סוויטהום אחסון אתרים - פעם חלוצה, תמיד מובילה

מצוינות טכנולוגית, שירות לקוחות מנצח ומחירים ללא תחרות - 25 שנים של הצלחה באינטרנט הישראלי עם אלפי לקוחות מרוצים, מאות שרתים ועשרות אלפי אתרים בשירות.

Sweethome.co.il - אשר הוקמה בשנת 1998, מספקת מאז ועד היום שירותי אחסון אתרים לכל סוגי הלקוחות: החל מלקוחות פרטיים בעלי אתרי תדמית ואתרים קטנים, חברות בניית אתרים, מתכנתים, מקדמי אתרים ועד חברות סחר, אתרי חדשות ואתרי תוכן גדולים.

שירותי האחסון שלנו כוללים התאמה מלאה לכל צרכי הלקוח: תמיכה במערכת הפעלה (וינדוס \ לינוקס), תמיכה בשפות תיכנות (PHP/Python/.NET/nodeJS), תמיכה במערכות קוד פתוח (וורדפרס \ ג'ומלה), מתן שירותי אבטחה לאתרי הלקוחות, זמינות מלאה וגיבוי יומיומי.

בגלל הניסיון

בתור חברה מנוסה וותיקה הקיימת כבר 25 שנים בתחום אחסון האתרים, אנו יודעים לספק פתרונות חדשניים, לצלול לתוך בעיות קיימות ולפתור אותן במהירות וביעילות. במשך 25 שנות פעילותנו הפכנו לאחת החברות המובילות בתחום אחסון אתרי תוכן דינמיים, אתרי מסחר, רשתות חברתיות, פורטלים ועוד.


כאן לפני כולם

חברת Sweethome אחסון אתרים הייתה החברה הראשונה בארץ להציע תמיכה ב-PHP על שרתים בישראל, תמיכה בשרתים וירטואליים VPS, שרתי רדיו אינטרנטיים ומוצרים איכותיים נוספים. החלוציות הזו שאפיינה את החברה בראשית דרכה, ממשיכה להגדיר את מהות המותג עד היום ואנו תמיד מחפשים את החידושים והפתרונות האיכותיים ביותר להציע עבור קהל לקוחותינו.


יחס אישי לכל לקוח

חברת סוויטהום אחסון אתרים נמצאת בבעלות פרטית ודוגלת במתן יחס פרטי לכל לקוח. לאורך השנים החברה חרטה על דגלה את ערכי השירות והאמינות. אנו מעסיקים צוות תמיכה מעולה ומשתמשים בחומרה של היצרנים המובילים בעולם.


אמנות הביצוע

שנות הניסיון שלנו אפשרו לנו לגבש נוסחת עבודה שתבטיח מקסימום תוצאות ומינימום תקלות. למשל: פיזרנו את השרתים שלנו בשלוש חוות שונות, על מנת לבטל את התלות בחווה אחת וכדי לא לשתק את מערך העבודה במקרה של תקלה באחד השרתים. אם נפלה תקלה, אנו מתחייבים להעניק לכם את הטיפול המהיר ביותר, תוך מתן שירות אדיב ויעיל. לאחרונה הקמנו מערך מחשוב ענן מהמתקדמים בישראל עם אוריינטציה לתחום ההוסטינג.


שמחים לעבוד איתכם

למרות הניסיון הרב בתחום, אנו תמיד מאמינים שיש לנו לאן לשאוף ולהתפתח. לכן, רווחי החברה מושקעים בפיתוח שירותים חדשים ובתחזוק המערכות הקיימות. כמו כן, אנו תמיד שמחים לרקום שיתופי פעולה חדשים עם חברות בניית אתרים, בתי תוכנה, אנשי SEO ואנשי שיווק באינטרנט. אנו דוגלים בשקיפות ובהתאם לכך מתגמלים את השותפים שלנו בעמלות גבוהות עבור כל לקוח חדש שיופנה אלינו.
המלצות לקוחות

להלן מספר המלצות מלקוחות ותיקים ב-Sweethome עם אתרים ושרתי אינטרנט בענן