(24/7) 1-800-373-600

ניהול דומיין

Sweethome אחסון אתרים מעניקה שירותי רישום, ניהול ואיתור דומיינים בישראל ומשנת 1997 ביצענו אלפי רישומי דומיינים עבור לקוחות פרטיים, חברות עסקיות וחברות ממשלתיות בישראל.

דרך הממשק המתקדם של Sweethome אחסון אתרים תוכל לקנות, לחדש ולנהל דומיינים בכל סיומת אפשרית, מסיומות מקומיות כמו CO.IL או ORG.IL ועד סיומות בינלאומיות כמו COM, NET, CO.UK, DE וכדומה –כל שירותי הניהול עבור דומיינים מקומיים או בינלאומיים ניתנים ללא תשלום כחלק משירות הרישום שלנו !

מעוניין לרשום דומיין באמצעות ממשק הניהול המתקדם שלנו? הכנס את שם הדומיין המבוקש בתיבת החיפוש הבאה והתחל עכשיו בתהליך:

.www

.

שירותי ניהול דומיין ב–Sweethome אחסון אתרים – מה ניתן לבצע דרך ממשק הניהול המתקדם שלנו

  • רישום דומיין חדש – דרך ממשק ניהול הדומיינים של Sweethome אחסון אתרים תוכל לבצע רישום דומיינים במחירים הזולים בישראל – במידה ואין לך עדיין חבילת אחסון בחברת אחסון כלשהי, תוכל לרכוש חבילת אחסון בישראל על גבי שרתי Linux או Windows ולקבל דומיין IL במתנה מאיתנו.
  • העברת דומיין קיים – אם יש לך מספר רב של דומיינים, תוכל להעביר את ניהולם לממשק הניהול המתקדם של Sweethome , ללא עלות כלשהי.
  • חידוש דומיין קיים – דומיינים אשר מנוהלים ב – Sweethome, ניתנים לחידוש בתעריפים משתנים (בהתאם לסיומת המדוברת של הדומיין).
  • ניהול DNS מלא – שירותי DNS מאפשרים לך להפנות את הדומיין לשרת האחסון (בדרך כלל, זו פעולה אשר מתבצעת בתחילת הקמת האתר או במעבר לספק אחסון אחר). דרך ממשק הניהול, תוכל לשנות את הפרטים בצורה עצמאית, קלה ופשוטה.
  • איתור פרטים Whois – על ידי שימוש במערכת ה – Whois תוכל לקבל מידע על דומיינים אפשריים לרכישה, לבצע בדיקת בעלות לדומיינים קיימים ולראות את סטטוס הדומיין שלך.
  • ניהול Zone – ניהול Zone מאפשר לך להגדיר רשומות A, NS, MX, CNAME, TXT.

 

אנו מזמינים אותך להשתמש בשירותי ניהול הדומיינים של Sweethome אחסון אתרים ללא כל תשלום נוסף – עוד סיבה טובה לרשום דומיין בסוויטהום אחסון אתרים.

במידה ויש לך שאלות כלשהן, צור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 (שיחת חינם למוקד המכירות/תמיכה שלנו) או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

.www

.


 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!