(24/7) 1-800-373-600

מערכת שרידות גבוהה

הקמה ותחזוקת מערכות אינטרנט לזמינות גבוהה כולל שרידות, יתירות ו-DRP

סוויטהום אחסון אתרים עוסקת בבניית מערכות אינטרנט מראשית שנות ה-90 ועברה כברת דרך בתכנון, ישום ותחזוקת מערכות שונות, כספקית עבור שרותים קריטיים כגון DNS/Mail/Web/SQL וכן עבור לקוחותיה מהמגזר העסקי, סטארטאפים ועוד. אנו יודעים לשלב בין מספר רב של טכנולוגיות, שרתים, שרותי רשת כגון מחשוב ענן, CDN, וירטואליזציה וכמו כן מתמחים בוידאו, אודיו ותקשורת טלפונית באינטרנט.

מערכת בעלת יתירות ושרידות גבוהה תכלולל בד"כ התצורה הבאה (לכל מרכז תקשורת)

 • שני פיירוולים בתצורת active/active
 • שני סוויטשים Layer-3 במצב cluster
 • מחלק עומסים (Load Balancer) אחד או שניים
 • Data storage מחולק למספר LUNS
 • שני שרתי Web לפחות
 • שרתי מסדי נתונים MS-SQL/MySQL בתצורות Cluster שונות
 • מערכת גיבויים יעודית חכמה השומרת גרסאות קבצים ולוגים מלאים של מסדי הנתונים
 • מערכת חשמל כפולה עם UPS Online ושתי יציאות רשת לנתבים שונים בחוה

וירטואליזציה למערכות אינטרנט

סוויטהום אחסון אתרים מפעילה מספר מערכות וירטואליזציה בינהן Virtuozzo, Xen, VMware ורכשה ניסיון רב בתחום זה בשנים האחרונות. מערכות בעלות עומס נמוך אך דורשות שרידות ויתירות גבוהה יכולות לעשות שימוש חכם ויעיל במערכות וירטואליזציה על מנת לצמצם שרתים אמיתיים תוך שמירה על הפרדת תפקידים קשוחה ברמת הוירטואליזציה של מערכת ההפעלה. התצורה למעלה יכולה להצטמצם לשתיים או שלוש מכונות פיזיות באצעות ויררטואליזציה ועדיין לתת את אותם אחוזי Uptime. נכון לשנת 2016 סוויטהום מפעילה מערך מחשוב ענן מהמתקדמים והמהירים בישראל.

ציודים טיפוסיים למערכות שרידות גבוהה:

כשאנו מרימים מערכת כזו בד"כ לא חוסכים בציוד ודורשים את הטוב ביותר. אנו יודעים לתפעל את רוב הדגמים של החברות הבאות: IBM, NetApp, EMC, Cisco, Fortinet, HP, Dell, Juniper, Radware, F5, CA ועוד. לסוויטהום אחסון אתרים יש קשרים ענפים עם מפתחים, אנשי R&D, תומכים ומהנדסי תוכנה אשר נמצאים במרחק טלפון ועוזרים לתכנן, לדבג ולתפעל מערכות מורכבות מסוג זה.

בין לקוחותינו אשר נהנים ממערכות כאלה ניתן למצוא את: חברת IPdot אשר מפעילה את פרויקט "עלי כותרת", מערכת לניהול ספריות עירוניות, חברת טקטיקום יתרונות שיווקיים המפעילה פורטלי סחר פנים ארגוניים ומועדוני לקוחות, חברת אינמנג' אשר נותנת בין השאר שירות למערך ההזמנות אונליין של פיצה דומינוס, רשת החברתית היהודית "פמיליון" המונה כ-100,000 חברים כיום, פרויקט איכות סביבה של חברת טבע, רשות הטבע והגנים, אתרי מועדוני לקוחות של חברת ויזה כא"ל (bcard.co.il) ועוד לקוחות נוספים שנשמח לספר עליהם בשיחה אתך.

כמו כן, אנו מנוסים בהקמה ותחזוקה של מערכות DRP לעסקים ושרתים פיזיים במשרדים וחברות, שירותי סיסטם למערכות אינטרנט מבוססות ענן ומערכות קריטיות והחל משנת 2015 אנו מספקים גם שירותי DevOps לסטארטאפים וחברות טכנולוגיה המעוניינות לשלב שירותי סיסטם וניהול קוד חכם בארגון שלהם.

סוויטהום אחסון אתרים בנתה ומתחזקת מספר מערכות כאלה עבור לקוחות מהשורה הראשונה במשק הישראלי ותשמח להרים מערכת כזו גם עבורך. צור קשר עוד היום ונשמח לבוא לפגישת היכרות על מנת לשמוע על המיזם שלך ולתכנן לך מערכת אינטרנט שתשרת אותך שנים קדימה.

קבל הצעת מחיר לניהול שרתים
   מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!