(24/7) 1-800-373-600

שירותי ענן לעסקים

Sweethome מספקת סל שירותים מלא על גבי הענן הפרטי שלנו בחוות השרתים של בזק בינלאומי.

הענן של Sweethome מבוסס על טכנולוגיות מובילות בתחום הוירטואליזציה, המחשוב ואחסון האתרים תוך התבססות על מוצרים מתקדמים של Cisco, Vmware, EMC וחברות מובילות אחרות. שירותי ענן מאפשרים לך לקבל ביצועים גבוהים, גמישות ושרידות מקסימלית לארגון.

שירותי ענן ניתנים בהתאמה אישית (Custom Made) לצרכי כל ארגון בהתאם לדרישות ותקציב הארגון שלך. שירותי ענן לעסקים ניתן לרכושכשירות מנוהל (ניהול סיסטם מלא) או כשירות בלתי מנוהל אשר מופעל על ידי מומחי המחשוב על Sweethome אך מנוהל על ידי הצוות הטכני של הארגון.

 

שירותי ענן לעסקים

Sweethome מציע לך את השירותים הבאים:

שרתים וירטואלים בענן שרתים וירטואלים בענן מאפשרים לך לקבל את הביצועים הטובים ביותר עבור האפליקציה או האתר שלך. שרת וירטואלי (VPS) בענן מהווה סביבת עבודה מבוזרת לחלוטין אשר לא מושפעת מרעשי רקע או שכנים בעייתיים. Sweethome מציעה שירותי ענן על גבי שרתים וירטואלים עם מערכת ההפעלה Linux או Windows החל מ – 149₪ לחודש.

תחנות עבודה בענן תחנת עבודה בענן כוללת את עלויות החומרה והתוכנה (רישוי ל – Microsoft Windows 7/8) ללקוח הקצה. בצורה זו, הלקוח מתחבר באמצעות Remote Desktop לענן אשר מספק לו את תחנת העבודה המלאה שלו בכל רגע ובכל מקום בעולם. Sweethome מספקת תחנות עבודה בענן החל מ – 195₪ לחודש.

גיבוי בענן – פתרון גיבוי בענן מאפשר לך לקבל שקט נפשי וידיעה כי כל החומר החשוב על גבי השרת או המחשב המקומי שלך מגובה באמצעות תוכנת גיבוי מתקדמת מסביב לשעון. במקרה של אסון, תהליך ההתאוששות מתבצע בצורה מהירה, קלה ופשוטה עם גיבויי מראה לתקופה של עד 30 ימים.

שירותי דואר בענן – שירותי דואר בענן מחליפים את שרת הדואר הארגוני בשירות של תיבות דואר לפי דרישה. שירותי דואר בענן מאפשרים גישה לנתונים מכל מקום, שיתוף משימות והתממשקות מלאה לסמארטפונים.
לקבלת פרטים נוספים על שירותי שרת בענן לעסקים מבית Sweethome, צור עימנו קשר עוד היום ב – 1-800-373-600 (שיחת חינם למוקד התמיכה שלנו) או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

 

מחשוב ענן VMware בשילוב מערכת הפעלה Microsoft Windows


החל מ-149₪ לחודש(כולל מע"מ)
100GB SATA / 50GB SAS 15K / 25GB SSD שטח דיסק בסיסי לבחירת הלקוח
1GB RAM זכרון – עד 32GB לשרת | ליבת CPU אחת – עד 32 ליבות לשרת!
תמיכה מלאה למערכת ההפעלה Windows 2012 ברמת הוירטואליזציה, אפשרות להתקנת מבחר תוכנות שרת, מסדי נתונים MS-SQL/MySQL, ממשק ניהול Plesk 12 מתקדם, גיבויים ושרותי ניהול של צוות סיסטם מנוסה ומקצועי. ניתן לרכוש חשבון VPN מבוסס דפדפן (SSL) לחיבור בטוח מכל מקום בעולם וכן שרותי פיירוול מתקדמים כולל סריקת AV/AS לפרוטוקולים שונים.

 

שרותי ענן לעסקים – SweetHome.co.il

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!