חדש!
שירותי מחשוב ענן לעסקים במחירים מפתיעים לחצו לפרטים

שרתים לכל מטרה בתצורות מגוונות עם אפשרות לניהול מלא

Sweethome עוסקת בהקמה ניהול ותחזוקת שרתים החל משנת 1996. באמצעות צוות סיסטם שמטפל במאות שרתים אנו מציעים מגוון פתרונות מבוססים על שרתים בענן, שרתי VPS וכן שרתים ייעודיים. לאחרונה התחלנו להתמחות גם במערכות מבוססות עננים ציבוריים וכיום אנו מציעים גם ניהל שרתים באמזון, גוגל, אזור וכן מערך שרתים מבוסס ענן.


חדש - מבחר שרתים ייעודיים נכנסו למלאי במחירים מדהימים ואספקה מיידית!


צוות סיסטם מנוסה

לסוויטהום יש נסיון של מעל שלושה עשורים בניהול מערכות מחשוב ואינטרנט. אנו מתחזקים רשתות ומערכות ענן עם עובדים ישראלים בלבד!

שרתים בישראל

סוויטהום מארחת את כל ציוד הקצה העיקרי שלה בישראל ואינה מסתמכת על עננים ציבוריים למתן שירותים עיקריים ללקוחותיה. מערכות הגיבוי נמצאות גם כן בישראל

מגוון שרתים בענן

פיתחת אפליקציה חדשה? השרתים שלנו מוכנים לארח אותה בכל רגע על שרתי לינוקס/ווינדוס בענן פרטי בישראל - ברוכים הבאים :)

שרתים ייעודיים בישראל

שרתי IBM/HP/Dell עם מערכי דיסקים SSD, שני מעבדים וזכרון רב.. אפשרות לניהול, גיבוי, וירטואליזציה ותחזוקה מלאה.

שרתים ייעודיים - Dedicated

שרתי VPS במחירים מדהימים!

מבוסס תשתית Proxmox כולל אפשרות לניהול השרת מתוך מרכז הלקוחות, שדרוג מדרוג ואתחול. כולל גיבוי יומי 7 ימים ואפשרות לניהול מלא

שרת וירטואלי - VPS

שרתים בענן לעסקים וארגונים

Sweethome מפעילה תשתית ענן פרטית מבוססת VMware בעלת שרידות ויתירות אופטימאלית. המערכת ממוקמת בחוות השרתים של בזק בינלאומי, ישראל

מחשוב ענן - Cloud Computing

שרתי אחסון בענן לקבצים ומדיה

אנו מציעים שרתים מנוהלים בענן לצורך אחסון קבצים למשרדים וארגונים וכן לאחסון מדיה, פרזנטציות, תלת מימד ועוד. השירות מבוסס ענן פרטי בישראל

אחסון בענן - Cloud Hosting

שרתי דואר אלקטרוני בענן

הנסיון שלנו בניהול והפעלת שרתי דואר אלקטרוני שלושה עשורים עומד לשירותכם! אנו מתמחים בשרתי SMTP מבוססי לינוקס ושרתים לתיבות pop3/imap בענן

שרתי דואר אלקטרוני

שרתים לסטרימינג ורדיו

Sweethome שמה דגש מיום הקמתה על אבטחת מידע מקסימאלית ושמירה על פרטיות לקוחותיה, תוך הפעלת מספר מנגנוני אבטחה ברמת הרשת, שרתים ותוכנה

שרתי רדיו וסטרימינג


שרתים זו המומחיות שלנו כבר שלושה עשורים


שירותים מגוונים לאחסון אתרים

חברה, עסק, עמותה או גוף חברתי – כמעט לכל סוג של ארגון יש היום אתר אינטרנט. גופים שונים מנהלים את המידע שלהם ואת הפעילות שלהם, כמו גם את הממשק מול הלקוחות על גבי אתרי האינטרנט שלהם. חברת sweethome פועלת מאז שנת 1994 ומסייעת בדיוק ללקוחות מהסוג הזה, באמצעות שירותי אירוח אתרים ושירותי אחסון שהיא מספקת. במהלך השנים בהן קיימת החברה, היא התאימה את עצמה לסביבה טכנולוגית משתנה, הכוללת התפתחות של שרתי ענן, וסיפקה תמיכה מלאה לצרכי הלקוחות השונים בהצלחה. אחסון תוכן, אחסון אתרי מסחר, רשתות חברתיות, דואר אלקטרוני ופורטלים – כל זה מתאפשר באמצעות השירותים המגוונים לאחסון אתרים שאנו מספקים.

שרתים לאחסון שיתופי – ווינדוס ולינוקס

בדיוק כפי שאפשר להבין מהשם שלו, שרת לאחסון שיתופי הוא שרת עליו מאוחסן אתר כלשהו, יחד עם עוד אתרים נוספים שחולקים איתו את אותו השרת. חלוקה זו מתבטאת בחלוקה של המשאבים של השרת והיכולות שלו, כמו שינוע הנתונים, שטח האחסון והביצועים. אנו מציעים גם שרתי לינוקס וגם שרתי ווינדוס לאחסון שיתופי, המתאימים למי שמחפש פתרון זול ונוח, והתחלה מהירה של הפעילות. עם שרתי האחסון השיתופי אפשר לתפעל בהצלחה אתרים שאינם זקוקים למשאבים אדירים.

שרתים וירטואליים - VPS

צורה נוספת בה ניתן לאחסן אתרים היא באמצעות וירטואליזציה. שרת וירטואלי VPS (Virtual Private Server) הוא שרת המדמה שרת ייעודי, כשבפועל מדובר על שרת אותו אם יכולים לחלוק עם עשרות או מאות אתרים נוספים. באמצעות שיטת הווירטואליזציה, בה שרת פיזי אחד מתחלק אל מספר שרתים וירטואליים, ניתן לקבל ביצועים טובים יותר מהשרת, לעומת שרת אחסון שיתופי. אנו מצעים אחסון על גבי שרתי VPS ללקוחות המעוניינים בביצועים טובים יותר, גמישות רחבה יותר ואבטחה איכותית יותר על גבי השרת שלהם, בהתאם לצרכי האתר שלהם.

שרתים מבוססי מחשוב ענן – VMware

סוג פופולארי במיוחד של שירות שאנו מספקים ללקוחות שלנו בכל הקשור לאחסון האתרים והמידע שלהם, אלו שרתים בענן. טכנולוגיית הענן מטיבה עם מי שצריך ורוצה לאחסן אתר על גבי שרת. במקום שיהיה צורך בהקמה פיזית של התשתית, במשרדי החברה למשל, מה שעולה הרבה מאוד כסף ומצריך תחזוקה, ניתן להתחבר מרחוק אל שרתים בענן, עליהם נמצא אחסון האתר. שרתים בענן לא כוללים רק את אופציית האחסון על גבי השרתים, אלא גם גיבוי בענן, תחנות עבודה באמצעות מחשוב ענן, אבטחה וגיבויים, כשכל אלו מותאמים לצורה של הלקוח. התשתית שמקבל אצלנו הלקוח היא תשתית ענן פרטית, המאוחסנת בחוות שרתים בארץ.

שרתי קבצים בענן

בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים עוברים לצורת עבודה היברידית. צורת עבודה זו מאפשרת לעובדים לעבוד בצורה נוחה יותר עבורם מהבית, כשמצד שני המעסיק עדיין יכול לפקח על העבודה בימים שהוא קובע שעל העובדים להגיע אל המשרד. בשביל אתגרי האחסון של עבודה היברידית כזאת, אנו מציעים שירות חדש לעסקים – שרתי קבצים בענן. שרתים בענן מבוססים לינוקס או ווינדוס, בהתאם לצורך של העסק, עם ניהול הרשאות וגישת VPN מאובטחת. ניתן לאחסן על שרתים בענן קבצים מכל הסוגים – מצגות, תמונות, מסמכים, ולגשת אליהם מרחוק מכל מקום בעולם, בין אם זה מהבית של העובד, מהרכבת, בית הקפה או אפילו ממדינה אחרת.

שרתים ייעודיים

לא מעט לקוחות זקוקים לשרת חזק, שאת היכולות שלו הם יוכלו לנצל לגמרי עבור האתר אותו הם מאחסנים על השרת. אם שרת VPS, המדמה כאמור שרת פרטי באמצעות וירטואליזציה של שרת פיזי, לא מספיק לכם מבחינת ביצועים, עם sweethome תוכלו לעבור לשלב הבא ולהנות משרת פרטי אמיתי – שרת ייעודי. כל המשאבים של השרת מוקצים באופן מלא ללקוח שרכש את השרת הייעודי, מה שמאפשר לו ביצועים ברמה הרבה יותר גבוהה. אם האתר שלכם הוא המוקד העיקרי של העסק למשל, או שהוא מצריך ביצועים גבוהים במיוחד מהשרת, שרת ייעודי הוא השרת המתאים לכם.

שרתים לאחסון אפליקציות

לקוחות שעובדים עם תוכנות ואפליקציות המבוססות וורדפרס, אסטריסק, רדיו ו-nodeJS, זקוקים גם הם לאחסון, וגם כאן אנחנו מציעים להם פתרונות מתאימים. שרתים לאחסון אפליקציות המבוססות על אלו זמינים אצל sweethome ומאפשרים תפעול נוח יותר של האפליקציה, בסביבה מאובטחת עם ביצועים גבוהים.

שרתי דואר אלקטרוני

עבור התכתבויות פנימיות בארגון, התקשרות עם לקוחות ועם ספקים – חלק גדול מהלקוחות שלנו משתמשים בדואר אלקטרוני וזקוקים לשרתי אחסון איכותיים. תיבות הדואר שאנו מציעים לכם מבוססות על שרתים חזקים במיוחד, בתצורת לינוקס, המתאפיינים ביציבות ומהירות הדרושה לסביבת עבודה עם דואר אלקטרוני, ועם מממשק ניהול של cPanel. ברוב המקרים תוכלו גם למתג את הדומיין שלכם עם תיבת הדואר האלקטרוני שלכם, בסיוע של הצוות שלנו. כל המערכות הניתנות על ידנו כוללות גם אנטי וירוסים ואנטי ספאם, לניהול בטוח וטוב יותר של הדואר האלקטרוני.

שרתי מסדי נתונים

שירות נוסף אותו sweethome מציעה הוא אחסון מסדי נתונים ללקוחות. באמצעות שרתי לינוקס, אנו מאחסנים מסדי נתונים כדוגמת MySQL וגם MS-SQL. יש צורך בניצול רב של משאבי השרת לתוכנות אלו, כך שפלטפורמת הלינוקס, המעניקה יציבות וגישה אופטימלית, תוך ניצול ליבות העיבוד, היא האידיאלית למסדי נתונים.

שהכל לפי התאמת הלקוח

לקוחות שונים – צרכים שונים. ההבנה הזו מנחה אותנו בשירותים השונים שאנו מעניקים ללקוחות שלנו. ישנם לקוחות ששרתי אחסון שיתופי יתאימו להם, לקוחות ששרתי VPS יתאימו להם ולקוחות שדווקא שרתים בענן זה הפתרון עבורם. בין אם יש צורך באחסון אתרים, אפליקציות, דואר אלקטרוני או מסד נתונים, אנו מציעים מגוון פתרונות איכותיים, דינמיים, וכאלו שיאפשרו ללקוחות שלנו לקבל מענה הולם לצרכי האחסון השונים שלהם.

שאלות ותשובות נפוצות (FAQ) בנושא שרתים

שרת אחסון שיתופי הוא שרת שעליו נמצאים כמה אתרים במקביל, המנצלים את המשאבים שלו בצורה של חלוקה. שרת VPS הוא שרת פיזי אחד, שבאמצעות תהליך של וירטואליזציה, מדמה מצב בו כל אתר מאוחסן על שרת אחד פרטי. אומנם לא מדובר על שרת פרטי אחד, אך הוא מאפשר ניצול טוב ויעיל יותר של משאבי השרת ובכך ביצועים טובים יותר.

טכנולוגיית ענן הפכה בשנים האחרונות למבוקשת במיוחד, בעיקר בתחום השרתים. עבודה על שרתים בענן מתבצעת מרחוק, כלומר המשתמש אינו מתחבר אל שרת פיזי שנמצא בקרבת מקום. שרתים בענן יכולים להימצא במקום אחר בארץ, כאשר לקוחות שבוחרים בשרתים בענן לא צריכים לדאוג להקמת התשתית ולתחזוקה שלה.

שרת ייעודי הוא שרת פיזי אחד, עליו נמצא אתר אחד ולקוח אחד. שרת זה מתאים במיוחד ללקוחות שצריכים לנצל את מלוא פוטנציאל היכולות של השרת, כך שהיתרון העיקרי שלו היא העובדה שאין צורך בחלוקת השרת עם אתרים אחרים.

כל השרתים הייעודים של Sweethome מאוחסנים בחוות השרתים של בזק בינלאומי בפתח תקווה.

מיקום השרת בישראל מאפשר לך ליהנות מביצועים גבוהים ומענה לתקלות/בעיות שעלולות לצוץ בהמשך הדרך בשעות העבודה המקובלות בישראל.

באופן כללי, שרת ייעודי מעניק לך גישת ROOT מלאה לשרתי לינוקס (גישת SSH עם מפתח RSA בגודל 2048bit) או גישת Administrator מלאה לשרתי חלונות.

באופן כללי, ניתן להתקין על גבי השרת הייעודי כל ממשק ניהול שרק תרצה. לרוב, אנו משתמשים בממשקי ניהול אשר מהווים סטנדרט בתעשייה כמו cPanel, Plesk, DirectAdmin או Webmin.

בוודאי, עבור חלק מהלקוחות אנו מספקים אך ורק שירותי ניהול ייעודיים אשר מבטיחים ביצועים, מהירות ואבטחת מידע.

למידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם צוות הסיסטם של Sweethome אשר יוכל לבחון את הצרכים שלך ולבנות עבורך תוכנית עבודה מותאמת אישית.