk - מערכת ידידותית לכל סוגי המשתמשים

אחסון Plesk הינו לוח בקרה המפשט את פעולות ניהול האתר בשרת האחסון גם עבור משתמשים בעלי ידע טכני מועט ואוריינטציה דיגיטלית מינימלית. בדגש על שימוש אינטואיטיבי וחווית משתמש נוחה, כל לקוח שלנו בסוויטהום יכול להעלות, לארגן ולשחזר קבצים בקלות תוך שיפור הפרודוקטיביות ומקסום שגרת העבודה.

Plesk מאפשרת אינטגרציה חלקה עם מערכות ניהול תוכן פופולריות (CMS) וכלי שיתוף נפוצים - יכולות שמקדמות נוכחות אינטרנטית ומייעלות תהליכי עבודה בארגונים וחברות.


חיסכון בעלויות תפעול של אתרים ופלטפורמות מסחר אלקטרוני

ברכישת חבילות אחסון עבור אתרי אינטרנט ניתן למזער תלות בכוח אדם, לנצל משאבים בצורה אופטימלית ולהפחית הוצאות הקשורות באחסון עצמאי. אחסון Plesk מהווה אם כן שירות אירוח אולטימטיבי לעסקים, ארגונים וחברות בכל גודל. 

אחסון Plesk מאפשר ללקוח לייעל את יכולות הניהול של האתר ומנגד למזער את האחריות על תחזוקה, אבטחת מידע וטיפול בתקלות. נתונים אלו מאפשרים לכם לפנות זמן יקר להשקעה בעליבת העשייה של העסק הכוללת: תקשורת וניהול מערך לקוחות, פיתוח יכולות עסקיות, שיפור והגדלת הנוכחות הדיגיטלית וצמיחה בהתאם לצרכי השוק הדינמיים.


Sweethome - החברה המובילה לאחסון Plesk בהתאמה מלאה לצרכים שלכם

מתוך תחושת אחריות מלאה לאספקת שירותי אחסון מותאמים לכל לקוח בכל גודל, משקיעה חברת סוויטהום בלמידה בלתי פוסקת של שוק ההוסטינג וחקירת צרכי המשתמשים השונים. מזה 25 שנה ש-Sweethome כחברת דגל, מקדמת את תחום שרתי האחסון בארץ, אגב היא הראשונה שהביאה לישראל את בשורת התמיכה של שרתים באפליקציות PHP , שרתים וירטואליים VPS ועוד. 

Sweethome מנגישה שירותי אחסון מאובטחים, נוחים, ידידותיים לשימוש וחזקים במיוחד בפאנל ניהול Plesk ופאנלים נוספים כשהיא קשובה באופן מלא לצרכים שלכם, מגיבה בצורה מהירה לכל שינוי ומבטיחה שהאתר שלכם מקבל שירותי הוסטינג מתקדמים המאפשרים ניהול קל ויעיל וצמצום הצורך בהשקעת משאבים בתחזוקת האתר. החברה פועלת נון סטופ למזעור תקלות מקסימלי ולצורך כך משתמשת בפאנל של Plesk שהשרתים שלו פזורים ב-3 חוות שונות. בצורה כזו, גם כאשר מתרחשת תקלה באחד השרתים או שאחת מהחוות מושבתת, מערך העבודה אינו משותק ואתם מקבלים שירות מלא ויעיל לפתרון כל בעיה.


שירותי הוסטינג מהשורה הראשונה

בעלי אתרי תדמית, חברות בניית אתרים, מקדמי אתרים וחברות בתעשיית ההייטק, לא יכולים לנוע סנטימטר מבלי להיעזר בשרתי אחסון מתקדמים המספקים להם שירותי ניהול נוחים ונגישים לכל המידע לצד תחזוקה ברמה גבוהה והגנה על נתונים ומערכות. אחסון Plesk מסייע לכם כבעלי אתרים מסוגים שונים לנווט היטב במרחב האינטרנטי, לשלוט על הנעשה באתרים עד לרזולוציות גבוהות ולהנות משקט נפשי הכפוף לידיעה כי הנתונים שלכם מקבלי שירותי אירוח מהשורה הראשונה. שאלות ותשובות בנושא תפעול ממשק הניהול Plesk Obsidian

ממשק הניהול Plesk Obsidian הינו פאנל לאחסון אתרים בוגר ומתקדם, שיודע לנהל שרתי לינוקס ושרתי חלונות/ווינדוס. בסוויטהום אנו משתמשים בגרסת Plesk Power Panel for Windows לניהול שרתי אחסון שיתופי מבוסס חלונות וכן מאפשרים ללקוחות בעלי שרתים וירטואלים או שרתים בענן לקבל אותם גל עם גרסת הלינוקס.

היתרון היחסי של שרתי ווינדוס בתעשיית ההוסטינג הינו באחסון אתרים מבוססים על שפת .NET או ASP קלאסי עם מסדי נתונים MS-SQL/MySQL או MS-Access. ניתן גם להריץ PHP ו-Python במידה וצריך לשלב קוד של כמה שפות אך אם האתר שלך לא עושה שימוש ב- .NET/ASP מומלץ לארח אותו על שרת לינוקס.

כמובן - באמצעות ה-extension הייחודי SSL-it! ממשק הניהול פלסק מאפשר אבטחה של כל השירותים הניתנים על ידי השרת כולל HTTPS לאתרי אינטרנט, חיבור מאובטח ל-Webmail, לשרת ה-FTP ולכל שירותי הדואר תחת הדומיין שלך

באמצעות הרחבת ה-Power Web Host של Plesk אנו מציעים העלאת מסדי נתונים מסוג MS-SQL באמצעות קבצי גיבוי רגילים אותם ניתן לייבא לשרתים שלנו במסך השחזור מסדי נתונים. פלסק ידאג לסדר גם את היוזרים במסד כפי שהיו בשרת הפיתוח/השרת הקודם. מסדי נתונים מסוג MySQL ניתנים לניהול באמצעות ממשק phpMyAdmin שזמין גם הוא כמו תמיד בפאנל פלסק. בנוסף אנו מאפשרים חיבור לשרתי מסדי הנתונים מרחוק, באמצעות תוכנות ניהול כגון Microsoft SQL Manager

המערכת מגיעה עם מספר גרסאות MS-SQL - מגרסת 2008 הוותיקה ועד 2022 על השרתים החדשים שלנו. כמו כן המערכת מגיעה עם שרת Maria DB

ראשית, אנו מאפשרים העלאה והורדה של גיבויים מלאים באמצעות ממשק הניהול Plesk של כל סוגי המסדים. מסדי MySQL ניתן לנהל באמצעות phpMyAdmin ואת שרתי ה-MS-SQL ניתן לנהל באמצעות גישה עם SSMS - .SQL Server Management Studio כמו כן ממשק הניהול Plesk מאפשר ניהול מלא של הרשאות MySQL/MS-SQL ליוזרים ומסדים.

כן - פלסק תומך ב-RDP אבל לפתוח אותו לעולם מצריך אמצעים שלא מתאימים לתחום האחסון השיתופי וכמו כן לא ניתן לצפות בעיות של אבטחה שעלולות לצוץ בחיבור RDP לשרת, אשר לא בהכרח ימנע ממשתמש אחד לגשת או לפגוע בקבצי משתמש אחר. לכן אנו שמחים להציע מבחר שרתים בענן לחברות וארגונים המעוניינות בשרת עם ממשק ניהול Plesk לעסק שלהם.

Sweethome איתך בכל מקום שנוח לך

צ'אט עם נציג

הצ'אט שלנו זמין בשעות העסקים ונשמח לעזור לך בפתרון שאלות או בעיות שיכולות לצוץ על הדרך.

פניה לשירות/תמיכה

מערכת כרטיסיות חכמה אשר מאפשרת לך לקבל שירות מהיר, יעיל ואיכותי יותר.

מענה טלפוני - 24/7

המוקד הטלפוני מאויש 24/7 וזמין לקבל את פנייתך ולדאוג שהנציג הרלוונטי יחזור אלייך.

רשתות חברתיות

Sweethome מפעילה דף פייסבוק וטוויטר אשר דרכו ניתן להתעדכן בחדשות, מבצעים ועדכונים מערכתיים.