חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

ניהול שרתים באמזון (Amazon Web Services) במיקור חוץ

Sweethome מעניקה פתרונות הקמה, ניהול ותחזוקה של שרתי אמזון (AWS) לעסקים כבר יותר מ – 25 שנה. אם יש לך שרת באמזון (AWS), אנו נוכל להעניק לך שירותי ניהול סיסטם (System) מקצועיים תוך הקפדה על זמינות, ביצועים, רצף פעילות וגיבויים/DRP

ייעוץ ראשוני ותמיכת חירום למערכות באמזון - (AWS) - 1-800-373-600

לא מעט חברות פרטיות וציבוריות בוחרות בשירותי הענן של אמזון (AWS) – אך, חשוב לדעת כי שירותי הענן של אמזון (AWS) דורשים ידע תיאורטי ומעשי נרחב בניהול של שרתי לינוקס (Linux) או חלונות (Windows). במקרים בהם אין לך את הידע הדרוש, האתר או האפליקציה שלך יכולה לא לעבוד בצורה מיטבית או להיות חשופה לבעיות אבטחה, ביצועים וכדומה.

ב – Sweethome אנו נוכל להעניק לך שירותי ניהול מלאים לשרתי אמזון (AWS) במיקור חוץ בהתאם לצרכים, התקציב והשאיפות שלך. שירותי הניהול של Sweethome מותאמים בצורה אישית לצרכים שלך:

  • הקמת מערך שרתים – הקמה, ניהול ותחזוקה של מערכי שרתים באמזון (AWS) תוך עמידה בתקנים המחמירם של PCI או ISO מבוססים שלל מערכות הפעלה כגון לינוקס, ווינדוס ועוד
  • תחזוקת מסדי נתונים – הקמה, ניהול ותחזוקה של מערכי Relational Database Service (RDS).
  • ניהול של מערכי Web Auto Scale – הקמה, ניהול ותחזוקה של מערכי Web Auto Scale להתמודדות עם גידול פתאומי או צמצום פתאומי בהיקף הפעילות.
  • שרידות, אבטחה וגיבויים – שירותי הענן של אמזון (EC2) מאפשרים ניטור, גיבוי ועמידה ברגולציה מחמירה. אנשי הסיסטם של Sweethome יוכלו לבנות עבורך מערך חלוקת עמוסים נכון באמצעות Amazon Load Balancer, לנהל את מערך האבטחה שלך ולשלוף גיבוי Snapshot של כלל החשבון בזמן אמת.
  • טיוב/אופטימיזציית שירותים לחסכון בעלויות - אנו יודעים לצמצם עלויות ענן, ובפרט עלויות שרתים באמזון על ידי בניית מערכות אלסטיות ודינאמיות שגדלות וקטנות לפי הצורך תוך שימוש במאזני עומסים - Load Balancers, ריבוי שרתי web תוך ניהול sessions חכם והפעלת שרתים במערך לפי הצורך ובהתאם לעומס שנוצר.

הניסיון שצברנו במהלך יותר – 25 שנות פעילות החברה, לימד אותנו כי יתכן מאוד שהדרישות שלך שונות מהצרכים של הלקוח שהגיע לפניך – לכן, הפתרון הטכנולוגי שאנו מעניקים לך מותאם בצורה אישית (Custom Made) בהתאם לאפיון קפדני ומסגרות תקציב.


לקבלת ייעוץ ראשוני על ניהול שרת אמזון (AWS) במיקור חוץ, ללא כל התחייבות מצידך,
ניתן ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 ונשמח להיות שם בשבילך!

 

מעוניינים לשוחח עם מומחה ניהול מערכות שרתים באמזון (AWS) לגבי מעבר לענן או תחזוקת מערכות?

תודה, הדוא"ל שלך נשלח בהצלחה


המלצות לקוחות

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן