(24/7) 1-800-373-600

רישום דומיינים


סוויטהום אחסון אתרים מספקת שרותי רישום דומיינים (שם מתחם) לשמות ישראלים ובינלאומיים בסיומות co.il org.il. וכן למבחר סיומות בינלאומיות כגון com / net / org / biz / info ועוד. לקוחות בעלי דומיין ללא אתר אינטרנט פעיל יכולים לקבל שירות חנית דומיין, הפניית דומיין לאתר במקום אחר, תיבת דואר או הפנית דואר. כמו כן אנו מספקים שרותי DNS מקצועיים יחד עם שירותי רישום דומיין ללא תשלום, לכל לקוחותינו.

להתחלת תהליך רישום דומיין, חפש/י שם מתחם באמצעות מנגנון החיפוש להלן. אנא הכנס/י את שם הדומיין המבוקש ולחצ/י על כפתור החיפוש. דומיינים יכולים להכיל 3-63 תוים, אותיות באנגלית, מספרים ומקפים.

 

.www

.


חדש – רישום דומיין בחינם (כולל co.il) עם כל חבילות אחסון האתרים ב-SweetHome

*בתשלום שנתי

שרותי רישום דומיין, חידוש והעברת דומיינים מספקים אחרים

רישום / חידוש דומיין ישראלי בסיומות:

co.il / org.il
מחיר
מס' שנים
67
1
134
2
מחיר חדש!

רישום / חידוש דומיין בינלאומי בסיומות:

com / net / org / us
מחיר
מס' שנים
49
1
98
2
245
5
490
10

רישום / חידוש דומיין בינלאומי בסיומות:

biz / info / co.uk / org.uk
מחיר
מס' שנים
59
1
118
2
295
5
590
10

רישום / חידוש דומיין בינלאומי בסיומות:

CC
מחיר
מס' שנים
179
1
349
2
799
5
1,459
10

רישום / חידוש דומיין בינלאומי בסיומות:

TV
מחיר
מס' שנים
199
1
379
2
899
5
1,749
10

רישום / חידוש דומיין בינלאומי בסיומות:

IT
מחיר
מס' שנים
99
1
189
2
499
5
888
10

* מחירי הרישום כוללים מע"מ כחוק

 

.www

.

לקוחותינו נהנים ממערכת ניהול מתקדמת המאפשרת להם לנהל בצורה מרוכזת מספר בלתי מוגבל של שמות מתחם מתוך ממשק אחד. כמו כן, הלקוחות מקבלים התראות חידוש מאיתנו החל מ-3 חודשים ממועד פקיעת הדומיין ויכולים לחדש את הדומיין באופן עצמאי ללא התערבותנו. לאחרונה הוספנו פינוק לכל לקוחותינו החדשים – שם מתחם (דומיין) בחינם עם כל חבילות אחסון האתרים שלנו, בתשלום שנתי.  

רישום דומיין ניתן אך ורק ללקוחות המארחים את אתריהם ב-Sweethome, או ללקוחות אשר רוכשים שירותים נלווים כגון חניית דומיין תיבת דואר אלקטרוני או שירותי DNS.

בנוסף לרישום דומיין לקוחותינו נהנים ממבחר שרותים משלימים הכוללים בין היתר אחסון אתרי אינטרנט, שרתים וירטואליים ושרתים יעודיים במבחר קונפיגורציות. אנו מזמינים אותך להצטרף לאלפי לקוחות הוסטינג ורישום דומיין שבוחרים בנו מחדש כבר מעל 15 שנים ברציפות!

טיפים לבחירת דומיין

  1. קצר ולעניין – מומלץ שאורך הדומיין לא יעלה על 10 תווים ויהיה קליט, ללא צורך בעזרת איות כאשר אומרים אותו בטלפון או ברחוב. אף אחד לא יתבלבל בלכתוב ynet, ebay או paypal. קצר ולעניין אמרנו כבר?
  2. קשר לתחום האתר – במידה והאתר עוסק בתחום ספציפי, כדאי להעזר במילה חזקה שגם תעזור מנועי חיפוש. אתר בתחום האוכל יכול להשתמש בדומיין המכיל מילה חשובה כמו food או eat ולצרף אותה לשם המותג.
  3. איזה דומיין לבחור? באיזו סיומת? – כדאי לשייך את האתר עם דומיין .co.il לישראל, כך שגם גוגל ידע שמדובר באתר שבמהותו ישראלי. חברינו המקדמים טוענים שסיומת הדומיין משפיעה על דירוג מול אתרים בעלי סיומת דומיין בינלאומית או כללית. ציונות כבר אמרנו?
  4. וותק דומיין – לנושא של וותק הדומיין ישנה השפעה על קידום האתרים – מהסיבה הזאת, אנשים רבים מעדיפים לרכוש דומיין ותיק ולשלם סכומים כסף גבוהים יותר בעבורו מאשר קניית דומיין חדש.
  5. דומיין בעברית – דומיין בעברית מאפשר לבעלי עסקים המעוניינים לקדם את העסק שלהם בשפה הרלוונטית לקהל היעד לעשות כן. חשוב לציין שרק שם המתחם הינו בעברית והסיומת היא co.il. היתרונות של דומיין בעברית יבואו לידי ביטוי ברלוונטיות לעסק ובנוחות הגולשים בקליטה ובזכירת שם האתר וכתובתו.

 

 


לחצ/י כאן להעברת דומיין מרשם אחר – Domain Transfer
  

 

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!