(24/7) 1-800-373-600

רכישת דומיין ישראלי / בינלאומי

מחפש לרכוש דומיין לאתר אינטרנט, חנות וירטואלית או בלוג רשת חדש?
Sweethome מציעה לך הצעה משתלמת, רכוש חבילת אחסון אתרים על גבי שרתי Linux או Windows וקבל דומיין ישראלי או בינלאומי בחינם (הטבה של 49-99 ש"ח) או רכוש דומיין בצורה ישירה דרך ממשק הניהול המתקדם שלנו.

להתחלת תהליך רכישת הדומיין, רשום את שם הדומיין שחלמת עליו במנוע החיפוש הבא ובדוק אם הוא זמין לרכישה מיידית – במידה והדומיין תפוס על ידי אדם/חברה אחרת, תוכל לנסות ולאתר דומיין אחר לרכישה.

.www

.

שוקל לרכוש דומיין ישראלי או בינלאומי? רכישת דומיין חדש עושים רק ב- Sweethome!

 

כאשר אתה רוכש דומיין ב – Sweethome, אתה בצורה אוטומטית מקבל סל שלם של שירותים בחינם! – הנה השירותים המרכזיים שתוכל לקבל דרך ממשק הניהול של Sweethome:

  • שירותי ניהול דומיין –לאחר רכישת דומיין חדש או העברת דומיין קיים תוכל לנהל את רשימת הדומיינים שלך דרך ממשק ניהול דומיינים מתקדם, עדכני ופשוט אחד. שירותי הניהול מאפשרים חידוש, העברה, נעילה ועוד פעולות ברמת דומיין בודד או קבוצת דומיינים אשר משוייכים אליך.
  • ניהול DNS – ניתן לקבוע עבור דומיינים אשר נרכשו או הועברו לממשק הניהול את הגדרות ה – DNS לכל אחד מהם או לכולם בצורה מיידית. הגדרות ה – DNS מאפשרות לך לקשר בין שם הדומיין לשרתי חברת האחסון. במידה ועדיין לא רכשת חבילת אחסון אתרים, נצל את ההטבה שלנו וקבל דומיין במתנה בכל רכישה של חבילת אחסון חדשה.
  • תמיכה טכנית מלאה –בכל בעיה, שאלה או קושיה, נציגי התמיכה של Sweethome זמינים לעזור לך בצורה ידידותית, נעימה ועניינית – התקשר אלינו עוד היום ל – 1-800-373-600 (שיחת חינם) ואחד הנציגים שלך ישמח להדריך אותך בתהליך.

 

.www

.

-לסיכום, חברת Sweethome מקבוצת אינטרנט לעם מנהלת אלפי דומיינים מקומיים ובינלאומיים בסיומות שונות (Co.il, Org.il, Com, Net, Info וכדומה) עם הקפדה על מחירים נוחים, זמינות ותמיכה טכנית מעולה.

במידה ויש לך שאלות כלשהן בנוגע לרכישת דומיין באינטרנט, צור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 (שיחת חינם למוקד התמיכה שלנו) או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!