(24/7) 1-800-373-600

שירותי סיסטם / ניהול סיסטם (System)

Sweethome מאפשרת לך ליהנות משירותי סיסטם (System) מתקדמים עבור שרתים קיימים או שרתים וירטואליים בענן ייעודי ופרטי של החברה או בענני המחשוב של Google Cloud, AWS (Amazon) ו – Microsoft Azure.

אנו מעניקים שרותי הסיסטם למגוון רחב של לקוחות, החל מאתרי מסחר אלקטרוני ומדיה שדורשים זמינות קרובה כמה שיותר ל-100%, אתרי תוכן, פורטלים מקצועיים ומערכות אינטרנט בשרידות כבוהה הפרוסה על מספר חוות שרתים. הדגש והייחודיות שלנו הינה בבחירה והטמעת מערכות מבוססות קוד פתוח, החל מלינוקס כמערכת הפעלה דרך PHP/MySQL/Java כפלטפורמה לפיתוח ועד תחנות עבודה במשרדים מבוססות הפצות שולחניות של לינוקס כמו דביאן/פדורה/אובונטו שמחליפות את תחנות העבודה מבוססות ווינדוס עם הזמן.

שירותי ניהול סיסטם – System Administration

Sweethome מקבוצת אינטרנט לעם בע"מ קיימת משנת 1998 וצברה ניסיון רב בהקמה, תחזוקה וניהול של שרתים לארגונים, בין השירותים המרכזיים אותם אנו מעניקים בנושא ניתן למצוא:

 • הקמת מערכי שרתים – הקמת מערכי שרתים בהתאם למסגרת התקציב והדרישות הטכנולוגיות של הלקוח. תהליך הקמת מערך השרתים כולל רכישת ציוד קצה, רכישת תוכנה והתאמה מלאה (Custom Made) לצרכי הלקוח.
 • ניהול סיסטם שוטף – System Administration – ניהול System מלא אשר כולל תיעוד, דיווח וטיפול יזום בתקלות טכניות אשר מתרחשות בסביבת העבודה של הלקוח. שירותי הניהול ניתנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע על מנת לקיים סביבת עבודה רציפה. שירותי הניהול מוענקים על גבי שרתים פיסיים או שרתים וירטואלים במערך השרתים של Sweethome או בשרתים אשר ממומקמים בענני המחשוב של חברות אחרות כמו Google, Amazon ו – Microsoft.
 • אופטימיזציה – System Optimization – מומחי המחשוב של Sweethome מספקים שירותי אופטימיזציה למסדי נתונים מסוג MS SQL או MySQL. שירותי האופטימיזציה יאפשרו לך לקבל ביצועים טובים יותר בהתאם לפעילות הארגון ולפתור בעיות DB בצורה מהירה, קלה ופשוטה.
 • ניטור 24/7 – סביבת העבודה של הלקוח מנוטרת בצורה מלאה, 24/7 כך שבכל בעיה, תקלה או פעילות חריגה בסביבת העבודה אחד ממומחי המחשוב של Sweethome יוכל להגיב בצורה מיידית ולהחזיר את הפעילות לשגרה. שירותי הניטור של Sweethome מאפשרים לנטר פרמטרים מוגדרים באתר או באפליקציה או להגדיר threshold לזיהות פעילות חריגה בשרתי הארגון.
 • גיבויים – כל שירותי ה – System מאפשרים גיבוי ושחזור מלא של כל פעילות השרתים.
  לסיכום, Sweethome מציעה לך שירותי ניהול סיסטם ((System מלאים אשר יחסכו לך זמן, כסף ומאמצים רבים – לקבלת פרטים נוספים על שירותי System מותאמים לצרכים שלך, צור עימנו קשר עוד היום ב – 1-800-373-600 (שיחת חינם למוקד התמיכה שלנו) או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.
 • מערכי DRP – לצוות הסיסטם שלנו יש ניסיון עשיר בהקמה ותחזוקת מערכות גיבוי בענן וכן מערכות DRP – Disaster Recovery Plan ליצירת רצף פעילות עסקית מקסימאלית.
   

 

מחשוב ענן VMware בשילוב מערכת הפעלה Linux/Windows


החל מ-149₪ לחודש (כולל מע"מ)
100GB SATA / 50GB SAS 15K / 25GB SSD שטח דיסק בסיסי לבחירת הלקוח
1GB RAM זכרון – עד 32GB לשרת | ליבת CPU אחת – עד 32 ליבות לשרת!
ניתן להתקין מבחר הפצות לינוקס על השרת כגון CentOS, RedHat, Debian או Ubuntu וכן מבחר ממשקי ניהול מבית cPanel, Plesk או DirectAdmin. כמו כן מערכות הענן תומכות בכל גרסאות Windows, כולל צד שרת וכן מערכות הפעלה שולחניות כמו Windows 7/8/10. המערכת עושה שימוש בשרתי IBM חזקים בעלי מעבדי 8 cores ו-256GB RAM כל אחד. כמו כן המערכת מגובה בכללותה באמצעות פתרונות גיבוי של חברת CA הכוללות שרת גיבוי ורובוט קלטות.

 

שירותי סיסטם למערכות אינטרנט

בזכות ההתפתחויות הטכנולוגיות, חברות וארגונים אינם צריכים לנהל את מערכות המידע שלהם בעצמם, אלא יכולים לפנות לשירותי מחשוב והפעלה מתקדמים. האפשרות להשתמש בשירותי ענן ובחוות שרתים חיצוניות פוטרת את הארגון מהקצאת מקום וכוח אדם למשימות הניהול, האבטחה והתחזוקה של מערכות המידע והתקשורת. חברת סוויטהום מציעה לכם שירותי סיסטם למערכות אינטרנט שיותאמו עבור החברה או העסק שלכם, כך שיתנו מענה שלם ואיכותי לצרכים שלכם.
 

שירותי ענן

שירותי הענן תופסים תאוצה, וכיום יותר ויותר עסקים מתקדמים לשימוש בשירותי אחסון וניהול המידע על גבי ענן. חברת סוויטהום מאפשרת לכם ליהנות משירותי ענן מתקדמים ואיכותיים של חברת VMware, מאחסון ומאירוח על שרתי IBM בחוות שרתים בישראל, הנמצאות בקדמת החזית של ההתקדמות הטכנולוגית. שירותי ענן מעניקים לעסק הגנה ואבטחת מידע מתקדמות, שימוש חופשי ביישומים והתקנת תוכנות ללא העלות הכרוכה ברכישתן. כמו כן, יתרון גדול נוסף של שירותי הענן הוא שטח אחסון גדול העומד לרשותכם, מבלי שתיאלצו להתעסק עם כוננים, עם דיסקים ועם אמצעי אחסון מידע נוספים.
 

אחסון אתרים

לצד שירותי הענן, חברת סוויטהום עוסקת באחסון אתרים. בהתאם לכך, אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי אחסון אתרים מתקדמים ובטוחים, בפורמט המתאים לכם.
Linux – לחברת סוויטהום ניסיון של 20 שנה באחסון אתרים על שרתי לינוקס בישראל. השירות כולל אחסון על תשתיות ענן בשרתי CloudLinux, ממשק ניהול Cpanel, גיבויים ודיסקים SSD.
Windows – אחסון האתר על שרתי Windows 2012. השירות כולל ממשק Parallel Plesk לניהול מתקדם, MS-SQL 2008-2012 ומודולים שונים לאתרי ASP.
 

יתרונות

יתרונות השימוש בשירותי ענן ואחסון אתרים הם רבים ומגוונים, ומשתנים בהתאם לאופיו ולצרכיו הספציפיים של העסק. שירותי ענן מספקים שטח אחסון גדול, אבטחת מידע מעולה ומתחדשת ושימוש ביישומים ובתוכנות ללא הוצאה כספית כבדה. שירותי אחסון האתר מספקים תחזוקה, התחדשות, ניהול מידע ותצוגה אופטימאלית של אתר החברה. בנוסף לכך, צוות מקצועי ומיומן עומד לרשות הלקוחות וזמין 24 שעות ביממה, כך שהאתר מתופעל ומעודכן בכל זמן, וזמין ללקוחות מכל רחבי העולם.
 

למי זה מתאים?

שירותי הענן ואחסון האתרים של חברת סוויטהום מתאימים לחברות המשתמשות בשירותי ענן, לחברות סטרטאפ, לעסקים גדולים הדורשים מערכת ניהול מידע מתקדמת, וכן לעסקים קטנים ובינוניים. את החבילה המתאימה לעסק שלכם נתאים ביחד, על פי הצרכים, האופי והיעדים של העסק עצמו. אנו שואפים להתאים לכל לקוח את חליפת שירותי הסיסטם המתאימה לתפקודו ולמידותיו, כך שהעסק שלכם ייתמך ויצמח בעזרת המומחיות והתמיכה שלנו.
 

לצעוד עם הזמן

כידוע לכל, הזמן אינו עוצר – הוא זורם כמו נהר שאין לו סוף, ובעל עסק שאינו רוצה למצוא עצמו מאחור, צריך לזרום עם הקדמה. אל תתנו לעסק שלכם להיגרר מאחור, ועשו את הצעד הנדרש לעבר המחר. הצטרפו לשורת הלקוחות המרוצים של חברת סוויטהום, שתנווט את העסק שלכם לקדמת הבמה.
 

המומחים לשירותך

בין אם אתם בעלי עסק קטן או גדול, יזמי סטרטאפ או בעלי חברה מבוססת, עבודה עם מומחים בתחום אחסון מידע, שירותי ענן ואחסון אתרים תייעל את ניהול העסק ותאפשר לכוח האדם המקצועי שלכם לעסוק בעבודתו, בזמן שאנשי המקצוע שלנו יעסקו בניהול המידע, באחסונו ובאבטחתו. בפנותכם אלינו אתם זוכים לשקט נפשי, לאבטחת מידע, לניהול סיסטם, לאחסון, לגיבוי ולשדרוג מערכות המידע ואתר החברה. אנחנו זוכים בעוד לקוח מרוצה, וכולם יוצאים נשכרים. למידע נוסף ולקביעת פגישה על מנת שנוכל להתאים את החבילה המושלמת עבורכם, התקשרו חינם לטלפון 1-800-373-600, ונשמח לעמוד לשירותכם.

  מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!