(24/7) 1-800-373-600

שרתים וירטואליים בענן – מחשוב ענן מבית SweetHome

Sweethome מציעה לך מגוון רחב של שירותי אחסון על גבי שרתים וירטואליים בענן, מבוסס חומרה חזקה של IBM ותשתית וירטואליזציה של VMware, אשר יבטיחו לך ביצועים גבוהים, שרידות ויתירות מקסימלית. 

מרכז התקשורת של Sweethome ממוקם בפתח תקווה בתוך חוות השרתים של בזק בינלאומי. אנו מציעים לך מספר שרתים וירטואליים בענן מבוססי Linux או Windows. הנה החבילות הבסיסיות שלנו להשכרת שרתים וירטואליים בענן

שרתים וירטואליים בענן

מעבדי E5 חדישים, תשתית VMware 5.5, ענן פרטי בישראל

תאימות לכל הפצות לינוקס ו-Windows, כולל 2012

שרת וירטואלי Linux
149₪
שרת וירטואלי Windows
149₪
מחיר לחודש, כולל מע״מ. 15% הנחה בתשלום שנתי

לאילו מטרות מומלץ לשכור שרתים וירטואליים (VPS) ב – Sweethome ?

השכרת שרתים וירטואליים (מהו שרת וירטואלי?) מאפשרת לך ליהנות מסביבת עבודה מבוזרת במחיר משתלם, הנה היתרונות העיקריים בהשכרת שרתים וירטואליים:

  • מחירים – שרתים וירטואליים נמצאת בדיוק באמצע סקאלת המחירים בין אחסון אתרים שיתופי לבין אחסון אתרים ייעודי (שרת בודד המוקצה לך). מבחינת עלות/תועלת, שרתים וירטואליים מספקים התשובה הטובה ביותר.
  • זמינות וביצועים – שרתים וירטואלים מאפשרים לבצע פעולות תחזוקה, טיפול בבעיות ומקרי קיצון בצורה המהירה ביותר. כמו כן, רמת הביצועים הכוללת על גבי שרתים אלה היא גבוהה במיוחד. שרתים וירטואליים נותנים לך את כל הכלים להגדרת השרת, הנפחים והחומרה הדרושה עבורך.
  • אבטחת מידע – שרתים וירטואליים מתאפשרים כתוצאה מוירטואליזציה של רכיבי החומרה (VMware) בשרת הפיסי וכתוצאה מכך רמת האבטחה היא מקסימלית. שרתים וירטואליים מחלקים את השרת הפיסי לתאים בלתי תלויים אשר לא מושפעים אחד מהשני. כתוצאה מכך, שכנים בעייתיים או פריצות קוד אשר יתרחשו בקרב לקוח כלשהו לא ישפיעו על לקוחות אחרים על גבי אותו שרת.

Sweethome מעניקה שירותי אחסון על גבי שרתים וירטואליים חדישים, חזקים ויציבים אשר יחסכו לך כסף ויספקו לך את התועלת הגדולה ביותר (בהשוואה לחלופות הקיימות בשוק אחסון האתרים). במידה ואינך בטוח איזו אפשרות נכונה לך, אנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר עוד היום ב – 1-800-373-600 (שיחת חינם למוקד התמיכה שלנו) או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ואנו נשמח לעזור, לייעץ ולהדריך אותך על שרתים וירטואליים (VPS).

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!