(24/7) 1-800-373-600

חיפוש דומיין פנוי

לא יודע כיצד לבצע חיפוש דומיין במגוון סיומות ? מתלבט איזה דומיין לבחור ? לא בטוח שהדומיין המבוקש על ידך פנוי ? – הגעת למקום הנכון, מנוע החיפוש המתקדם של Sweethome אחסון אתרים יעזור לך למצוא את הדומיין המבוקש על ידך.

על מנת לבצע חיפוש, הקלד את שם הדומיין בתיבת החיפוש הבאה, ובחר את הסיומת המבוקשת (בדרך כלל דומיינים לקהל יעד ישראלי נרכשים בסיומת Co.il ודומיינים לקהל יעד אמריקאי/עולמי נרשמים בסיומת Com או Net). לאחר חיפוש הדומיין, תוכל לראות אם הדומיין פנוי לרישום מיידי או שהדומיין תפוס כבר על ידי בעלים אחרים.

.www

.

לא מצליח לחפש דומיין פנוי ?

ברוב המקרים, חיפוש דומיין טוב, רלוונטי ובעל משמעות לתחום העיסוק דורש מספר התאמות ושינויים (כתוצאה מהמודל העסקי של שוק הדומיינים בו כל הקודם זוכה). אם אתה לא מצליח למצוא דומיין פנוי, נסה לשנות את החיפוש שלך בהתאם לטיפים הבאים :

  1. מקפים – אם הדומיין שלך מורכב משני ביטויים או יותר, נסה לשלב ביניהם מקף (-) ובצורה זו לנסות ולאתר דומיין פנוי מבלי לשנות ולהוסיף לדומיין ביטויים נוספים.
  2. יחיד / רבים – נסה לחפש את הדומיין בצורות יחיד או רבים ובצורה זו לאתר דומיין פנוי.
  3. קידומות וסיומות לדומיין – נסה לשלב קידומות וסיומות לביטוי המפתח המרכזי שלך. קידומות וסיומות מאפשרות לך להאריך את הדומיין מבלי לאבד את המשמעות המרכזית שהוא מעביר לגולש. למשל, ניתן להשתמש בביטויים כמו Best, Easy, Buy, Store, Online, Guide וכדומה.

לסיכום, חיפוש דומיין למיזם האינטרנט שלך הוא אחד הצעדים החשובים להצלחת המיזם. אנו מזמינים אותך להשתמש במנוע החיפוש שפיתחנו עבורך ולרכוש את הדומיין החדש שלך, כולל חיפוש דומיין בעברית. אל תתמהמה בתהליך הרכישה, אם אתה מוצא דומיין פנוי אשר מתאים לך – רכוש אותו מיד, לפני שמישהו אחר ישים עליו את היד!
קניית דומיין ישראלי ובינלאומי במחירים הכי הוגנים בשוק וכן שרותי אחסון אתר מתקדם בענן!

אל תהסס ליצור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 או באמצעות טופס יצירת הקשר באתר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותך.

 

לעמוד רישום דומיין

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!