(24/7) 1-800-373-600

הקשחת אתר וורדפרס בסביבת אחסון שיתופית

'וורדפרס' לא נועדה בתחילתה להיות כלי בניית האתרים המרשים שהיא כיום – בתחילת הדרך, WordPress נועד להיות כלי לניהול והקמת 'בלוג' באתר האינטרנט שלכם, על מנת שתוכלו לפרסם מאמרים ואנשים יוכלו להתעדכן ולהגיב לכם עליהם. לאט-לאט, אנשים קיבלו את הרעיון לבנות אתרים שלמים יצוגיים והפלטפורמה התפתחה מהר מאד.. אך ככזו, צריך לזכור שמדובר בכלי לניהול והקמת אתר – ולכן צריך להתייחס אליו ברצינות מבחינת אבטחת מידע, למרות שהוא כ"כ קליל וכיפי לשימוש.

לאחרונה, אנו מקבלים פניות מהרבה אנשים המעוניינים להעביר את אתר הוורדפרס שלהם אלינו על מנת לקבל כלים טובים יותר לאבטחה, וכן מחשש לפריצות וזליגת מידע יקר. סוויטהום עוסקת כבר מעל עשור באחסון אתרי וורדפרס ממש מראשית הדרך. צוות הסיסטם שלנו מכיר וורדפרס באופן פונדמנטאלי ויודע לתת פתרונות מורכבים לכל סיטואציה.

אנו מעניקים ללקוחתינן מנהל התקנות לאפליקציות קוד פתוח כגון WordPress ועוד כ-380 אפליקציות אחרות. אנו ממליצים בחום לבצע התקנת WordPress מתוך ממשק ה-cPanel (בתחתית העמוד הראשי תמצאו את קטגוריית Softaculous). מבדיקה שלנו ההתקנה מקצועית ומאובטחת, הרבה יותר ממה שרוב הלקוחות יבצעו לבד. ניתן להגדיר עדכוני תוכנה אוטומטיים, גיבויים וכמובן – התקנת וורדפרס בעברית!
ֿ
 

אחסון וורדפרס מקצועי בישראל

עכשיו כולל התקנה מהירה – ישר מתוך ממשר הניהול

חבילת אחסון מקצועית לאתרי תוכן, פורטלים מקצועיים, בלוגים ואתרי תדמית לעסקים
מחיר חודשי
79₪
מחיר שנתי
805₪
15% הנחה
* המחירים כוללים מע”מ כחוק

3 חודשים חינם

לעוברים מספק ישראלי אחר (בתשלום שנתי)

כיצד מקשיחים התקנת וורדפרס בחשבון האסון?

1.) עדכון וורדפרס לגרסא העדכנית ביותר – הדבר הראשון שכדאי לעשות, הוא לבדוק האם וורדפרס מעודכן לגרסא הכי עדכנית, ע"מ למנוע מפירצות עבר להיות מנוצלות על המערכת, ובכלל – גם בכדי לרענן את כל המערכת וה-'מנוע' שעליו יושב האתר שלכם. גשו להנהלת אתר הוורדפרס תחת הלינק 'wp-admin', וראו מה היא הגרסא האחרונה שמותקנת, ובמידה ויש עדכון, הוא גם יתריע על כך, ויציע לכם את האופציה לשדרג באופן אוטומטי. במידה וההליך העדכון לא צלח או במידה ועדכון אוטומטי לא זמין, תמיד ניתן להוריד את הגרסא האחרונה מאתר wordpress.org, ולהעלות את הקבצים שלה אל האחסון שלנו (אל תפחדו 'לדרוס' את קבצי המקור היושבים על האחסון שלכם, זו מטרת השדרוג, והוא לא יפגום בהגדרות שלכם או במידע שלכם).

2.) עברו על קבצי האתר – אנא וודאו שאין קבצים 'חשודים' או פעילות חשודה באתרכם, קבצים שאינכם מזהים, ובנוסף –

3.) עברו על הקבצים במחשבים שברשת – אלו המחשבים שניגשים ברוב המקרים גם לעדכן ולהוסיף מאמרים לאתר. נא לוודא שהם מבוטחים כראוי, עם אנטיוירוס מעודכן ופעיל, והריצו עליהם סריקה מלאה כדי להיות בטוחים יותר שאין על המערכת של אחד המחשבים שום אפליקציה שיכולה 'לרחרח' חלילה נתוני גישה לאתרכם.

4.) לשנות סיסמאות – ושימו לב שלא מדובר בסיסמא אחת, מדובר בכמה, כאשר החשובות ביותר הן:
* סיסמאת FTP – אותה ניתן לשנות דרך לוח הבקרה לניהול האחסון, אצלנו: H-Sphere, cPanel או Plesk
* סיסמאת אדמיניסטרטור וורדפרס – ניתנת לשינוי דרך 'wp-admin'
* סיסמאת גישה למסד הנתונים MYSQL – דרך לוח הבקרה לניהול האחסון
* סיסמא לאחסון – דרך לוח הבקרה לניהול האחסון.

בנוסף, חשוב לציין – להשתמש בסיסמאות מסובכות למידת האפשר ולא להקל בזאת ראש – אנו יודעים שמאד חשוב שיהיו סיסמאות שתוכלו לזכור ויהיה לכם קל להקליד, אך זכרו שסיסמאות 'קלות' נפרצות במהירות, מאחר וניתן 'לנחש' אותם. אנו גם ממליצים על מחולל סיסמאות 'מסובכות' יותר, כמו https://lastpass.com.

5.) פלאג-אין המשפר אבטחה – קיימים המון תוספים לוורדפרס האחראים לשיפור האבטחה לאתר. ניתן למצוא אותם תחת wordpress.org, וכולם חינמיים כמובן – אך אנו ממליצים על תוספים הסורקים את אתרכם מפני תוכנות זדוניות ('http://wordpress.org/plugins/search.php?q=malware+scanner') tu וכלי אבטחה כוללניים יותר המאפשרים הגנה על כניסות בלתי מורשות (נגיד, 'https://wordpress.org/plugins/better-wp-security/')

אנו ממליצים להיעזר גם במאמרים הבאים:
אבטחת אתרי אינטרנט בחשבון אחסון שיתופי

http://codex.wordpress.org/Hardening_WordPress
וב-:
http://codex.wordpress.org/FAQ_My_site_was_hacked

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!