(24/7) 1-800-373-600

ניהול שרת ווינדוס / סיסטם (MS-Windows™ System Management)

windows

סוויטהום אחסון אתרים מפעילה בהצלחה עשרות שרתי Windows בישראל ובעולם, במבחר קונפיגורציות כולל מערכות שרידות גבוהה עם קלאסטרים של Windows ו-MS-SQL. עיקר ההתמחות שלנו הינו בתחום ההוסטינג ומסדי נתונים MS-SQL, כולל וירטואליזציה באמצעות Vmware ו-Virtuozzo. כמו כן יש לנו הכרה מעמיקה עם ממשקי הניהול Plesk לסביבת Windows ו-H-sphere.

התקנה והקשחה של מערכת ההפעלה – אנו מתקינים כל חודש כמה שרתי ווינדוס ומנהלים פרוטוקולים מסודרים להתקנה מקצועית של מערכת ההפעלה ע"י טכנאים מיומנים, תוך תשומת לב מירבית לאבטחת מידע. כחלק מכל התקנה השרת עובר קשחה בהתאם לתפקידו העתידי וחיבורו לרשתות שונות. אנו שמים דגש על הסרת שרותים לא נדרשים, הפעלת מנגנוני ניטור ובקרה על השרתים, ניהול והקשחת משתמשי מערכת, ביצוע תהליך Security Configuration Wizard במלואו, הקשחת פרוטוקולים TCP/IP ורשת, הפעלה והגדרה של Windows Firewall, חיבור השרת לשרותי ניטור וגיבוי ועוד הרבה פעולות שהמסך עדיין קטן מלהכיל :) מומלץ לקרוא גם על שרותי ניהול שרתים שלנו בישראל ובעולם.

שרת אינטרנט Microsoft Information Server – IIS – אנו מכירים את שרת ה-IIS של מיקרוסופט החל מגרסה 3 שלו. הוא לא נהיה פשוט יותר להפעלה עם השנים, והאינטגרציה שלו לתוך מערכת ההפעלה, במיוחד בנושא הרשאות ואבטחת מידע מאוד עמוקה. השרת עדיין משמש גם כשרת FTP וכן כשרת SMTP, מה שהופך אותו להכרחי בהרבה התקנות.

Microsoft .NET Framework – הינה פלטפורמה תכנותית חזקה ביותר, אשר מהווה צד שרת של Microsoft Visual Studio, עליה בונים אתרי אינטרנט ואינטראנט מורכבים, וכן אפליקציות ווביות עם קישוריות לרשת במבחר פרוטוקולים. אנו מנהלים שרתים עם גרסאות1.4 , 2.0 , 3.5 ו-4.5 על שרתי 2008 ו-2012. כחלק מעבודת התחזוקה על השרתים אנו מתחזקים גם את התקנות ה-.net , כולל סכמת אבטחה על השרתים, עדכונים, אינטגרציה עם שרת ה-IIS ועם מסדי נתונים.

שרת מסדי נתונים Microsoft MS-SQL Server – עוד שרות מרכזי ומורכב של מיקרוסופט אשר הפך לחלק אינטגרלי מעבודת הסיסטם שלנו. למרות שאנו לא חברת DBA, אנו מוצאים את עצמינו מנהלים לא מעט התקנות SQL, מרמת ה-Express ועד קלאסטרים מרובי שרתים. אנחנו מכירים את הגרסאות 2008, 2005 ו-2012 באופן מעמיק ביותר ומבצעים ע"ב קבוע עבודות אינטגרציה ושידרוג לכל גרסאות ה-SQL.

ממשק ניהול 12 Plesk של Parallels – עם השנים הפך Plesk לממשק הניהול המרכזי בשוק ההוסטינג, במיוחד עקב השתלבותו בסביבת הוירטואליזציה Virtuozzo, גם כן של Parallels. הממשק מגיע במבחר רשיונות, החל מגרסה ל-10 דומיינים שמספיקה לחלק נכבד מלקוחותינו אשר נהנים מחבילת תוכנות מעולה, עדכונים שוטפים ותמיכה טכנית ברמה בינלאומית. הממשק כולל תמיכה בריסלרים, מגיע עם שרת דואר חיצוני (MailEnable) ומנהל כמעט את כל האספקטים של שרותי אינטרנט שניתנות אצל רוב ספקי האחסון.

קבל הצעת מחיר לניהול שרת Windows
      מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!