(24/7) 1-800-373-600

כוחו של העיצוב הגרפי בבניית אתר אינטרנט

אתרי אינטרנט הינם בין האלמנטים המשמעותיים ביותר כיום לכל בעל עסק. למעשה, אתר אינטרנט הינו אלמנט חובה עבור בעלי אתרים המעוניינים לקדם את עצמם ולהביא למכירות גבוהות יותר ורווחים משמעותיים.  בעידן בו רוב עסקאות המכירה מתבצעות באמצעות האינטרנט, אין ספק כי כל בעל עסק צריך להחזיק באתר אינטרנט מצליח, דינאמי, נגיש ונוח למשתמשים בו. הרווחים של העסק, השגשוג הכלכלי והמוניטין, ההצלחה הכללית והתרחבותו של בית העסק תלויים רבות בעיצוב עבור האתר.

אם בעבר רבים שמו את הדגש על הקידום והזניחו את התוכן, כמו גם את המראה הייצוגי של אתר האינטרנט, הרי שכיום יותר ויותר גורמים מבינים את החשיבות שבבניית אתר אינטרנט מעוצב עם גרפיקה מרשימה. אתר אינטרנט בעל עיצוב ייחודי ימשוך אליו גולשים רבים ויצליח לגרום לשיפור משמעותי בתנועה לכיוון אתר האינטרנט. על מנת להבטיח את הצלחתו של אתר האינטרנט חשוב ביותר לוודא כי הוא בנוי על פי כללי העיצוב היסודיים.

השפעת העיצוב על המוח

עיצוב הוא הרבה למעשה כלי רב משמעות. המוח הימני שלנו הוא זה האחראי על קליטת הצורות והצבעים ולמעשה, הוא אחראי גם על כל התחום הרגשי. לפיכך, העיצוב יוצר קשר עם העולם הרגשי של הגולשים, ולא תמיד באופן מודע. השימוש הנכון בצבעים ובצורות, במיקום ובפונטים הנכונים – אלו הם הגורמים המשמעותיים ביותר אשר משפיעים על הגולשים לקבל החלטות מסוימות, כאלה ואחרות. על מנת להשפיע על הגולשים שלכם ולתת להם את התחושה הנכונה כאשר  הם מבקרים באתר האינטרנט שלכם, דאגו כי שפת העיצוב מדברת איתם בשפה שלהם.

ישנם סוגים שונים של עיצובים ואפשרויות שונות לאפיון אתרים בהתאם לצרכים האישיים של בעל העסק. על מנת להתאים את העיצוב לערכים החיים של העסק וכדי להעניק לעסק את הלוגו המתאים ביותר, חשוב לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר ולבחור מעצב גרפי בעל ניסיון רב שנים המכיר את התחום לעומקו ויודע לעבוד עם סוגים שונים של עיצובים. אין ספק כי באמצעות העיצובים האיכותיים של האתר ניתן ליצור שפה תקשורתית מדהימה ולהגיע גם אל הגולשים הפחות פעילים באינטרנט.

לשקף את ערכי העסק בעיצוב

הערכים החשובים ביותר של בית העסק גלומים בתוך הלוגו של העסק ואילו העיצוב של אתר האינטרנט שלו מעביר תחושות אל הגולשים. לפיכך ישנה חשיבות בלתי מבוטלת להשקעה משמעותית בבחירת המעצב הגרפי לאתר שלכם. בין אם מדובר בלוגו מוקפד וייצוגי המיועד לאתר אינטרנט של עורכי דין ובין אם מדובר בעיצוב אתר ילדותי לחנות בגדי ילדים, בין אם עיצוב האתר הוא קלולסי ומיועד לאתר אופנתי במיוחד או מעוצב ברוח השוקולד ומיועד לאתר אינטרנט שאופה עבורכם עוגות מיוחדות.

כל אתר אינטרנט הוא ייחודי במינו, בדיוק כמו שכל עסק הינו בעל אופי ייחודי משלו. מסיבות אלו, חשב להשקיע את המקסימום בעיצוב של כל אתר אינטרנט בפני עצמו.

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!