(24/7) 1-800-373-600

אחסון דומיין בישראל

חברת Sweethome מקבוצת אינטרנט לעם מספקת החל משנת 1997 שירותי אחסון דומיינים, אתרים ושרתים וירטואליים לעסקים, חברות וארגונים בישראל.

מה זה אחסון דומיין? למה אני צריך את זה?

אחסון דומיין הוא תהליך דומה לאחסון אתר (למעשה מדובר במילים נרדפות לאותו תהליך בדיוק). כל דומיין/אתר באינטרנט צריך להיות מאוחסן בחברת אחסון כלשהי, על מנת שגולשים יוכלו לגשת אליו 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

במידה ורכשת בעבר דומיין ישראלי או בינלאומי, תוכל "לחבר" אותו לשרתי האחסון של Sweethome לאחר רכישת חבילת אחסון אתרים על גבי שרתי לינוקס (Linux) או שרתי חלונות (Windows). בדרך כלל, קונפיגורציית השרת תלויה במערכת הניהול או שפת פיתוח האתר שלך. בהמשך, תוכל לצפות בחבילות הבסיסיות שלנו לפי סוג שרת :

חבילות אחסון לינוקס בענן | חבילות אחסון ווינדוס בענן

 
במידה ואין לך דומיין, תוכל לבצע רישום דומיין באמצעות מנוע החיפוש המתקדם של Sweethome. הזן את פרטי הדומיין שלך בתיבת החיפוש:

.www

.

 
לאחר חיפוש הדומיין המבוקש על ידך, תוכל לראות אם הדומיין פנוי או תפוס כבר על ידי מתחרה אחר בתחום. במידה והדומיין פנוי, תוכל לרכוש אותו בצורה מיידית ולקבל שירותי ניהול DNS מלאים, פאנל ניהול לניהול הדומיין שלך בצורה עצמאית ושירותי תמיכה מלאים מצוות התמיכה של Sweethome.
במידה ואתה לא מצליח לאתר דומיין פנוי, אנחנו ממליצים לך לקרוא את הטיפים שלנו בנושא חיפוש דומיין ישראלי או בינלאומי. במידה ויש לך שאלות נוספות על שירותי האחסון או הדומיינים של Sweethome,

אל תהסס ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותך.

 


לעמוד רישום דומיין

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!