(24/7) 1-800-373-600

דומיין בעברית – חיפוש ורישום דומיינים בעברית


מחפש לרכוש דומיין בעברית לאתר האישי שלך או לעסק החדש שלך ? – אם אתה מעוניין לבדוק האם הדומיין שאתה רוצה לקנות פנוי <או לא, אנו ממליצים לך להשתמש במנוע החיפוש שפיתחנו ב- Sweethome אחסון אתרים.

באמצעות מנוע החיפוש הנ"ל תוכל לבצע חיפוש דומיין בעברית (או באנגלית) בזמן אמת ולרכוש אותו כבר עכשיו ! – דומיין תקני יכול להכיל 3-63 תווים (אותיות באנגלית ובעברית, מספרים ומקפים), הזן את הדומיין המבוקש על ידך :

 

.www

.

 

מה הוא דומיין בעברית?

כחלק מפעילות ICANN, ארגון התקינה הבינלאומי לרישום דומיינים, והפעילות המקומית של איגוד האינטרנט הישראלי (ISOC) להרחבת כמות הדומיינים וסיומות הדומיינים הקיימות בעולם, ניתנת האפשרות בשנים האחרונות לבצע רישום דומיין בכל שפה (כולל עברית).

דומיין בעברית ניתנים לכתיבה בשפה העברית בשורת הכתובת של הדפדפן ובנויים בצורה הבאה :

סוויטהוםאחסוןאתרים.Com

הדומיין עצמו מקודד לפי תקן IDN ובסופו של דבר הוא יוצג בקישורים פנימיים ובקישורים ברשת ברצף אותיות אנגליות ומספרים. בהמשך לדוגמא ממקודם, הדומיין יתורגם לרצף הבא :

xn--4dbakdabbpfjh7bfztj6j9a.com

 

מה השימושים המרכזיים בדומיין בעברית?

הצגת והקלדת דומיין בעברית היא מסורבלת במקצת (מכיוון שהיא דורשת מעבר בין עברית לאנגלית באמצע הקלדת הדומיין) ולכן בדרך כלל השימושים המרכזיים הם :

שימושים שיווקיים – הרבה יותר קל להעביר דומיין בעברית לקהל יעד רחב, בעבר נרכשו הרבה מאוד דומיינים בעברית אשר מורכבים מביטוי גנרי כלשהו ( למשל, מתנות, גירושין, אחסון אתרים וכדומה). דומיינים אלה פעלו במקביל לאתר המרכזי של בעל העסק ושימשו כאתר לווין לאתר – ראו עמוד בנושא אחסון דומיין.

קידום בגוגל – מקדמי אתרים רבים מאמינים כי דומיינים מדוייקים שמכילים את מילת המפתח העיקרית ( או Exact-Match Domains , EMD) זוכים לעדיפות על ידי אלגוריתם החיפוש של גוגל. בעברית, האופציה היחידה ליצור דומיין EMD היא באמצעות רכישת דומיין בעברית וקידום שלו.

במידה ויש לך שאלות נוספות על קניית דומיין בעברית או שאתה מתקשה בביצוע קניית הדומיין באמצעות תיבת החיפוש הנ"ל,

אל תהסס ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותך.

 


לעמוד רישום דומיין

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!