אחסון אתרים NET/ASP/MS-SQL. על שרתי Windows מהירים בישראל

SweetHome גאה לספק שרותי אחסון ווינדוס לכל מטרה כל גבי ענן תקשורת חדיש, מהיר ויציב בישראל.

כל חבילות אחסון Windows מגיעות כיום עם ממשק ניהול Plesk Power Panel המספק שליטה מלאה על כל מרכיבי חשבון האחסון, הגדרת דואר אלקטרוני, DNS, סטטיסטיקות ועוד. כמו כן ניתן להתקין מתוך ממשק הניהול מבחר אפליקציות PHP מבוססות קוד פתוח כגון WordPress, Joomla ועוד. התמיכה ב-PHP כיום טובה יותר מבעבר על שרתי Windows וניתן לאחסן בביטחה אתרים העושים שימוש ב-ASP/.NET ו-PHP יחד.

נא לבחור תקופה למחיר/הנחה לחבילות אחסון ווינדוס

המחירים כוללים מעמ כחוק

Windows Private

55₪

בתשלום חודשי

561₪

שנתי (15% הנחה)

990₪

דו-שנתי (25% הנחה)

1287₪

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • 2GB SSD
 • ללא הגבלה
 • 1
 • 1 - עד 250Mb
 • 5
 • 5
 • PHP8 | .NET 3.5 / 4.8+ | .NET-Core | Python 2.6 | ASP 8+
 • בתוספת 25₪ לחודש

Windows Private

Windows PRO

159₪

בתשלום חודשי

1622₪

שנתי (15% הנחה)

2862₪

דו-שנתי (24% הנחה)

3721₪

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • 10GB SSD
 • ללא הגבלה
 • 50
 • 50 - עד 1GB
 • 100
 • ללא הגבלה
 • PHP8|.NET 3.5/4.8+|.NET-Core|
  Python 2.6|ASP

Windows PRO

אחסון על שרתי MS-Windows מתקדם, יציב ומקצועי כולל ממשק ניהול Plesk מלא

מערך השרתים של Sweethome מעניק לאתר האינטרנט שלך ביצועים, הגנה ושקט נפשי אשר יאפשר לך לעסוק בהגדלת העסק שלך!

אחסון ווינדוס שיתופי
אחסון ווינדוס בענן
אחסון Windows בישראל - כחול לבן

Sweethome מציעה לך אחסון חלונות (Windows) מתקדם, יציב ומקצועי על גבי תשתית ענן פרטית בישראל. מערך השרתים של Sweethome מבוסס על שרתי Cloud Windows ונמצא בחוות השרתים של בזק בינלאומי.

צוות הסיסטם של Sweethome בעל ניסיון רב שנים בניטור, איתור וטיפול בתקלות תוכנה או חומרה לצורך שמירה על רמת ביצועים גבוהה. אחסון האתר שלך על גבי תשתית ענן פרטית בישראל יוביל לשיפור בזמני הטעינה של האתר ותעניק לך שקט נפשי.

אחסון Windows מקצועי
ממשק ניהול Plesk + PowerPack

כל חבילות האחסון של Sweethome מכילות ממשק ניהול Plesk + PowerPack. ממשק הניהול של Plesk יאפשר לך לנהל את סביבת האחסון בצורה מהירה, פשוטה וקלה דרך ממשק משתמש אינטואיטיבי.

שרת חלונות לאחסון אתרים
שירותי אנטי-דדוס / DDoS Mitigation

באמצעות שירות Arbor של ספק הקישוריות שלנו, בזק-בנלאומי אנו מונעים כל יום עשרות התפקות על המערכות שלנו ולקוחותינו נהנים מחיבור רציף ויציב

אחסון Windows בענן
Fortigate Firewalls Cluster

אנו מפעילוים קלאסטר פיירוולים של חברת Fortinet/Fortigate הכוללים שירותי VPN,IPS/IDS,Anti-Spam,Anti-Virus

שרת אחסון Windows
הגנה ברמת השרת

על כל שרתי הלינוקס שלנו מותקנת מערכת Imunify-360 אשר אחראית על האבטחה בצד של השרת, כגון SQL Injections וכדומה

אחסון .NET/IIS
ביצועים ללא פשרות

חברת Sweethome שמה דגש על החומרה והתוכנה של מערך השרתים במטרה לשפר את הביצועים שמתקבלים על ידך.

אנו עושים שימוש בשרתים של IBM, וירטואליזציה של VMware, מערכות Caching מתקדמות, דיסקים מסוג SSD, תעודות SSL והרחבות נוספות אשר יאפשרו לך לשמור על פעילות רציפה, ללא תקלות ובעיות מיוחדות.

שרתי אחסון ווינדוס בענן
DNS Blacklisting Service

אנו עושים שימוש במספר רשימות שחורות לבדיקת כתובות IP ודואר אלקטרוני לפני שמתקבלת הודעה ומועברת הלאה ללקוח

אחסון ווינדוס מומלץ לעסקים
שירותי Anti-Spam

כל התיבות מוגנות על ידי פילטר אנטי-ספאם הניתן לכיול על ידי הלקוח ברמת כל תיבה ותיבה, כולל white/black list, scoring ועוד

שרת אחסון .NET/SQL
תוכנות Anti-Virus על השרת

ההודועות עוברות דרך מסנן אנטי-וירוס וכן על השרת קיים מנגנון נוסף לבדיקה נוספת של ההודעות כולל רוגלות וקוד זדוני

אחסון ווינדוס בענן
תמיכה טכנית מסביב לשעון

צוות התמיכה של Sweethome מורכב באנשי סיסטם (System) עם ניסיון, ידע ומומחיות באיתור, טיפול והתמודדות עם תקלות שונות בסביבת אחסון חלונות (Windows Hosting).

שרת חלונות
99.9% זמינות שרתי ווידוס (WINDOWS)

אנו מצליחים חודשי אחרי חודש, למעט מקרים נדירים בעשור האחרון לספק Uptime מעולה של למעלה מ-99.9% ברוב השרתים שלנו, לרבות שרתים שיתופיים, שרתים פרטיים ושרתים יעודיים

שרת .NET/MS-SQL

שאלות ותשובות נפוצות (FAQ) על אחסון ווינדוס (Windows)

ריכזנו כאן עבורכם מספר שאלות ותשובות בנושאר אחסון אתרים ווינדוס

אחסון ווינדוס זו חבילת שירות אחסון אתרים הממוקמת על שרת Windows Server מבית Microsoft. על שרתי ווינודס לאחסון תמיד יהיה מותקן IIS לצורך שירותי Web, מסדי נתונים מסוג MS-SQL ותמיכה בקוד שכתוב על .NET או ASP קלאסי. על שרתי ווינדוס ניתן להריץ גם PHP ו-MySQL לצורך אתרים שכתובים בכמה שפות ועושים שימוש בכמה מערכות. שרתי הווינדוס שלנו מסופקים בענן פרטי של סוויטהום בישראל ומתוחזקים בלעדית על ידי צוות התמיכה והסיסטם של סוויטהום.

בגדול הייחוד של שרתי Windows הינו כאמור הרצת קוד .NET אשר פותח על ידי חברת מיקרוסופט וכן שרתי מסדי נתונים MS-SQL. ישנם עדיין לא מעט אתרים בעולם שכתובים ב-Classic ASP ועושים שימוש במסדי נתונים MS-Accees. גם אתרים אלו חייבים שרת אחסון ווינדוס לתפעולם.

ממשק הניהול המסופק עם חשבונות אחסון ווינדוס שלנו הינו Plesk Obsidian בגרסתו המורחבת שכוללת את תוספות ה-Power Pack לניהול מסדי נתונים מכל הסוגים וכן תמיכה בכל גרסאות .NET, PHP, Python, ASP ועוד. ממשק הניהול Plesk מאפשר ניהול מלא של כל סביבת האחסון לרבות DNS, דואר אלקטרוני, ניהול הרשאות ואבטחה, סטטיסטיקות וגישה לשרת.

כמובן! אנו שמחים לעזור תמיד למקם את לקוחותינו על השרתים שלנו ועושים את זה לרוב ללא תשלום, בטח כשעל השרת ממנו עוברים גם מותקן ממשק Plesk. בהזדמנות זו חשוב לציין שהעברת האתר מאפשרת למי שמתחזק אותו להכיר מקרוב את הממשק Plesk שאנו מספקים ואת סביבת האחסון בכללותה, כך שבמקרה ובעתיד יתגלו בעיות הוא יוכל לגשת ולטפל במהירות ויעילות ללא התערבות שלנו.

המערכת מגיעה עם מספר גרסאות MS-SQL - מגרסת 2008 הוותיקה ועד 2022 על השרתים החדשים שלנו. כמו כן המערכת מגיעה עם שרת Maria DB

ראשית, אנו מאפשרים העלאה והורדה של גיבויים מלאים באמצעות ממשק הניהול Plesk של כל סוגי המסדים. מסדי MySQL ניתן לנהל באמצעות phpMyAdmin ואת שרתי ה-MS-SQL ניתן לנהל באמצעות גישה עם SSMS - .SQL Server Management Studio כמו כן ממשק הניהול Plesk מאפשר ניהול מלא של הרשאות MySQL/MS-SQL ליוזרים ומסדים.

אנו מספקים גישה מלאה ומאובטחת ב-TLS באמצעות FTP. ניתן לייצר ב-Plesk משתמשים נוספים לגישת FTP עם מגבלות והרשאות פרטניות. כמו כן אנו מספקים ממשק Web לניהול הקבצים והרשאות, המגיע בתוך ממשק הניהול וזמין משם. בנוסף ניתן להגדיר את ה-Visual Studio של המפתחים עם פרטי השרת ולבצע deployment ישירות משם.

כמובן! אנו מספקים תעודות SSL חינמיות באמצעות מערכת Lets Encrypt ו-SSL It הזמינות בממשק הניהול Plesk וכן מציעים מבחר תעודות SSL מסחריות לשימושים שונים ומגוונים, כולל תעודות EV/Wildcard ועוד.

לא. לצערינו פרוטוקול זה אינו מספיק בטוח והרישוי לחיבור רב של משתמשים בו זמנית יהופך את השירות ללא כדאי. אנו כן מאפשרים חיבור RDP מלא כולל מתן יוזר administrator על שרתים בענן שאנו מספקים על תשתית מחשוב ענן פרטית שלנו בישראל. זה אומנם לא זול כמו אחסון שיתופי אבל בהחלט אפשרי ורצוי לחיבורים של מנהלי מערכות לשרתים בענן.

Sweethome איתך בכל מקום שנוח לך

צ'אט עם נציג

הצ'אט שלנו זמין בשעות העסקים ונשמח לעזור לך בפתרון שאלות או בעיות שיכולות לצוץ על הדרך.

פניה לשירות/תמיכה

מערכת כרטיסיות חכמה אשר מאפשרת לך לקבל שירות מהיר, יעיל ואיכותי יותר.

מענה טלפוני - 24/7

המוקד הטלפוני מאויש 24/7 וזמין לקבל את פנייתך ולדאוג שהנציג הרלוונטי יחזור אלייך.

רשתות חברתיות

Sweethome מפעילה דף פייסבוק וטוויטר אשר דרכו ניתן להתעדכן בחדשות, מבצעים ועדכונים מערכתיים.