חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

ניהול שרתי לינוקס בענן ושירותי סיסטם Linux עם 27 שנות נסיון!

שירותי ניהול שרת מלא למערכות לינוקס, פתרון תקלות, התקנות שרתי לינוקס מקצועיות מכל הסוגים, תמיכה שוטפת בשרתי לינוקס לארגונים, עסקים ותעשיה. אם יש לזה SSH אנחנו יודעים לתת לך שירות, לא משנה איפה אתה בעולם :)

דבר עם מומחה סיסטם לינוקס עכשיו - 1-800-373-600

אנו שמחים להציע ללקוחותינו שירותי ניהול מלא לשרתי לינוקס, שירותי סיסטם ו-DevOps, שירותי חירום במקרה של תקלות, חדירה לא מורשית למערכות, בדיקות פורנזיות לאחר פריצה, הקשחת שרתי לינוקס למבחר שימושים, התקנת מערכות אינטרנט מרובות שרתי לינוקס על ענן, על שרתים פיזיים או מערכות משולבות של ענן ומערכות פרטיות.

על ידי תחזוקת שרתים שוטפת של צוות מקצוענים אנו מצליחים לייצר זמינות גבוהה לאורך השנים למאות לקוחות עסקיים. החל מהתקנה והקשחה של שרתים דרך אופטימיזציה ועדכונים שוטפים אנו מייצרים מערכות יציבות שעובדות במלוא התפוקה, לאורך שנים, תוך ניצול חומרה מקסימאלי, רמת אבטחת מידע גבוהה וביצועים מירביים.

תמיכה והתקנת שרתי לינוקס - Linux במבחר הפצות

בין אם יש לך כבר שרת קיים או מתכנן להתקין אחד חדש, צוות הסיסטם של סוויטהום ישמח להתקין את אחת ההפצות המובילות של מערכת ההפעלה לינוקס על השרת שלך. בין היתר אנו מתקינים ותומכים ב: RedHat Linux, CentOS, Debian, Ubuntu, Cloud Linux. בהתאם לשימושי השרת והתמיכה הנלווית הנדרשת אנו ממליצים על הפצות שונת, תוך שמירה על מחיר נמוך או חינמי איפה שאפשר ושימת דגש על אבטחת מידע ונוחות ניהול השרת לאחר התקנתו.

הקשחת שרתי לינוקס לסביבת אינטרנט

כחלק משירות ניהול שרתי לינוקס אנו מבצעים סדרת הקשחות לכל שרת, בהתאם לתפקוד שלו והתוכנות המותקנות עליו על מנת להבטיח שירות רציף ויציב, תוך שמירה על המידע המאוחסן עליו וניטורו על בסיס קבוע. התקנה איכותית עם הקשחה טובה מבטיחים שקט וניהול אופטימאלי שנים קדימה. שרת שלא הותקן כראוי או לא הוקשח יכול לייצר אינספור בעיות לאורך הזמן והטיפול בהן כמעט תמיד יהיה יותר יקר מהתקנה והקשחה איכותית.

שרתי לינוקס למסדי נתונים - Database Servers on Linux

שרתי לינוקס הופכים להיות פלטפורמה מועדפת לאירוח מסדי נתונים, במיוחד MySQL, MariaDB, Mongo, PostGres ואף Oracle. מאחר ותוכנות מסדי נתונים עושות שימוש במשאבי מערכת גדולים במיוחד, פלטפורמת לינוקס על הפצותיה השונות מעניקה יציבות חסרת פשרות וגישה אופטימאלית למשאבי מערכת כגון CPU, RAM, Disk תוך ניצול מקסימאלי ויעיל של ליבות עיבוד וחלוקת פרוססים עליהם, שימש במאות גיגה זכרון בצורה חכמה ואופטימאלית וכן דרייברים מהירים ביותר לדיסקים, על מנת לסק I/O גבוה לקריאה וכתיבה לדיסק. שרתי Linux גם מעולים מבחינת אבטחת מידע, ניהול הרשאות וכוללות מעטפות אבטחה מתקדמות כגון SeLinux אשר מנהלות את האבטחה של תוכנות מסדי נתונים על השרת בצורה יעילה ובטוחה.

שרת לינוקס לאחסון אתרים - Linux For Web Hosting

אם יש תפקיד מרכזי לשרתי לינוקס בעולם זה כנראה לצורך אחסון אתרים. בין אם זה אתר קטן בנוי על מערכת כמו Wordpress או אתר מורכב וגדול עם מסדי נתונים, מנגנוני הרשאות ואפליקציות nodeJS, אחסון לינוקס הינו הבחירה המועדפת לאחסון אתרים מכל הסוגים. מחוללים כגון PHP, Python, Perl וכמובן Java ונגזרותיו רצים טוב, מהר ובטוח יותר על שרתי לינוקס ומעלים יש לרוב מעטפת Web אשר לרוב בנויה על Apache/Litespeed אשר מספקים את כל צרכי ה-Web ו-Proxy לאפליקציות תןך תמיכה באלפי חיבורים בו זמנית באמצעות Process Managers חכנים ויעילים כמו php-fpm, su-php, fast-cgi ועוד.

גיבוי, ניטור ותחזוקת שרתי לינוקס

למערכות מבוססות לינוקס יש מבחר מערכות גיבוי חינמיות וכן מערכות גיבוי מקצועיות עם יכולות גיבוי למבחר מדיות, גיבויים חכמים/deduplication, גיבויי snapshot ועוד. מבחינת ניטור ישנן מספר מערכות כדוגמת זאביקס אשר מאפשרות ניטור אפליקטיבי וכן ניטור מבוסס agents למספר רב של מערכות אינטרנט וחוברה מקיפה. תחזוקת שרתי לינוקס הפכה עם השנים ליותר ויותר פשוטה עם קהילת מנהלי מערכות, חברות ניהול ואינטגרציה בכל העולם. סוויטהום מתמחה בשירותי ניהול לשרתי לינוקס על כל סוגיהם, מבוססי ענן או שרתים ייעודיים.

לינוקס על מערכות ענן / וירטואליזציה

בעולם של מחשוב ענן חשוב שמערכות הפעלה ירוצו בצורה חלקה ואינטגרטיבית על מערכות ענן. מאחר וחלק גדול של מערכות הוירטואליזמיה עצמן כתובות על לינוקס, התאימות והתמיכה הינה מלאה ומושלמת לשרתי לינוקס. מבחינת נגישות לחומרה - זכרון, מעבד ותעבורת IO, שרתי לינוקס עובדים בצורה מושלמת ואופטימאלית, ללא אמולציות או ״גשרים״ אשר מאיטים את השרת. אנו בסוויטהום מפעילים מספר מערכי ענן ושרתי VPS עליהם נשמח להציע לך שרת לינוקס פרטי, כולל תמיכה, גיבוי, ניהול ושלל ממשקים לתפעול שוטף של השרת.

התקנת ממשק ניהול על שרתי לינוקס

צוות סוויטהום מתמחה בהתקנה ותחזוקת שרתים מבוססי cPanel, Plesk, Direct Admin וכן ממשקים נוספים וותיקים כגון webmin וכן ממשקים ישנים כמו H-sphere. אנו מבצעים התקנות איכותיות, ניהול שרתים מלא כולל תחזוקת ממשקי הניהול, תמיכה טכנית למפתחים ופתרון כל סוגי התקלות בשרתי לינוקס, הן בענן והן פיזיים. ממשקי הניהול חשובים לתפעול שוטף של השרת אך הם דורשים תשומת לב, עדכונים שוטפים ותחזוקה מתמדת.


נשמח לשמוע על המיזם שלך ולהציע פתרון ניהול מלא – 1-800-373-600

מעוניינים שמומחה לינוקס יספק ייעוץ חינם בנושא ניהול ותחזוקת שרתים? מלאו מספר פרטים ונחזור אליכם במהרה!

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


המלצות לקוחות ניהול שרתי לינוקס

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן