(24/7) 1-800-373-600
מחשוב ענן

מחשוב ענן לעסקים – שירותי ענן / שרתים וירטואלים לעסקים

SweetHome מפעילה בהצלחה רבה כבר מספר שנים מערכות וירטואליזציה או בשמם החדש – מחשוב ענן על תשתיות עצמאיות ובלעדיות מבית VMware בישראל. ענן התקשורת המרכזי שלנו ממוקם בחוות השרתים של בזק בינלאומי ומבוסס על על שרתי IBM, מוגן על ידי קלאסטר פיירוולים של חברת Fortinet ומגובה על ידי שרת + רובוט קלטות עם תוכנת CA Arcserv.אנו מציעים שרתי Linux ו-Windows במבחר קונפיגורציות, עם שלל סוגי דיסקים, מוצרי גיבוי ואבטחה, ניהול ובקרה.

יעוץ ושירות Pre-Sale חינם ללקוחות מחשוב ענן – 1-800-373-600

 

מחשוב ענן VMware בשילוב מערכת הפעלה Linux

החל מ-99₪ לחודש (כולל מע"מ)
שטח דיסק בסיסי לבחירת הלקוח – 100GB SATA / 25GB SSD
1GB RAM זכרון – עד 32GB לשרת | ליבת CPU אחת – עד 32 ליבות לשרת!
ניתן להתקין מבחר הפצות לינוקס על השרת כגון CentOS, RedHat, Debian או Ubuntu וכן מבחר ממשקי ניהול מבית cPanel, Plesk או DirectAdmin. מחשוב ענן לעסקים מבוסס לינוקס עומד כיום לרשותך במבחר קונפיגורציות, מערכות הפעלה והפצות. אנו מציעים שרותי ניהול לשרתים, פיוורוול, גיבויים ויעוץ בנושאי אבטחת מידע ושיפור ביצועיים. ניתן לשלב מספר יחידות מחשוב ענן ליצירת סביבה חזקה ומאורגנת היטב לאפליקציות עסקיות שונות.

 

מחשוב ענן VMware בשילוב מערכת הפעלה Microsoft Windows

החל מ-149₪ לחודש (כולל מע"מ)
שטח דיסק בסיסי לבחירת הלקוח – 100GB SATA / 50GB SAS 15K / 25GB SSD
1GB RAM זכרון – עד 32GB לשרת | ליבת CPU אחת – עד 32 ליבות לשרת!
תמיכה מלאה למערכת ההפעלה Windows 2012 ברמת הוירטואליזציה, אפשרות להתקנת מבחר תוכנות שרת, מסדי נתונים MS-SQL/MySQL, ממשק ניהול Plesk 12 מתקדם, גיבויים ושרותי ניהול של צוות סיסטם מנוסה ומקצועי. ניתן לרכוש חשבון VPN מבוסס דפדפן (SSL) לחיבור בטוח מכל מקום בעולם וכן שרותי פיירוול מתקדמים כולל סריקת AV/AS לפרוטוקולים שונים.

 

כונן רשת בענן לשיתוף קבצים או גיבויים

החל מ-75₪ לחודש (כולל מע"מ)
שטח דיסק החל מ-50GB בענן פרטי של SweetHome בחוות השרתים בזק בינלאומי ישראל
השירות מבוסס שרתי cPanel/CloudLinux לאבטחה ויציבות מירבית. כונן הרשת ניתן להתקנה בכל מערכות ההפעלה, נגיש ממכשירי מובייל ומגיע עם שירותי File Manager של cPanel אשר מאפשרים את כל פעולות ניהול הקבצים הנפוצות. כמו כן כונן הרשת נגיש שבאמצעות ssh/ftp/rsync על מנת לאפשר לך גמישות מירבית בניהולו.

 

תחנת עבודה וירטואלית Windows 7/8/10 או Linux בענן

החל מ-195₪ לחודש(כולל מע"מ)
50GB שטח דיסק SATA / Raid5 | זכרון – 1GB (עד 4GB לתחנה) | ליבת CPU אחת מסוג E5
החבילה כוללת רשיון חוקי מלא למערכת הפעלה Windows 7/8 וכן רשיון Microsoft Remote Desktop License המאפשר חיבור לתחנת עבודה מבוססת Windows מרחוק. לקוחות Linux יכולים לחסוך את עלות הרישוי – 75₪ לחודש. לתחנת העבודה ניתן להצמיד מבחר שרותים כגון Microsoft Office Standard/PRO, חיבור מוצפן ומוגן באמצעות SSL-VPN, שרותי גיבוי לקלטות, שירות AntiVirus/AntiSpam ועוד שלל שרותי קצה שהופכים את העבודה בענן ליעילה וכדאית.

 

שרת וירטואלי – VPS מבוסס Virtuozzo לבאנרים ומדיה בענן

החל מ-349 ₪ לחודש(כולל מע"מ)
100GB שטח דיסק | 2GB זכרון | 4 ליבות CPU ו-10TB תעבורה חודשית.
החבילה מיועדת למשרדי פרסום וחברות מדיה המבקשות לארח באנרים, סרטוני פלאש דינמיים, סרטי FLV ומדיה שונה. השרת ממוקם בחוות השרתים של בזק בינלאומי, מחובר לנתב של 1GB/sec ללא פיירוול פיזי באמצע. החבילה מגיעה עם 10TB תעבורה לחודש. תעבורה נוספת לפי 8 אג' לגיגה לחודש. אנו נעבוד אתכם ליצירת אופטימיזציה מקסימאלית של השרת ביחס למדיה המוזרמת לגולשים תוך שיפור ביצועים מתמיד על ידי caching ושיטות נוספות.

מה זה מחשוב ענן?

מחשוב ענן הוא שירות אשר ניתן על ידי חברת מחשוב חיצונית ומאפשר לעסק לקבל שירותי מחשוב מלאים על גבי הענן (רשת האינטרנט) הפרטי של החברה שמספקת את שירותי המחשוב.
במילים פשוטות, שירותי מחשוב ענן מאפשרים לך לקבל כוח מחשוב אינסופי אשר מתחלק על שרת וירטואלי (שרת VPS) בודד או עשרות, מאות ואלפי שרתים וירטואליים בענן.
היתרונות הגדולים ביותר של שירותי מחשוב ענן לעסקים הם בניהול השוטף של הפעילות העסקית, רמת האבטחה הגבוהה ובעלויות הראשוניות/השוטפות הנמוכות בניהול פעילות המחשוב.

מחשוב ענן הינו למעשה שם כולל לשירותים הניתנים על ידי שרת בענן חיצוני. החידוש והייחודיות של שירותי גיבוי בענן טמונים בהיותם פוטרים את הלקוח מההכרח לרכוש תוכנות יקרות, חומרה שאין בה צורך יומיומי, שירותי אינטרנט שונים ועוד. למעשה, שירותי הענן נחלקים לשלושה: שירותי תשתית, יישומים שונים וכן קבלת תוכנות מהספק החיצוני. מחשוב ענן, הפלטפורמה עבור שרת וירטואלי הינו פתרון מתקדם ביותר למחשוב ארגוני ואחסון אתרי אינטרנט.

שירותי מחשוב ענן מסוג תשתית כוללים שטח אחסון על גבי שרת בענן. בדיוק כמו המידע הנאגר בדפים וקלסרים בכל חברה, גם אתר האינטרנט, תוכנות ניהול לקוחות, תוכנות לניהול ספקים ומידע מהותי של החברה – כל אלו הינם בגדר פרטים הדורשים מקום אחסנה. שטח אחסון האתרים מושכר על ידי הספק ללקוח ובכך מאפשר ללקוח להיפטר מכל הכוננים הקשיחים, הדיסקים ושאר האלמנטים המשמשים לאחסון מידע.

שירותי מחשוב ענן כוללים את האפשרות ליהנות מיישומים שונים מבלי לרכוש את אותם היישומים מהיצרן המקורי. במקום זאת, הלקוח מקבל את האפשרות לשימוש חופשי מהספק שלו. השירות השלישי שמספק מחשוב הענן הוא סוגים שונים של תוכנות. כל בעל עסק יודע כי על מנת לתפעל את החברה שלו באופן שוטף יש צורך בתוכנות מגוונות. החל מתוכנות לניהול לקוחות וספקים ועד לתוכנות לניהול המידע בו נעשה שימוש יומיומי.

במקום לשלם על כל אחד מהשירותים הללו בנפרד – שירותי מחשוב הענן מעניקים אותם ללקוח בצירוף תמיכה טכנית ומקצועית סביב השעון, שירותי הטמעה וליווי עסקים – וכל זאת בתשלום אחד מוסדר, נוח ואטרקטיבי ביותר. אין זה פלא כי כמעט ואין חברה כיום שאינה משתמשת בשירותי מחשוב הענן.

יתרונותיו של מחשוב הענן

שירותי מחשוב ענן טומנים בחובם מגוון עצום של יתרונות שונים ומגוונים עבור עסקים קטנים, בינוניים ועצומים. החברות הבינלאומיות כבר השכילו ליישם טכניקות ושירותים לחברות בענן במחלקות השונות אולם נדמה כי דווקא החברות הקטנות – הגופים הזקוקים לשירותי אחסון בענן יותר מכל – דווקא ביניהם השימוש במחשוב ענן עדיין אינו תדיר.

שירותי מחשוב ענן חוסכים לארגון הוצאות רבות על רכישת רישיונות תוכנה וחידושם מדי שנה, שירותים של טכנאי מחשבים והטמעת תוכנות, שירותים תמיכה בצוות העובדים, רכישת ציוד וציוד קצה, רכישת חומרה ומחשבים מסוגים שונים וכמו כן מספקים שירותים שונים כגון תוכנות ניהול ותיבות דואר, תוכנות אנטי וירוס ועוד.

למי מתאים מחשוב ענן?

שירותי מחשוב ענן הינם בין השירותים היעילים והמקצועיים ביותר, אשר מעניקים לכל בית עסק באשר הוא את האפשרות לצמוח ולהתפתח בצורה מנוהלת היטב ומאורגנת כראוי. אחסון אתרים או מחשוב הענן הינו שם כולל לשירותים אידיאליים לחברות קטנות וחברות בינוניות אשר אינן מעוניינות להשקיע כספים רבים בכוח אדם ובצוותים אנושיים, כמו גם ברכישת ציוד באופן חוזר ונשנה.

שירותי מחשוב ענן אידיאליים גם לחברות גדולות אשר מעוניינות להתמקד בשיווק ובעסק – במקום להשקיע אינסוף משאבים בתחזוקתו. לסיכום, ניתן לומר כי שירותי מחשוב הענן בהחלט כאן להישאר ואילו העסקים שימאנו לאמצו – ייוותרו מאחור.

טרנדים במחשוב ענן

התחזיות בתחום מחשוב הענן צופות גידול של השירותים גם לתחומים המסורתיים – אלו שעד היום פחות נהנו מהיתרונות של הענן. עסקים מקומיים וכן חברות ותיקות בשוק אשר התקשו באימוץ העקרונות של מחשוב ענן – עתידים להצטרף למגמה ההולכת וגדלה של עסקים הנהנים מאינטרנט על גבי שרתים בענן זמינים בכל מקום ובכל שעה.

 

מהם השימושים המרכזיים בשירותי מחשוב ענן לעסקים ?

1. תוכנה כשירות – שירותי מחשוב ענן מאפשרים לך לשלם דמי שימוש קבועים עבור שימוש בתחנות עבודה מלאות על גבי שרת וירטואלי (VPS) בענן. שימוש בתחנות עבודה בענן יכול להיות לצורך עבודה מרחוק, ביצוע פרויקט הגירה ל – Windows 7 או ניהול משברים טכנולוגיים – פירוט נוסף תוכל לקרוא בעמוד תחנות עבודה בענן באתר Sweethome אחסון אתרים.
2. ניהול שרת בענן – שירותי מחשוב ענן מאפשרים לך לשלם דמי שימוש משתנים בהתאם לכוח המחשוב הדרוש לך באותה תקופה. שרת אחסון בענן מנוהל על ידי הצוות הטכנולוגי של העסק או הצוות הטכנולוגי של Sweethome אחסון אתרים ומידי חודש תתבצע בדיקה וחיוב על היקף כוח המחשוב שנוצל בפועל – בצורה זו, אין צורך לרכוש חומרה (שרתים, דיסקים, מוצרי גיבוי וכדומה), מערכות הפעלה (לינוקס או חלונות) ואבטחה מכיוון שכל הציוד נמצא בחוות השרתים המאובטחת של Sweethome אחסון אתרים.
3. שירותי גיבוי בענן – שירותי מחשוב ענן מאפשרים לך ליהנות משירותי גיבוי תחת הענן של Sweethome אחסון אתרים. גיבוי בענן מאפשר אוטומציה מלאה של כל תהליכי הגיבוי (מבלי להסתמך על עובד בחברה שיבצע זאת בכל יום, שבוע או חודש), רמת אבטחה מקסימאלית ואפשרות להתאוששות מאסון בצורה מהירה, קלה ופשוטה.

 

השוואת שירותי מחשוב ענן מול רשת מקומית בעסק

 • עלויות רכישת חומרה + רישוי תוכנה

 • מיקום שרתים

 • רמת אבטחה

 • גמישות

 • שדרוגים

 • שירותי מחשוב ענן

 • עלויות מחשוב ענן מותאמות לצורכי העסק ומתבצעות בצורה חודשית בהתאם לפעילות העסקית. בצורה זו, ניתן להרחיב או לצמצם את היקף המחשוב בהתאם לפעילות העסקית.
 • שרתי Sweethome נמצאים בחוות השרתים המתקדמת של בזק בינלאומי אשר מוגנים בצורה מלאה מפגעי טבע (רעידות אדמה, ברקים וכדומה) ומאובטחים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.
 • שרתי Sweethome מאובטחים בצורה מלאה בצורה פיזית (שמירה ומיקום מאובטח) וטכנולוגית (מוצרי גיבוי ומערכות כפולות לצורך שרידות ויתירות מקסימאלית)
 • שירותי מחשוב ענן של Sweethome מאפשרים לך גמישות מירבית כך שניתן להרחיב או לצמצם את השימוש בכוח המחשוב, השירותים והתחנות הדרושות לך בכל רגע נתון.
 • כל השדרוגים מתבצעים על ידי הצוות הטכנולוגי של Sweethome – העסק לא מושפע בכלל (אין חוסר זמינות או בעיות רשת) וכל התהליך מתבצע בשקיפות מלאה.
 • רשת מקומית בעסק

 • עלויות רכישת חומרה + רישוי תוכנה גבוהות. במקרים בהם העסק גודל, בעל העסק ידרש להשקיע פעם נוספת ברכישת חומרה ורישוי מתאים – במצב הפוך בו יש צמצום בפעילות העסקית, ההשקעה ירדה לטמיון.
 • בדרך כלל, השרתים נמצאים באתר/משרדי הלקוח (דבר שגורר בעיות אבטחה, ביצועים ותחזוקה נמוכה)
 • בדרך כלל, רמת אבטחה טכנולוגית נמוכה מאוד. במידה והשרת נמצא בחלל המשרד, כל אחד יכול לגשת פיזית לשרת החברה, אין שמירה בכלל.
 • אין כל גמישות, כל הרחבה גוררת עלויות חומרה ורישוי נוספות. כל צמצום, לא בא לידי ביטוי בחיסכון כספי מידי חודש.
 • שדרוגים מתבצעים על ידי הלקוח – הלקוח נדרש להשקעה כספית נוספת ולעיתים להשפעה על הפעילות כתוצאה מתהליך הטמעה ארוך, מורכב ומסורבל באתר הלקוח.

ניתן לראות ששירותי מחשוב ענן על גבי שרתי וירטואליים (VPS) מאפשרים לעסק להתנהל, לגדול ולעבוד בצורה נכונה, כלכלית וקלה במיוחד.
חברת Sweethome אחסון אתרים מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ הוקמה ב – 1998 ומספקת שירותי מחשוב ענן לעסקים, שרתים וירטואליים (שרת VPS בענן) ופתרונות גיבוי מתקדמים בענן.
כל תהליך מחשוב ענן ויישום תשתית vSphere בשילוב ממשק ניהול VMWare בחברת Sweethome אחסון אתרים מתחיל בבחינת הצרכים של הארגון ובדיקת התאמה לחישוב דרישות הארגון (כוח עיבוד, ביצועים, זיכרון ונפח דרוש). כמו כן, הצוות הטכנולוגי של Sweethome אחסון אתרים מבצע את הקמת התשתית בארגון, התקנת התוכנות הנדרשות, בדיקת עומסים על מערכת המחשוב וביצוע פיילוט לפרק זמן קצר עם מספר עובדים מהארגון.

בנוסף לליווי הראשוני, Sweethome אחסון אתרים מספקת מספר שירותים מידי חודש כמו:

 • שרותי Firewall מגוונים כולל SSL-VPN, IDS, Anti-Spam, Anti-Virus ועוד מבחר אמצעי אבטחה
 • מערכת גיבוי מבוססת CA Arcserve עם תמיכה מלאה בוירטואליזציה, גיבוי Snapshot ו-File Level
 • בזק בינלאומי מספקת תעבורה איכותית לארץ ולעולם כולל סינון Anti-DDos.
 • שילוב בין מערכות וירטואליזציה/ענן לבין שרתים ייעודיים במבחר קונפיגורציות.
 • צוות סיסטם בעל 20 שנות ניסיון בהקמה, תחזוקה וניהול שרתי אינטרנט.

נשמח לעמוד לשרותך ולעזור לך להחליט על פתרון מחשוב ענן לעסק שלך:
   

   מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!