(24/7) 1-800-373-600

שרת DRP בענן – פתרון גיבוי מושלם לעסק שלך!

SweetHome מספקת מגוון שרותי DRP – Disaster Recovery Plans לעסקים וארגונים.
בין אם יש לך שרת פיזי בעסק, שרת בחוות שרתים בארץ או בחו״ל, יחידת מחשוב ענן באמזון או עננים ציבוריים אחרים – אנחנו יכולים לעזור לך להשתקם במהירות מכל אסון שיפקוד את המערכת הראשית שלך.

אנו נספק לך שרת בענן שלנו, נגדיר אותו בשבילך לפי הדרישות שלך, נבצע העתקה קבועה של החומר מהשרת הראשי, כולל רפליקציה של מסדי נתונים ונספק לך למעשה שרת ״מראה״, נגיש בכל עת ומוכן להכנס לפעולה.

היופי כאן הוא התשלום הנמוך שאנו גובים על השרת כל עוד הוא במצב standby, יחד עם אפשרות
הרחבה מיידית של CPU/RAM/Bandwidth לצורך הכנסתו לפעולה כשרת production ותשלום חריג רק כאשר השרת באמת נכנס לעבודה וצורך משאבים.

רפליקציה של מסדי נתונים – אנו יודעים להציע ללקוחותינו רפליקציה לצורך failover של מבחר מסדי נתונים כגון MySQL, MS-SQL ו-Oracle. השירות ניתן במספר תצורות, החל מהעתקת מסדים פשוטה ע״ב יומי, דרך רפליקציית Log Shipping וכמובן הגדרת קלסטר מלאה בין השרת הראשי למשני.

העתקת שרתים לענן באמצעות VMware P2V – פתרון יעילה ונוח להעתקת שרת פיזי לענן באופן חד פעמי או מתמשך (incremental).

רפליקציה של תוכן באמצעות rsync לשרתי לינוקס – אנו נבנה עבורך סקריפטים לצורך שכפול תיקיות/קבצים לשרת DRP תוך יעילות רשת מקסימאלית ובדיקת integrity של התוכן באמצעות מערכות מובנות של לינוקס, השוואת md5 checksum של קבצים ועוד.

DRP לחשבונות cPanel – באמצעות כלי האריזה והעברת חשבונות של cPanel אנו יכולים לספק
ללקוחותינו שירות גיבוי/DRP לשרתים או אתרים מבוססי לינוקס עם ממשק cPanel. כל עוד ניתן להתחבר ל-cpanel ולמשוך full backup אנו נוכל לקחת את הקובץ כל יום ולשחזק אותו בתוך שרת ה-DRP שלך, כולל הגדרות רשת וכל מה שצריך כדי שהחשבון יהיה נגיש במקרה שהשרת הראשי נופל.

שירותי DNS מתקדמים להעברת תעבורה בין מערכות Production ל-DRP:
אנו נספק ללקוחותינו שרותי DNS מתקדמים (5 שרתים בד״כ) עם זמן עדכון נמוך (5 דקות או פחות) אשר יאפשר העברה של הגולשים לשרת ה-DRP במהירות במקרה של תקלה, כולל ניטור שרת ראשי ובניית תסריט למעבר אוטומטי לסביבת DRP.

DRP של VMware באמצעות VMware Replication Service – אנו יכולים לשכפל את השרת הוירטואלי שלך על תשתית VMware למערך הענן שלנו, באמצעות הפונקציה VMware Replication אשר נוספה בגרסה 5. השירות מצריך רוחב פס גדול וטיפול בהצפנת נתונים.

אבטחת מידע – אנו פועלים תמיד מתוך גישה של אבטחת מידע מקסימאלית, הצפנה ואימות מערכות, ככל שניתן. באפשרותנו להקים VPN Tunnels בין מקומותת מרוחקים להצפנת מידע ברמה חזקה, להקים קווי תקשורת ייעודיים על ידי חיבורי adsl או קווי תמסורת בין המשרד או הארגון לבין מערך הענן שלנו.

עמידה בתקנים – אנו עושים שימוש בכמה חוות שרתים בארץ ובעולם ויכולים לעמוד ברוב התקנים הנפוצים להקמה ותחזוקת מערך DRP.

למידע נוסף ותיאום שיחת ייעוץ עם מומחה מערכות DRP אנא השאר פרטים בטופס להלן:
      מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!