(24/7) 1-800-373-600

אחסון ג'אווה (Java) בסוויטהום אחסון אתרים – Java / JSP / nodeJS Hosting

אחסון Java/JS/JSP

SweetHome אחסון אתרים מארחת כבר קרוב לעשור אתרי Java במבחר קונפיגורציות, על שרתי אחסון Linux ו- Windowsאנו מתמקצעים בהקמת מערכות חסכוניות, בטוחות ואמינות לאחסון אתרי ג'אווה בכל גודל. החל מאתרי JSP אותם ניתן לארח בתוך VPS עם ממשק Plesk או cPanel, עם תמיכה ב-Tomcat דרך שרתי VPS בהתקנה ידנית, ללא overhead של ממשקי ניהול ועד שרתים יעודיים שעברו אופטימיזציה מיוחדת לעבודת Java.למרות שבעבר הצענו חבילות אחסון אתרים עם תמיכה ב-JSP על שרתים שיתופיים עם ממשק H-sphere, הלקוחות הבינו בעצמם שהסביבה השיתופית לא יכולה לספק הפרדה ממשית בין לקוח אחד לאחר וכמו כן כתיבת קוד לקוי יכול להביא בקלות לקריסת השרת. הלכה השיתופיות. בנוסף, פרוססים של Java דורשים לא מעט זכרון ועל שרתים שיתופיים זה לא כלכלי. משנכנסו לשוק השרתים הוירטואלים כולם נשמו לרווחה. ספקי האחסון יכולים להקצות ללקוח מכסת שטח דיסק, תעבורה, כח מעבד וכמות זכרון (RAM). הלקוח מקבל התקנה עצמאית של כל תוכנות השרת ויכול להגדיר אותן כרצונו. כל שרת מקבל כתובת IP יעודית, מה שמאפשר לעבוד ישירות עם פורט 80 ללא תלות ב-Apache Proxy. הלקוח מקבל גישת SSH/RDP עם הרשאות root/admin ויכול להגדיר את השרת כפי שנדרש לאפליקציה ולביצועים מיטביים. לצוות סוויטהום אחסון אתרים יש המון ניסיון עם אתרי Java שנרכש במהלך השנים ואנו יודעים לטפל באתרים אלו במקצועיות ובמהירות.

אירוח Java ביחידת מחשוב ענן / לינוקס – החל מ-149₪ לחודש
מבוסס VMware, כולל שלל תוספות, גיבויים, ניהול וממשקי ניהול
עובר מספק ישראלי אחר? קבל חודש התאקלמות חינם (בתשלום שנתי)

 

 

אחסון אתרי Java בכל גודל לעסקים, פורטלים, אתרי מסחר ואפליקציות קריטיות

עבור אתרי Java גדולים, וכן אתרים בעלי מסדי נתונים גדולים, מסוג mySQL, mongoDB, couchDB ומסדי NO-SQL אחרים אנו ממליצים שרתים יעודיים. אנו משכירים, מנהלים ומארחים שרתים יעודיים מתוצרת IBM/HP/Dell במבחר חוות בישראל וארה"ב ונשמח להתאים פתרון מקצועי לאתרים שזקוקים לכח מחשוב מתקדם.

בנוסף, לאתרים הדורשים זמינות מקסימאלית ואלסטיות בצריכת משאבים, אנו מציעים שרותי מחשוב ענן מתקדם על שרתים בישראל. היתרון באחסון מבוסס ענן הינו בשרידות ויתירות השירותים השונים ובאפשרות להגדיל או להקטין משאבים במהירות, ללא עלויות שדרוג חומרה יקרות. שרתים יעודיים בודדים עדיין מהווים פתרון משתלם אם השירות נלקח לאורך זמן ובד"כ אם נשווה משאבים של שרת בודד למשאבים של מחשוב ענן, השני יהיה יקר יותר בהשוואה לשרת יעודי עם אותם משאבים.

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!