חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

גיבוי שרתים בענן, שרתים ייעודיים ותחנות עבודה

יש לכם שרתים, תחנות עבודה או חומר חשוב שאתם מעוניינים לגבות לענן לצורך ארכיון או כגיבוי למקרה של קטסטרופה כגון רעידת אדמה/שריפה/גניבה/שטפון? לנו, כחברת אחסון אתרים יש את התשתית וכח האדם למשימה. ניתן לרכוש שרת גיבוי החל מ-100 גיגה ולחבר אותו באמצעות NFS או Webdisk של ממשק cPanel למחשב או לשרת שלכם במשרד אן בכל מקום בעולם.

יעוץ ראשוני בנושא גיבויים בענן - 1-800-373-600

סוויטהום הינה אחת החברות אחסון אתרים הוותיקות בישראל, פועלת משנת 1996 ומעניקה מגוון שירותים לסקטור העסקי בישראל וכן לאינספור מנהלי אתרים וחברות בניית אתרים. אנו מנהלים מערכי גיבוי במקצועיות ובהצלחה כשלושה עשורים וצברנו בתקופה זו המון נסיון וידע - שהיום עומד לשירותך באמצעות שירותי גיבוי מקצועיים בענן ישראלי פרטי

אם אתה בעל עסק או מנהל טכנולוגי בארגון אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לייעוץ ראשוני חינם בנושא גיבוי המידע של הארגון שלך בענן על ידי מומחי סוויטהום - ללא כל התחייבות מצידך.

גיבוי שרתי Web/SQL/VMware באמצעות מערך גיבויים מתקדם

סוויטהום מפעילה מערך גיבוי מתקדם המבוסס על שרת מרובה דיסקים, רובוט קלטות ותוכנות ניהול מתקדמות מבית Arcserve (UDP/BackuP) אנו מנטרים את הגיבויים באופן יומיומי ומבצעים שחזורים במהירות ויעילות מסביב לשעון. כמו כן המערכת יודעת לגבות באמצעות Agents יעודיים שרתי VMware/ESX , שרתי MS-SQL, שרתי Micrsoft Exchange וכן שרתי Oracle. לקוחות יכולים לקבוע תוכניות גיבוי עצמאיות ולשלם על שטח דיסק מנוצל בפועל. כמו כן ניתן לבנות איתנו תוכניות גיבוי מורכבות לסביבות מרובות שרתים עם הורדת גיבויים לקלטות ומשלוחן אליכם בדואר שליחים. כמובן שהגיבויים מקומפרסים ביעילות ומוצפנים כשהם יוצאים מהחווה ללקוח.

שרתי NFS לינוקס לאחסון וגיבוי בענן

NFS הינן ראשי תיבות של Network File System וכפי שזה משתמע, זהו פרוטוקול המאפשר חלוקה מבוססת מערכת ההרשאות של לינוקס לכתיבה וקריאת קבצים באמצעות Mount של דיסק רשת והצמדתו למערכת הפעלה של ה-Client בצורת דיסק נוסף לכל דבר. את השרת ניתן לקבל עם או בלי ממשק ניהול cPanel המאפשר גם גישה באמצעות פרוטוקול Web Disk אשר עושה שימוש בפורטים רגילים של אתרי אינטרנט (80/443) ומאפשר גישה מכל מקום שמאפשר שירותי גלישה, לרבות מקומות בעלי גישה מוגבלת כמו שדות תעופה או בתי-מלון.

שרתי DRP ל-Web, מסדי נתונים, מערכות הנהלת חשבונות ו-CRM

שרתי הגיבוי שלנו הינם פתרון מצוין לגיבוי מערכות ניהול לקוחות (CRM) וכן מערכות להנהלת חשבונות שיושבות אצלכם במשרד. ניתן לבנות תסריטי רפליקציה לכל סוגי התוכן ולוודא שהגיבוי בענן הינו עדכני ומוכן לעבודה במקרה של תקלה משביתה במשרד או בעסק. שרתי DRP יכולים להריץ את כל מערכות ההפעלה לרבות לינוקס וחלונות/ווינדוס.

שרתי גיבוי לדואר אלקטרוני ו-DNS

אנו שמחים להציע ללקוחותינו שרתי Secondary MX לשרתי דואר אלקטרוני וכן שירותי Secondary DNS כולל משיכות אוטומטיות של zones/records וזמני תגובה מהירים מאוד בישראל. ניתן לשלב את השירות יחד עם שירותי אחסון בכל מקום בעולם וכן על עננים ציבוריים כגון אמזון/גוגל.

גיבוי תחנות עבודה לשרת גיבויים באמצעות Agent

אנו מפעילים מערך גיבויים עליו ניתן לגבות גם תחנות עבודה וכן שרתים משרדיים. באמצעות Client Agent שמותקן על המחשבים במשרד אנו מגבים באופן יעיל ומהיר (אינקרמנטלי) תחנות עבודה מכל סוג וכן שרתים משרדיים.

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


שאלות ותשובות נפוצות בנושא גיבוי שרתים בענן

יש לכם שאלה?

כמובן! אנו מבצעים גיבוי לענן לכל השרתים השיתופיים באמצעות מערכת הגיבוי של cPanel/Plesk ומאפשרים גישה לגיבויים מלאים של 7 ימים אחורה לכל הלקוחות, ללא תשלום נוסף כלשהו. לקוחות המבקשים שחזור מגיבוי ישן יותר משבוע יכולים לקבל את השירות תמורת תשלום של שעת עבודה אחת, ללא קשר לכמות או סוג החומר המשוחזר. ניתן לקבל שחזור inplace/overwrite או שחזור כהעתק למקום אחר.

כמובן - יש לנו מערך גיבויים ייעודי ל-VMware אשר מגבה באמצעות Snapshots באופן אינקרמנטלי עם אופציה לגישה עד לרמת קובץ בבודד במהלך שחזורים. אנו מציעים את השירות בתשלום נוסף לכל לקוחותינו וממליצים ביותר לקחת אותו. הגיבוי מתאים לכל סוגי השרתים לרבות לינוקס, חלונות ותחנות עבודה.

שרתים ייעודיים מתגבים על ידי התקנת Client Agent על השרת (יש תמיכה לכל סוגי מערכות ההפעלה) וקביעת תוכנית גיבוי ללקוח (ברירת מחדל הגיבוי מתבצע יומי ונשמר 7 ימים ואח״כ נשמרים 8 העתקים שבועיים מלאיים המאפשרים שחזור של עד חודשיים אחורה). לקוחות יכולים לפי דרישה לקבל תוכנית גיבויים שונה עם אופציה לגיבוי מלא/אינקרמנטלי או דיפרנציאלי עם מגוון אופציות המתאימות לכל ארגון, בכל גודל.

מערך הגיבוי של סוויטהום ממוקם בחוות השרתים של בזק בינלאומי בפתח-תקוה, ישראל ונהנה משירותי Datacenter מתקדמים ביותר לרבות חשמל ברמה גבוהה עם יתירות וגיבוי, שירותי הגנה פיזיים ווירטואליים וכן ניטור מתקדם לכל מרכיבי השירות.

אנו מתשמשים בשרת Litespeed Web Server על כל שרתי הלינוקס שלנו וכן את הפלאגין LS-Cache ישירות מתוך ממשק הניהול cPanel, יחד עם אופציות ניקוי/ריקון cache ישירות מתוך cPanel

המלצות לקוחות שנהנים משירותי הגיבוי שלנו :)

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן