(24/7) 1-800-373-600

גיבוי בענן – שרתי גיבוי לינוקס / ווינדוס בענן

אנו מציעים שרותי גיבוי בשרת בענן לתחנות עבודה, מחשבים אישיים ושרתים. לבחירתך, ניתן להשתמש במגוון פתרונות גיבוי בענן על גבי שרת וירטואלי Windows או Linux.

באפשרותך לבצע גיבוי בענן של העסק שלך המבחר אפשרויות – החל משרת Linux פשוט זמין באמצעות FTP, Samba או NFS וכן על פני שרת Windows 2012 שישמש גם כ-Active Directory ועליו ניתן להתקין מבחר תוכנות גיבוי שיגבו את העסק שלכם לענן שלנו בצורה בטוחה ומוצפנת, תוך שמירה על הקבצים שלך ברמה גבוהה. אל תהסס להתקשר אלינו לקבלת יעוץ מקצועי בנושא גיבוי בענן. כמו כן נשמח להתאים עבור פתרון DRP – Disaster Recovery Plan על מנת לייצר לך רצף פעילות עסקי מקסימאלי.

גיבוי בענן ייעודי – מדוע זה טוב לך?

למרות שלא חסרים ברשת שירותי גיבוי בענן המוענקים בחינם, לשירותי גיבוי ייעודים לעסקים המשווקים על ידינו יש מספר רב של יתרונות משמעותיים:

 • אוטומציה מלאה של תהליך הגיבוי בענן באמצעות תוכנת גיבוי משוכללת.
 • כאמור, היכולת לגבות פורמטים שונים של קבצים כמו מסדי נתונים, אתרי אינטרנט שלמים, תחנות עבודה של Windows כונני רשת, מערכות וירטואליזציה מסוג VMWare וכו', זאת לעומת שירותי גיבוי בענן סטנדרטים שבדרך כלל מגבים רק קבצים בודדים או לכל היותר ספריות על המחשב המקומי באופן "טיפש".
 • העובדה כי הקבצים נשלחים אל שרת מקומי בארץ, מבטיחה שירות אדיב ומקצועי עם תמיכה טכנית ואספקת פתרון מיידי במקרה חירום.
 • כמו כן, גם רמת האבטחה היא גבוהה יותר לעומת שירותי רשת רגילים לגיבוי שחשופים לכל העולם (ראו את מקרה Heartbleed).
 • התאוששות מאסון והחזרת תחנות עבודה לפעילות מלאה במהירות גבוהה במיוחד.
 • כמו כן, אנחנו מחלקים את המשאבים שלנו בין מספר שרתים כך שאנחנו לא תלויים בספק אחד.
 • אפשרות לעקוב אחר שינויים בקבצים המגובים בענן ולחזור אחורה יום שבוע או אפילו חודש.
 • מבחינה עלויות גיבוי בענן, המשתמש משלם רק על נפח האחסון והמשאבים אותם הוא צורך ולא מעבר לכך.
 • אפשרות לגיבוי נוסף על אמצעי גיבוי ידניים בתשלום במקרה ורוצים להיות מוגנים גם בפני תקלות בתשתית הרשת המקומית של העסק.

כיצד מחברים בין שרת גיבוי בענן לבין הארגון שלך?

לבחירתך ניתן לקבל שרת לינוקס או שרת ווינדוס בענן שלנו ולהתחבר אליו בהתאם לצרכים שלך ושל הארגון. השרת יכול להיות שרת ווינדוס נוסף עם שירותי Active Directory ולהתחבר לכל דומיין אחר. ניתן לקבל שירות VPN לצורך חיבור קבוע ומאובטח בין השרת הארגוני לשרת הקבצים בענן. לקוחות לינוקס או לקוחות המעוניינים בשרת קבצים פשוט, מבוסס Samba, NFS או FTP אנו ממליצים על שרתי לינוקס זולים במיוחד, המתחילים ב-149₪ לשרת בעל 100GB שטח דיסק. פרטים נוספים בעמוד שרת וירטואלי בענן.

השרת שלך יכול לשמש אותך בין היתר כשרת אחסון קבצים בענן, שרת דואר אלקטרוני ואפילו לאחרונה משמש לצורך תחנת עבודה וירטואלית מבוססת ענן.

בדוק גם:

מחשוב ענן לינוקס / מחשוב ענן Windows / אחסון מדיה / באנרים / אחסון בענן

 

  מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!