חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

גיבוי שרתים בענן, שרתים ייעודיים ותחנות עבודה

יש לכם שרתים, תחנות עבודה או חומר חשוב שאתם מעוניינים לגבות לענן לצורך ארכיון או כגיבוי למקרה של קטסטרופה כגון רעידת אדמה/שריפה/גניבה/שטפון? לנו, כחברת אחסון אתרים יש את התשתית וכח האדם למשימה. ניתן לרכוש שרת גיבוי החל מ-100 גיגה ולחבר אותו באמצעות NFS או Webdisk של ממשק cPanel למחשב או לשרת שלכם במשרד אן בכל מקום בעולם.

יעוץ ראשוני בנושא גיבויים בענן - 1-800-373-600

סוויטהום הינה אחת החברות אחסון אתרים הוותיקות בישראל, פועלת משנת 1996 ומעניקה מגוון שירותים לסקטור העסקי בישראל וכן לאינספור מנהלי אתרים וחברות בניית אתרים. אנו מנהלים מערכי גיבוי במקצועיות ובהצלחה כשלושה עשורים וצברנו בתקופה זו המון נסיון וידע - שהיום עומד לשירותך באמצעות שירותי גיבוי מקצועיים בענן ישראלי פרטי

אם אתה בעל עסק או מנהל טכנולוגי בארגון אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לייעוץ ראשוני חינם בנושא גיבוי המידע של הארגון שלך בענן על ידי מומחי סוויטהום - ללא כל התחייבות מצידך.

גיבוי שרתי Web/SQL/VMware באמצעות מערך גיבויים מתקדם

סוויטהום מפעילה מערך גיבוי מתקדם המבוסס על שרת מרובה דיסקים, רובוט קלטות ותוכנות ניהול מתקדמות מבית Arcserve (UDP/BackuP) אנו מנטרים את הגיבויים באופן יומיומי ומבצעים שחזורים במהירות ויעילות מסביב לשעון. כמו כן המערכת יודעת לגבות באמצעות Agents יעודיים שרתי VMware/ESX , שרתי MS-SQL, שרתי Micrsoft Exchange וכן שרתי Oracle. לקוחות יכולים לקבוע תוכניות גיבוי עצמאיות ולשלם על שטח דיסק מנוצל בפועל. כמו כן ניתן לבנות איתנו תוכניות גיבוי מורכבות לסביבות מרובות שרתים עם הורדת גיבויים לקלטות ומשלוחן אליכם בדואר שליחים. כמובן שהגיבויים מקומפרסים ביעילות ומוצפנים כשהם יוצאים מהחווה ללקוח.

שרתי NFS לינוקס לאחסון וגיבוי בענן

NFS הינן ראשי תיבות של Network File System וכפי שזה משתמע, זהו פרוטוקול המאפשר חלוקה מבוססת מערכת ההרשאות של לינוקס לכתיבה וקריאת קבצים באמצעות Mount של דיסק רשת והצמדתו למערכת הפעלה של ה-Client בצורת דיסק נוסף לכל דבר. את השרת ניתן לקבל עם או בלי ממשק ניהול cPanel המאפשר גם גישה באמצעות פרוטוקול Web Disk אשר עושה שימוש בפורטים רגילים של אתרי אינטרנט (80/443) ומאפשר גישה מכל מקום שמאפשר שירותי גלישה, לרבות מקומות בעלי גישה מוגבלת כמו שדות תעופה או בתי-מלון.

שרתי DRP ל-Web, מסדי נתונים, מערכות הנהלת חשבונות ו-CRM

שרתי הגיבוי שלנו הינם פתרון מצוין לגיבוי מערכות ניהול לקוחות (CRM) וכן מערכות להנהלת חשבונות שיושבות אצלכם במשרד. ניתן לבנות תסריטי רפליקציה לכל סוגי התוכן ולוודא שהגיבוי בענן הינו עדכני ומוכן לעבודה במקרה של תקלה משביתה במשרד או בעסק. שרתי DRP יכולים להריץ את כל מערכות ההפעלה לרבות לינוקס וחלונות/ווינדוס.

שרתי גיבוי לדואר אלקטרוני ו-DNS

אנו שמחים להציע ללקוחותינו שרתי Secondary MX לשרתי דואר אלקטרוני וכן שירותי Secondary DNS כולל משיכות אוטומטיות של zones/records וזמני תגובה מהירים מאוד בישראל. ניתן לשלב את השירות יחד עם שירותי אחסון בכל מקום בעולם וכן על עננים ציבוריים כגון אמזון/גוגל.

גיבוי תחנות עבודה לשרת גיבויים באמצעות Agent

אנו מפעילים מערך גיבויים עליו ניתן לגבות גם תחנות עבודה וכן שרתים משרדיים. באמצעות Client Agent שמותקן על המחשבים במשרד אנו מגבים באופן יעיל ומהיר (אינקרמנטלי) תחנות עבודה מכל סוג וכן שרתים משרדיים.

צרו איתנו קשר עוד היום להתאמת פתרון גיבוי בענן לעסק או הארגון שלך

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


שאלות ותשובות נפוצות בנושא גיבוי שרתים בענן

גיבוי שרתים בענן הוא תהליך של שמירת עותקים של הנתונים שלכם על שרתים מרוחקים דרך האינטרנט, במטרה להגן על המידע ולאפשר שחזור במקרה של אובדן נתונים.

גיבוי בענן מציע גמישות, אבטחה מתקדמת, התאוששות מהירה מאסון, וחסכון בעלויות. בנוסף, הוא מאפשר גישה מרחוק לנתונים שלכם מכל מקום ובכל זמן.

במהלך תהליך הגיבוי, הנתונים מוצפנים באופן מקוון באמצעות פרוטוקולים מתקדמים. גם בעת האחסון, הנתונים נשמרים במצב מוצפן, מה שמבטיח את פרטיותם והגנתם.

כן, שירותי גיבוי בענן תומכים במגוון רחב של מערכות ותשתיות, כולל מערכות הפעלה שונות, בסיסי נתונים, ויישומים ארגוניים.

בהחלט. גיבוי בענן מתאים לעסקים בכל הגדלים, ויכול לספק פתרונות מותאמים לפי הצרכים והתקציב של העסק.

כן, שילוב של גיבוי ענן עם פתרונות גיבוי מקומיים (גיבוי היברידי) מאפשר גמישות, שליטה ואבטחה מרבית על הנתונים.


גיבוי שרתים בענן: פתרון מתקדם לעסקים

טכנולוגיית גיבוי שרתים בענן מספקת לעסקים פתרון מאובטח, גמיש וחסכוני לניהול ושמירה על הנתונים שלהם. בעידן הדיגיטלי המתקדם, בו כל מידע עסקי חיוני להישרדות ולצמיחה, גיבוי בענן הופך להיות חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה העסקית.

יתרונות הגיבוי בענן

  • יכולת הרחבה והתאמה אישית: ניתן להתאים את פתרונות הגיבוי לצרכים הייחודיים של כל עסק, בין אם מדובר בכמות הנתונים הנדרשת לאחסון או בצרכים מיוחדים אחרים.
  • נגישות ושיתוף פעולה: גיבוי בענן מאפשר גישה לנתונים מכל מקום בעולם ובכל זמן, מה שמאפשר לעובדים לשתף פעולה בצורה יעילה יותר, במיוחד בסביבות עבודה מרוחקות.
  • שיפור בזמן ההתאוששות (RTO ו-RPO): שירותי גיבוי בענן משפרים את זמני ההתאוששות והגיבוי (RTO ו-RPO), מה שמבטיח חזרה מהירה לפעילות לאחר תקלה או אסון
  • אוטומציה וניהול קל: מערכות הגיבוי בענן מאפשרות ניהול אוטומטי של תהליכי הגיבוי והשחזור, מה שמפחית את הצורך בהתערבות ידנית ומפנה משאבים לפעולות עסקיות אחרות
  • עמידות וביצועים: תשתיות הגיבוי בענן מציעות עמידות גבוהה וזמינות מקסימלית, מה שמבטיח ביצועים גבוהים והמשכיות עסקית

גיבוי שרתים בענן מספק פתרון מתקדם ואמין לניהול ושמירה על נתוני העסק. עם היתרונות הבולטים של אבטחה, גמישות, חסכון בעלויות והתאוששות מהירה מאסון, אין ספק שעסקים בכל הגדלים יכולים להפיק תועלת משירות זה. בחירת ספק גיבוי ענן מתאים והגדרת תהליכי הגיבוי והשחזור בצורה מדויקת יכולים לשפר משמעותית את יכולת העסק להתאושש מאסון ולשמור על רציפות תפעולית.

המלצות לקוחות שנהנים משירותי הגיבוי שלנו :)