(24/7) 1-800-373-600

שירותי בניית אתרים בוורדפרס (WordPress)

יותר מ – 20% מהאתרים בעולם פועלים על גבי מערכת וורדפרס (WordPress) – זה כולל, גם את אתר Sweethome בו אתה גולש ברגע זה ממש.

שירותי בניית אתרים בוורדפרס (WordPress)

ב – Sweethome תוכל לקבל שירותי הקמה, פיתוח והתאמה של אתרי וורדפרס לצרכים המדוייקים, העסקיים והמקצועיים שלך. כל אתר ב – Sweethome נבנה על פי מתודולוגיה סדורה אשר כוללת את השלבים הבאים:

  • אפיון צרכים ראשוני – השלב הראשון בתהליך בניית האתר הוא שלב האפיון אשר כולל אפיון צרכים עסקיים, מטרות האתר ושוק היעד בו בעל האתר פועל. לאחר אפיון צרכים ראשוני, נוכל להתאים את הפתרון הטכנולוגי האפקטיבי ביותר לצרכי כל לקוח ולקוח.
  • פיתוח אתר וורדפרס – לאחר אפיון הצרכים, נתחיל בתהליך פיתוח האתר אשר יכלול התאמה מלאה לכל סוגי הדפדפנים הפופולריים (כרום, פיירפוקס ואינטרנט אקספלורר), התאמה לסמארטפונים וטאבלטים. כמו כן, במידה הצורך תתבצע התאמת נגישות מלאה אשר תעמוד בחוק הנגישות בישראל – באפשרותינו להתאים את האתר לכל רמות הנגישות הקיימות, החל מרמת A , הבסיסית ביותר ועד רמת AAA, הגבוהה ביותר.
  • בדיקות – לאחר סיום תהליך הפיתוח, נתחיל בבדיקות אשר יבדקו את יציבות האתר בעומסים משתנים, ממשקי המשתמש (QA) וכדומה.
  • העלאה לאוויר – לאחר סיום תהליך הפיתוח ועמידה בכל הבדיקות הדרושות, נוכל להעלות את האתר לאוויר ולהתחיל לייצר לך הכנסות חדשות דרך רשת האינטרנט.

במהלך שנות הפעילות של Sweethome, ליוונו מאות בעלי אתרים מסוגים שונים, החל מאתרי תדמית ומכירות ועד פורטלים מורכבים אשר צוותים שלמים עובדים על גבי תשתיות המחשוב שלהם.

אנו יכולים להבטיח בלב שלם כי לצוות הטכנולוגי של Sweethome, יש את כל היכולות, הידע והניסיון הדרוש להקמת האתר העסקי שלך!

לקבלת פרטים נוספים על בניית אתר וורדפרס (WordPress) בהתאמה אישית, צור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 ונשמח לעמוד לרשותך.

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!