(24/7) 1-800-373-600

על הקשר שבין שירות אחסון אתרים טוב ולדירוג בגוגל

אם אתם עומדים כרגע בשלבי סיום בניית אתר חדש לעסק שלכם וכל מה שנשאר לכם זה להחליט על איזה שרת להתקין אותו, כדאי שתדעו שאת ההחלטה הזאת אסור לקחת בקלות. כל מקדם אתרים יודע שעליו לדאוג לשירות אחסון אתרים איכותי לא רק לאתרים שלו אלא גם לעזור בנושא ללקוחותיו. אז מדוע העניין חשוב לקידום האתר ומה צריך לעשות? להלן כמה דברים שיעזרו לכם להבין את חשיבות הנושא.

מהירות

ישנם פרמטרים רבים המשפיעים אל איכות האתר בגוגל הידועים לכל מי שעוסק בנושא קידום אתרים לעסקים קטנים אולם פחות לבעלי האתרים עצמם. אחד מהם הוא מהירות הטעינה של האתר. אתרים שעולים מהר יקבלו עדיפות. לעומת זאת, אתרים שעולים לאט, יחשבו לפחות ידידותיים למשתמש ולכן הם עלולים להיפגע מבחינת המיקום בגוגל. במקרים רבים זה תלוי באתר עצמו, כלומר במשקל התוכן שלו. במקרים אחרים זה תלוי בשרת. כאשר מדובר בשרת איטי ועמוס שבגללו מהירות הטעינה נפגעת, עלול להיווצר נזק לקידום האתר. לכן חשוב כל-כך לבדוק את מהירות טעינת האתר ולוודא שנעשה שימוש בחברת אחסון אתרים איכותית וטובה.

בדיקת שכנות

נושאים אפורים – או במילים אחרות – נושאים לא חוקיים או לא מוסריים, אינם חביבים על גוגל בלשון המעטה. הידעתם שאם האתר שלכם מאוחסן בשרת המכיל אתרים כאלה, זה יכול לפגוע במיקומו בגוגל? איך יודעים שאתם לא בחברה טובה? ישנם כלים שונים שדרכם אפשר לראות את כל האתרים המאוחסנים בשרת המיועד. לפני שאתם רוכשים שירות אחסון אתרים, כדאי לבצע בדיקת שכנות רעה. אם גילתם אתרים מפוקפקים, סימן שאתם צריכים להמשיך לחפש שירות אחר.

נופל וקם

דמיינו את התסריט הבא: הזמנתם אורח לבית שלכם, הוא הגיע, דפק על הדלת אבל ישנתם או שלא הייתם בבית בכלל. שבוע לאחר מכן, הזמנתם אותו שוב וגם הפעם קרה בדיוק אותו הדבר. האם האורח יחזור בפעם השלישית? כמובן שלא. אותו הדבר יכול לקרות לאתר שלכם בגלל השרת. כאשר השרת קורס, האתר לא עולה ולכן הגולש ימצא את עצמו מול דלת סגורה ולא ירצה לחזור פעם שלישית. מכיוון שלגוגל חשובה מאוד חוויית המשתמש העובדה כי השרת קורס כל הזמן עלולה להוביל למצב שמיקומו יפגע. מה עושים? דואגים למצוא שרת איכותי עם שירות תמיכה בכל עת. לכן כדאי להימנע מאחסון חינמי. יחד עם זאת כדאי להריץ על האתר תוכנה אשר בודקת מתי וכמה פעמים מתרחש מצב בו השרת קורס. בכל פעם שהוא יקרוס תקבלו התראה במייל וכך תדעו האם האתר שלכם מאוחסן על שרת טוב או שאתם צריכים לחפש לו בית חדש.

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!