חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

אחסון ווינדוס בישראל - שרתי Windows 22H2 / MS-SQL 2022

SweetHome גאה לספק שרותי אחסון ווינדוס מקצועי לאתרי ASP / .NET העושים שימוש במסדי נתונים MS-SQL
כל חבילות האחסון על שרתי Windows מגיעות כיום עם ממשק ניהול Plesk Obsidian המספק שליטה מלאה על כל מרכיבי חשבון האחסון, הגדרת דואר אלקטרוני, DNS, מסדי נתונים ועוד המון פונקציות נחוצות לניהול סביבת אחסון מתקדמת. השרתים תומכים בכל גרסאות .NET , ב-ASP קלאסי יחד עם מבחר מודולים משלימים וכולל שרתי MS-SQL 2022 ו-MySQL למסדי נתונים.

נא לבחור תקופה למחיר/הנחה לחבילות אחסון ווינדוס

אחסון Windows פרטי

55

בתשלום חודשי

561

שנתי (15% הנחה)

990

דו-שנתי (25% הנחה)

1,287

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • 2GB SSD
 • ללא הגבלה
 • 1
 • 1 - עד 250Mb
 • 5
 • 5
 • PHP8 | .NET 3.5 / 4.8+ | .NET-Core | Python 2.6 | ASP 8+
 • בתוספת 25₪ לחודש

אחסון Windows פרטי

אחסון Windows מתקדם

159

בתשלום חודשי

1,622

שנתי (15% הנחה)

2,862

דו-שנתי (24% הנחה)

3,721

תלת-שנתי (35% הנחה)
 • 10GB SSD
 • ללא הגבלה
 • 50
 • 50 - עד 1GB
 • 100
 • ללא הגבלה
 • PHP8|.NET 3.5/4.8+|.NET-Core|
  Python 2.6|ASP

אחסון Windows מתקדם

כיצד אנו מספקים אחסון ווינדוס איכותי ומהיר?

אחסון אתרי ASP.NET לעסקים ואתרי מסחר

אנו מתמחים באחסון אתרים מבוססי קוד ASP.NET אשר נבנו באמצעות Visual Studio. מערכת .NET הינה סביבת פיתוח מבוססת שרת Windows של חברת מיקרוסופט והחל להכנס לעבודה בשנת 2022 כמחליף לשפת ASP קלאיסי שעדיין ממשיכה להתקיים אך לא עבור אתרים מורכבים ומתקדמים עבורה .NET מתאים הרבה יותר מהרבה בחינות. ה-Framework מיועד לאתרים דינמיים אשר לרוב עושים שימוש במסדי נתונים MS-SQL. בסוויטהום תמיד תוכלו למצוא את הגרסה העדכנית ביותר של ASP.NET וכן דרייברים לחיבורי מסדי נתונים שונים. אנו מספקי גם סביבת ASP.NET MVC מלאה וכן ASPNET.CORE. ניתן להעלות קוד לשרת באמצעות Web Deploy וכמובן באמצעות Microsoft Visual Studio.


אחסון אתרים בעלי מסד נתונים MS-SQL (Microsoft SQL Server)

לרוב בעלי אתרים הבנוים בטכנולוגיה .NET עושים שימוש במסדי נתונים MS-SQL לאחסון המידע של השרת. אנו בסוויטהום מכירים שרתי MS-SQL כבר שני עשורים ומחזיקים מספר שרתים לתאימות מלאה עבור לקוחותינו. אצלינו תמיד תוכלו למצוא את גרסת ה-SQL החדשה ביותר ולהיות בטוחים שתקבלו סביבת עבודה עדכנית ומתוחזקת היטב לאתר שלכם. באמצעות ממשק הניהול Plesk שסוויטהום מספקת ניתן להעלות ולהוריד גיבויים לשרת ה-MS-SQL וכן להתחבר אליו באמצעות SSMS - SQL Server Management Studio כדי לנהל את המסדים בדיוק כמו שאתם יודעים ומצפים. סוויטהום מגבה את כל המסדים על בסיס יומיומי ומאפשרת ללקוחות לשחזר עצמאית מהם, ללא תשלום נוסף.


אחסון אתרים מבוססים על Classic ASP עם מסדי MS-Access

כן, זה נשמע הסטוריה אך עדיין יש לא מעט אתרים שעדיין עושים שימוש חלקי או מלא מבחולל ASP ומסדי Access ואנו עדיין מספקים שירות ואחסון מקצועי לאתרים אלו יחד עם ממשק ניהול Plesk, דרייברים עדכניים לחיבורי ODBC/OLEdb וכן מערכך אבטחה שמבטיח ככל הניתן המשכיות מוגנת לאתרים אלו. אנו כמובן ממליצים ללקוחות בעלי אתרי ASP לעבור לטכנולוגיות מתקדמות יותר כמו ASP.NET אך מבינים שזה יכול לקחת זמן וממשיכים לתת שירות גם ל-ASP קלאסי ככל שמערכת ההפעלה תאפשר זאת. כמו כן על השרתים השיתופיים מותקנים מודולים משלימים כגון ASPUpload, ASPemail, ASPjpeg ו-ASPpdf. השרתים תומכים כמובן במסדי נתונים MS-Access וכן ניתן להתחבר לשרתי MS-SQL/MySQL מקוד ASP לתאימות מלאה עם מגוון אתרים.


סביבת הרצה פרטית - Dedicated Application Pool

על מנת להבטיח שרתים יציבים בהם לקוח אחד לא יכול לנצל את כל המשאבים של השרת ובכך לפגוע באתרים אחרים אנו עושים שימוש ב-Dedicated Application Pool לכל חשבון אחסון. ניתן להדליק, לכבות ולעשות Recycle ל-Application Pool הפרטי שלכם וכמו כן לקבוע מספר אפשרויות כגון Enable 32bit Applications, אתחול של ה-Pool אוטומטית כל X דקות וכן הפעלת מגבלות CPU ו-timeout.


הפעלת אתרי PHP/MySQL על שרתי Windows

אנו מבינים שלעיתים אתרים בנויים מחלקי טכנולוגיה שונים ומאפשרים הרצת אתרים מבוססי PHP ומסדי נתונים MySQL על השרתים שלנו כולל גרסאות עדכניות וכלי ניהול מתקדמים. את מסדי הנתונים ניתן להקים באמצעות ממשק הניהול Plesk ואת המסדים ניתן לנהל עם הכלי המוכר והאהוב phpMyAdmin שגם כן זמין ישירות מתוך ממשק ה-Plesk שלכם. ניתן להעלות SQL Dump לשרת וכן לגבות מסדים. רוצים להתחבר מהבית עם כלי ניהול אחרים? אין בעיה, יש ניהול הרשאות עם אפשרות להוספת כתובת IP שלכם ממנה תוכלו להתחבר בפורט 3306 ולנהל את מסד ה-MySQL מכל מקום ובכל זמן. ניהול גרסאות והגדרות PHP נעשה מתוך ממשק הניהול פלסק בצורה נוחה ופשוטה.


אחסון ווינדוס עם אבטחה מירבית ותעודת SSL חינם

אנו בסוויטהום לוקחים את נושא אבטחת המידע מאוד ברצינות ומעניקים ללקוחותינו סביבה מוגנת, מוקשחת ומנוטרת 24/7. כל אתר מקבל אוטומטית תעודת SSL חינמית על ידי Lets Encrypt / SSLit וכן כל הגישה לשרתים מאובטחה עם תעודות חוקיות וחזקות, כולל גישת FTP, Plesk, eMail. על השרת מופעל מנגנון WAF של mod_security ל-windows באמצעותו אנו חוסמים מספר רב של התקפות מבוססות injections וכן מפעילים אנטי-וירוס על השרת לסריקת כל הקבצים הנכנסים לשרת

שאלות ותשובות נפוצות (FAQ) על אחסון ווינדוס (Windows)

אחסון ווינדוס זו חבילת שירות אחסון אתרים הממוקמת על שרת Windows Server מבית Microsoft. על שרתי ווינודס לאחסון תמיד יהיה מותקן IIS לצורך שירותי Web, מסדי נתונים מסוג MS-SQL ותמיכה בקוד שכתוב על .NET או ASP קלאסי. על שרתי ווינדוס ניתן להריץ גם PHP ו-MySQL לצורך אתרים שכתובים בכמה שפות ועושים שימוש בכמה מערכות. שרתי הווינדוס שלנו מסופקים בענן פרטי של סוויטהום בישראל ומתוחזקים בלעדית על ידי צוות התמיכה והסיסטם של סוויטהום.

בגדול הייחוד של שרתי Windows הינו כאמור הרצת קוד .NET אשר פותח על ידי חברת מיקרוסופט וכן שרתי מסדי נתונים MS-SQL. ישנם עדיין לא מעט אתרים בעולם שכתובים ב-Classic ASP ועושים שימוש במסדי נתונים MS-Accees. גם אתרים אלו חייבים שרת אחסון ווינדוס לתפעולם.

ממשק ההמסופק עם חשבונות אחסון ווינדוס שלנו הינו Plesk Obsidian בגרסתו המורחבת שכוללת את תוספות ה-Power Pack לניהול מסדי נתונים מכל הסוגים וכן תמיכה בכל גרסאות .NET, PHP, Python, ASP ועוד. ממשק הניהול Plesk מאפשר ניהול מלא של כל סביבת האחסון לרבות DNS, דואר אלקטרוני, ניהול הרשאות ואבטחה, סטטיסטיקות וגישה לשרת.

כמובן! אנו שמחים לעזור תמיד למקם את לקוחותינו על השרתים שלנו ועושים את זה לרוב ללא תשלום, בטח כשעל השרת ממנו עוברים גם מותקן ממשק Plesk. בהזדמנות זו חשוב לציין שהעברת האתר מאפשרת למי שמתחזק אותו להכיר מקרוב את הממשק Plesk שאנו מספקים ואת סביבת האחסון בכללותה, כך שבמקרה ובעתיד יתגלו בעיות הוא יוכל לגשת ולטפל במהירות ויעילות ללא התערבות שלנו.

המערכת מגיעה עם מספר גרסאות MS-SQL - מגרסת 2008 הוותיקה ועד 2022 על השרתים החדשים שלנו. כמו כן המערכת מגיעה עם שרת Maria DB

ראשית, אנו מאפשרים העלאה והורדה של גיבויים מלאים באמצעות ממשק הPlesk של כל סוגי המסדים. מסדי MySQL ניתן לנהל באמצעות phpMyAdmin ואת שרתי ה-MS-SQL ניתן לנהל באמצעות גישה עם SSMS - .SQL Server Management Studio כמו כן ממשק הPlesk מאפשר ניהול מלא של הרשאות MySQL/MS-SQL ליוזרים ומסדים.

אנו מספקים גישה מלאה ומאובטחת ב-TLS באמצעות FTP. ניתן לייצר ב-Plesk משתמשים נוספים לגישת FTP עם מגבלות והרשאות פרטניות. כמו כן אנו מספקים ממשק Web לניהול הקבצים והרשאות, המגיע בתוך ממשק הניהול וזמין משם. בנוסף ניתן להגדיר את ה-Visual Studio של המפתחים עם פרטי השרת ולבצע deployment ישירות משם.

כמובן! אנו מספקים תעודות SSL חינמיות באמצעות מערכת Lets Encrypt ו-SSL It הזמינות בממשק ה Plesk וכן מציעים מבחר תעודות SSL מסחריות לשימושים שונים ומגוונים, כולל תעודות EV/Wildcard ועוד.

לא. לצערינו פרוטוקול זה אינו מספיק בטוח והרישוי לחיבור רב של משתמשים בו זמנית יהופך את השירות ללא כדאי. אנו כן מאפשרים חיבור RDP מלא כולל מתן יוזר administrator על שרתים בענן שאנו מספקים על תשתית מחשוב ענן פרטית שלנו בישראל. זה אומנם לא זול כמו אחסון שיתופי אבל בהחלט אפשרי ורצוי לחיבורים של מנהלי מערכות לשרתים בענן.

Sweethome איתך בכל מקום שנוח לך

צ'אט עם נציג

הצ'אט שלנו זמין בשעות העסקים ונשמח לעזור לך בפתרון שאלות או בעיות שיכולות לצוץ על הדרך.

פניה לשירות/תמיכה

מערכת כרטיסיות חכמה אשר מאפשרת לך לקבל שירות מהיר, יעיל ואיכותי יותר.

מענה טלפוני - 24/7

המוקד הטלפוני מאויש 24/7 וזמין לקבל את פנייתך ולדאוג שהנציג הרלוונטי יחזור אלייך.

רשתות חברתיות

Sweethome מפעילה דף פייסבוק וטוויטר אשר דרכו ניתן להתעדכן בחדשות, מבצעים ועדכונים מערכתיים.