(24/7) 1-800-373-600

איך פותחים חנות וירטואלית ?

האינטרנט הפך להיות למקור מידע מרכזי וגם לזירה עסקית מן המעלה הראשונה. רבים גולשים היום באינטרנט לפחות מספר פעמים ביום תוך ביצוע של רכישות רבות דרך האינטרנט.

פתיחת חנות וירטואלית היא בעלת יתרונות רבים עבור בעל העסק ממש כמו עבור הלקוח. חיסכון בהוצאות כמו שכירות וחשבונות מאפשר להוריד את מחירי המוצרים ולמשוך כך קונים רבים מכל קצות הארץ ואף מחו"ל. איך פותחים חנות וירטואלית? מהם השלבים ולמה יש לשים לב? בואו ללמוד איך עושים את זאת נכון במאמר הבא.

מה לקחת בחשבון לפני פתיחת החנות?

פתיחת חנות וירטואלית היא למעשה הקמת אתר על כל המשתמע מכך. על מנת להקים אתר יש צורך בתוכן תוכן ויזואלי ותוכן מילולי. לשם כך עליכם להצטייד בתמונות של המוצרים אותם הנכם משווקים, לצרף אליהן תיאורי מוצרים הנכתבים באופן ברור אשר יאפשרו ללקוח הפוטנציאלי הנכנס לאתר להבין מהו בדיוק המוצר ואף להרגיש כאילו הוא נמצא ממש מולו. מומלץ להשקיע בכך זמן ולארגן את רוב החומרים מראש.

דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא השיווק גם חנות וירטואלית יש לשווק. אחת הדרכים המרכזיות היא קידום האתר, קידום שיביא להופעת האתר בראש רשימת התוצאות עם חיפוש מוצרים רלוונטיים.

דבר נוסף שיש להתחשב בו הוא ההנאה מהגלישה באתר. כדאי שהאתר יהיה ידידותי לגולש, נוח לגלישה ושהמעבר בין הדפים יעשה באופן חלק. כדאי לשזור בו צבע וקישוטים בכדי שהגולש שכבר הגיע לאתר יישאר בו זמן רב ככל האפשר גלישה ממושכת מגדילה את פוטנציאל הקניה !

יחס ללקוח כמו בחנות רגילה

עם פתיחת החנות, בעל העסק צריך לקחת בחשבון כי גם אם לא יראה את הגולשים הבוחרים לרכוש מוצר בחנות הוירטואלית שפתח, עדיין מדובר בלקוחות לכל דבר.

הלקוח צריך להרגיש כי יקבל את השירות הטוב ביותר ולכן יש להדגיש מספר דברים כמו :

  1. עמוד האודות הלקוח הפוטנציאלי אינו יודע מי בעל החנות. מבחינתו הוא יכול להיות כל אדם. עמוד אודות נותן ללקוח תחושה שאדם אמין עומד מאחורי החנות. כך גם פרטי יצירת קשר עם בעל העסק.

  2. תנאי שימוש כלליים העובדה שהלקוח יעיין בטרם הקניה בתנאי ובחוקי הרכישה באתר יחסכו לאחר מכן בעיות ותלונות.

  3. שימושיות האתר צריך להיות נוח לא רק לבעל העסק אלא בעיקר ללקוח.

פתיחת חנות וירטואלית היא הקמת עסק על כל הנובע מכך וכמו כל חנות גם בחנות כזו ישנו מלאי שיש לעקוב אחריו, דו"ח תקופתי שיש להפיק ועוד אלמנטים ניהוליים אשר צריכים להיות כלולים במערכת הניהול של האתר.

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!