(24/7) 1-800-373-600

אחסון אתרי דרופל

התקנת דרופל חינם בהזמנת אחסון אתר בסיסי לשנה

חדש ב-Sweethome אחסון אתרים! דומיין ישראלי/בינלאומי חינם בהזמנה לשנה/שנתיים, בנוסף להנחה!

חבילת לינוקס-בייסיק עבור אחסון אתר דרופל
3GB שטח דיסק, 250GB תעבורה חודשית, ממשק cPanel
מחיר חודשי
79₪
מחיר שנתי
805₪
15% הנחה
* המחירים כוללים מע”מ כחוק
עכשיו במבצע! חודשיים חינם – לעוברים מספק ישראלי אחר (בתשלום שנתי)

 

אחסון אתרים דרופל
דרופל נחשבת לעיתים לילד הרע של מערכות ניהול התוכן, אך למרות שמדובר במערכת מעט יותר סבוכה מג'ומלה או וורדפרס, מדובר גם במערכת העוצמתית ביותר עבור מפתחים מתקדמים, והיא גם נחשבת לבטוחה ביותר מבין שלושת המערכות המוכרות (ג'ומלה, דרופל ו – וורדפרס).

אחסון אתרים דרופל – דרישות מערכת ושרתים

דרופל היא מערכת ותיקה יחסית אשר רצה על שרתי חלונות, שרתי לינוקס , וגם שרתי Nginx המשמשים בעיקר ברוסיה. מכיוון שדרופל עצמה דורשת גרסאות ספציפיות ביותר של מסד הנתונים ,MySQL ושפת הפיתוח PHP , רצוי מאוד להשתמש בשרת לינוקס ולקבל מחברת האחסון את הגרסאות הספציפיות שרצות על השרת על מנת לוודא שהן לא ישנות


אחסון דרופל בישראל

מכיוון שדרופל נחשבת למערכת מתקדמת יחסית, הרי שרוב חברות אחסון האתרים הישראליות שמציעות חבילות ייעודיות לאחסון אתרי דרופל, עושות זאת במסגרת שרתי VPS. אלו שרתים המיועדים בדרך כלל לאתרי דרופל גמישים במיוחד, והמשתמש אחראי לכל ההגדרות השונות של השרת. לפיכך, רצוי להתאים את חבילת האחסון שבוחרים לידע הטכני של המשתמש.


דרופל 7 ושרתים שיתופיים

חברות אחסון אתרים המציעות אירוח אתרים שיתופי הן למעשה רוב חברות האחסון : האתר של הלקוח יושב באותו שרת עם אתרים רבים אחרים, והמשאבים של השרת מתחלקים בין כל האתרים לפי הצורך. המשמעות היא שאם אחד האתרים משתמש ביותר מדי משאבים, האתרים האחרים עלולים לסבול מירידה בביצועים.

למרות שבאופן תיאורטי, אין מניעה מלהריץ את דרופל 7 ומעלה על שרת שיתופי, דיווחים רבים ברשת מספרים על ביצועיים איטיים יחסית וצורך לבצע מספר שינויים במערכת או להתקין תוכנת שרת בשם Boost אשר מאחסנת עמודים שכבר עובדו בשרת הלינוקס קודם לכן. מי שמתעקש על התקנת דרופל על שרת שיתופי, מוטב שייקרא לפחות מדריך אחת שכזה.

 

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!