(24/7) 1-800-373-600

שירותי עיצוב אתר וורדפרס (WordPress)

עיצוב אתר וורדפרס ישפיע בצורה ישירה על הנראות, המיתוג והתוצאות העסקיות של האתר. עיצוב וממשק משתמש האתר, יכול להשפיע בצורה ישירה על כמות המכירות בחנות הוירטואלית או על כמות הפניות והטלפונים שיושגו דרך האתר התדמיתי.

ב – Sweethome, אנו מעניקים שירותי עיצוב לאתרי וורדפרס (WordPress) על ידי צוות מעצבים ומעצבות אשר מתמחה בעיצוב ממשקי Web, חנויות ואתרי תדמית. מבחינתנו, המטרה היא ליצור אתר שיוכל לדבר את השפה העסקית, להעביר את המסר והקונספט הדרוש מבחינתך.

שירותי עיצוב אתר וורדפרס (WordPress)

נכון להיום, ישנן 2 אפשרויות שעומדות בפני בעל אתר (קיים/חדש) אשר מעוניין ליישם עיצוב חדש לוורדפרס:

  • עיצוב אתר על בסיס תבניות עיצוב – עיצוב אתר על בסיס תבניות עיצוב קיימות מאפשרות לך להקים אתר בפרק זמן קצר מאוד ובעלויות נמוכות יחסית לעיצוב מותאם אישית ופיתוח על בסיס מערכת וורדפרס. האתרים המובילים לרכישת תבניות עיצוב הם Themeforest, Templatemonster, Elegantthemes ואחרים.
  • עיצוב אתר באמצעות מעצב מקצועי – עיצוב אתר באמצעות מעצב מקצועי מבטיח כי העיצוב שלך הוא ייחודי ולא יהיה בשימוש של עשרות, מאות או אלפי אתרים אחרים. כמו כן, בעיצוב ניתן להקפיד על מיתוג העסק, התאמה אישית לצרכים ורצונות הלקוח.

ב – Sweethome נוכל לעצב עבורך אתר מקצועי, אפקטיבי ונקי בהתאם לקונספט הרצוי. אנו מאמינים כי תהליך העיצוב חייב להיות הרמוני, אחיד וכולל עבור כלל האלמנטים העיצוביים באתר החל מהלוגו ועד אחרון הכפתורים באתר.

לקבלת פרטים נוספים על שירותי עיצוב אתר וורדפרס (WordPress), ניתן ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600. נשמח להציג לך מספר רב של דוגמאות לאתרים מעוצבים שאנחנו אחראים על תהליך העיצוב, ההקמה והתחזוקה שלהם.

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!