(24/7) 1-800-373-600

קידום אתרים – המבוא והבסיס

אין ספק כי אתר שאינו מקודם במנועי החיפוש ובראשם גוגל, הוא אתר שאינו חשוף לרשות הציבור, כך שהיעילות שלו נתונה בספק. מאז הוקמה הרשת האינטרנטית, התחוללו בה שינויים רבים ומגוונים והעיקרי ביניהם הינו מנועי החיפוש המאפשרים יצירת סדר מופתי בתהליך החיפוש והקטלוג של האתרים השונים הקיימים ברשת.

בתחילת הדרך נוסדה והתפתחה הרשת האינטרנטית ורק בשלבים מאוחרים יותר התפתחו מנועי החיפוש ובראשם גוגל. קידום אתרים מתבצע בעידן הנוכחי במנועי החיפוש השונים החל ממנוע חיפוש גוגל, דרך אקספלורר ועד פייר פוקס. כדי לבצע קידום חכם ומקצועי, לא צריך להיות גאון מחשבים, אך בהחלט צריך להתמקצע בתחום ולהקצות זמן לא מבוטל לביצוע המשימה.

 קידום אתרים על קצה המזלג

אם נרצה להסביר בקצרה מהו קידום אתרים, הרי שאנו יכולים לאגד את מספר הפעולות הבאות: החלפת קישורים, כתיבת מאמרים, מטא, מילות מפתח ועוד. בקצרה, המשימה נתפסת כלא מסובכת, אך אם נכנס לעובי הקורה נגלה שגם אם המשימות אינן מצריכות חשיבה מעמיקה, הן בהחלט דורשות השקעה, כך שכל אחד שיש לו את הזמן הפנוי ללמוד ולהתמקצע בתחום, בהחלט יכול לבצע את הקידום בעצמו.

במהלך הקידום יש לחשוב לא רק על מה שצריך לעשות אלא גם על הדברים מהם יש להימנע וזאת משום שטעויות כאלו ואחרות עלולות לעלות לכם באתר עצמו ובהשקעה כמו גם בהוצאה עתידית לא מבוטלת. אם לצורך העניין האתר אותו אתם מקדמים מכיל תכנים מועתקים, הרי שאתם עלולים לקבל ענישה מגוגל ולהגיע למצב חמור בו גוגל מחליטה להוציא את האתר שלכם מהאינדקס, כך שגם מי שיקיש את כתובת האתר בחיפוש לא יצליח למצוא אותו ויהיה עליכם לתקן את המצב, אם על ידי פנייה ישירה לחברת גוגל או על ידי בניית אתר חדש.

אם בחרתם לבצע קידום של אתרים באופן עצמאי, קחו בחשבון שעליכם ללמוד לא מעט עוד לפני שאתם מתחילים במשימה ורק לאחר שאתם בטוחים שלמדתם את הבסיס האיתן, אתם יכולים להתחיל ולהתנסות בעשייה. מומלץ לבצע את ההתנסויות הראשונות באתר אינטרנט שאינו חשוב לכם כך שאם הוא יעלם מחר מהרשת לא יקרה כלום, לא מבחינת עלויות ולא מבחינת המידע בו.

לסיכום – באפשרותכם עומדות מספר אלטרנטיבות לביצוע קידום אתרים, האחד באופן עצמאי ואילו השנייה באמצעות בעלי מקצוע. שימו לב כי אין זה משנה באיזו אופציה אתם בוחרים כל עוד הקידום מתבצע בצורה מקצועית ואיכותית. 

מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!