(24/7) 1-800-373-600

רישום שם מתחם בחינם

שם מתחם (דומיין) היא כתובת ה- URL של האתר שלך באינטרנט – בדומה לטביעות אצבע, אין שני שמות מתחם זהים באינטרנט כך שכתובת האתר שלך היא ייחודית, בלעדית ואקסלוסיבית לך.בשביל לקנות שם מתחם (דומיין) על שמך, השתמש בכלי החיפוש המתקדם של Sweethome אחסון אתרים אשר מקושר בצורה ישירה לארגון התקינה העולמי ואיגוד האינטרנט הישראלי (ISOC). הקלד את שם המתחם המבוקש במנוע החיפוש הבא:

 

.www

.

 

שם מתחם – דומיין בחינם – עכשיו עם כל חבילות האחסון ב-Sweethome אחסון אתרים!

הנה כמה סיבות מצוינות לרשום דומיין ב-Sweethome אחסון אתרים :
1. ניסיון מקצועי – Sweethome אחסון אתרים  היא חברה ותיקה, אמינה ומנוסה במתן שירותי רישום שמות מתחם, אחסון אתרים ושרתים וירטואלים (VPS) על גבי תשתיות ענן פרטיות – החברה פעילה משנת 1997.

2. דומיין בחינם בכל חבילת אחסון חדשה – במידה ואין לך עדיין חשבון אחסון אתרים עבור האתר המיועד, תוכל לרשום את הדומיין בחינם (הטבה בשווי 49-99 ש"ח כתלות בסיומת שתבחר) בכל רכישה של חבילת אחסון חדשה באתר.

3. ניהול שם מתחם – ממשק הניהול המתקדם של Sweethome אחסון אתרים מאפשר לך לנהל את שם המתחם או את רשימת שמות המתחם שלך בצורה מלאה, עצמאית והכי חשוב בצורה קלה. בין אפשרויות הניהול ניתן למצוא העברת שם מתחם, נעילת שם מתחם, חידוש שם מתחם, ניהול Zone לכל שם מתחם ועוד.

4. שירותי DNS מלאים – כל שם מתחם ניתן להפנייה באמצעות שירותי DNS (שירות ניתוב שם המתחם לשרת האתר). שירותי ה – DNS זמינים לשינוי ועדכון עצמאי באמצעות ממשק הניהול שלך.

5. תמיכה טכנית – נציגי התמיכה של Sweethome אחסון אתרים מחכים לשאלות שלך, אם יש לך שאלה, בעיה או בקשה כלשהי, אל תהסס ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 (שיחת חינם).

 

לסיכום, Sweethome אחסון אתרים היא הכתובת שלך באינטרנט לרכישת שמות מתחם בכל הסיומות המקומיות והבינלאומיות האפשריות על ידי ארגון התקינה. במידה ויש לך שאלות כלשהן בנוגע לרישום שם מתחם, צור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 (שיחת חינם למוקד התמיכה שלנו) או מלא את טופס יצירת הקשר באתר ואנו נחזור אליך בהקדם האפשרי.

 

בדוק עכשיו אם הדומיין שלך פנוי וקבל אותו בחינם!

 

.www

.

 

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!