(24/7) 1-800-373-600

ליווי טכנולוגי לסטארטאפים ב-SweetHome אחסון אתרים

כמעט כל סטארטאפ מצליח ידרש להקים מערכות אינטרנט בשרידות גבוהה לאפליקציה אותה הוא מפתח. ההבדל בין רעיון טוב על הנייר לאפליקציה שרצה במהירות על מערכות מרובות שרתים ועומדת בסטנדרטים של אבטחת מידע גבוהים טמון בין מיזם שאליו צמודה חברה כמו שלנו לאלו שלא. אנחנו יודעים לייעץ ולעבוד עם סטארטאפים משלב הרעיון על מנת להביא תוכנית מתאימה ליום שאחרי גיוס הכספים.

סוויטהום אחסון אתרים הקימה במהלך השנים מספר סביבות עבודה אינטרנטיות בשרידות גבוהה הכוללות מערכי שרתים כמו IBM Bladecenter, אחסון מידע שיתופי מבוסס Storage מיצרנים מובילים כגון IBM, HP, EMC, NetApp , מחלקי עומסים חכמים מבית F5, Cisco ו-Radware וכן Firewall Clusters מבית CheckPoint / Fortigate.

אנחנו יודעים לחלק מערכות גדולות באמצעות וירטואליזציה למערכות מרובות שרתים עם שליטה מרכזית ואלסטיות של משאבי מחשוב. חושבים על מחשוב מבוסס Cloud? אנחנו יודעים להקים ענני אינטרנט פרטיים ועצמאיים בכל גודל ולכל מטרה.

שרותי הסיסטם שלנו ניתנים ללקוחות בשרידות גבוהה ברמה הכי גבוהה עם שמינות מקסימאלי של שעתיים ביום ו-4 שעות בלילה, תוך הקפדה פנאטית על שימור SLA גבוהה ככל האפשר והספקת QOS מקסימאלי ללקוח.

 

לקבלת מידע נוסף אנא מלא/י את הפרטים הבאים:
     

     

      מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!