(24/7) 1-800-373-600

שרתים וירטואלים בענן

מעבדי E5 חדישים, תשתית VMware 5.5, ענן פרטי בישראל

תאימות לכל הפצות לינוקס ו-Windows, כולל 2012

149
לחודש, כולל מע״מ
149
לחודש, כולל מע״מ
15% הנחה בתשלום שנתי

 

שרתים וירטואלים לעסקים, ארגונים, סטארטאפים וריסלרים

חברת Sweethome אחסון אתרים מקבוצת אינטרנט לעם הוקמה בשנת 1997 ומתמחה בהספקת שרתים וירטואלים לחברות פרטיות, ציבוריות . שרתים וירטואלים בענן מאפשרים לך לנצל בצורה חכמה, יעילה וחסכונית את כח העיבוד (CPU), הזיכרון (RAM) ואת שטח הדיסק הקיים.

מרכז התקשורת של Sweethome אחסון אתרים ממוקם בחוות השרתים של בזק בינלאומי בפתח תקווה, ומאפשר לך לרכוש שרת VPS על הפצות לינוקס (Debian, centos או ubuntu) או התקנות Windows 2008 R2.

אנו מציעים לך מספר חבילות בהתאם לדרישות ולנפחי העבודה שלך, במידה ואתה זקוק לחבילה מותאמת אישית, אל תהסס ליצור עימנו קשר ונשמח לעבוד ביחד איתך על המפרט הדרוש לך. לזמן מוגבל, אנו מציעים הנחה של 15% בתשלום שנתי ובמידה ואתה עובר מספק ישראלי אחר, תוכל לקבל חודש נוסף במתנה מאיתנו !

שרתים וירטואלים ב – Sweethome אחסון אתרים:

שרתים וירטואלים (VPS) – יתרונות מרכזיים

ישנן לא מעט יתרונות לשימוש בשרתים וירטואלים (VPS), הנה המרכזיים שבהם:

 • עלויות שוטפות – שרתים וירטואלים מאפשרים לבעליהם לחסוך בצורה משמעותית בעלויות השוטפות על שכירות (אין צורך להקצות חלל פיזי לשרתים) ואחזקה שוטפת (ציוד כיבוי, אבטחה וכדומה).

 • זמינות ושרידות – שרתים וירטואלים מאפשרים פעולות תחזוקה מלאות בפרק זמן קצר במיוחד וללא השבתות לפרקי זמן ארוכים.

 • כח מחשוב דינמי – ארגונים הם דינמיים והצרכים שלהם משתנים בצורה תדירה. שרתים וירטואלים מאפשרים לבעליהם להגדיל או להקטין את כח המחשוב (כח העיבוד (CPU), הזיכרון (RAM), שטח הדיסק הקיים ומאפיינים אחרים) בהתאם לצרכים הקיימים של הארגון.

 • אבטחת מידע – מרכז התקשורת של Sweethome אחסון אתרים בחוות השרתים של בזק בינלאומי שומר על רמת אבטחת מידע מהגבוהות בישראל ובעולם. כך שאתה יכול להיות שקט שהמידע היקר שלך מוגן, שמור ומגובה ברמה הגבוהה ביותר.

עוד בנושא שרתים וירטואלים:

אחסון בענן / מחשוב ענן לינוקס / מחשוב ענן Windows / אחסון מדיה / באנרים

חברת Sweethome אחסון אתרים מספקת לך פתרונות מחשוב מלאים ומותאמים אישית לצרכים שלך. כל השרתים הוירטואלים מוצעים עם התקנה בסיסית ללא תשלום וניתנים לניהול מלא על ידי צוות Sweethome אחסון אתרים או צוות הארגון.

במידה ויש לך שאלות נוספות, אל תהסס ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 או באמצעות טופס יצירת הקשר להלן:
   

  בחזרה לאחסון אתרים

   מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!