(24/7) 1-800-373-600

7 טיפים לבחירת חברת אחסון אמינה וטובה לאחסון האתר שלך

אם יש לכם אתר קיים או אם אתם בונים אתר חדש, אתם חייבים לוודא שחברת האחסון שלכם היא חברה טובה ואמינה שתאחסן את האתר שלכם כמו שצריך. לפניכם 7 טיפים לבדיקת איכות חברת האחסון שלכם:

  1. תמיכה טכנית – חשוב לוודא כי החברה אצלה אתם מאחסנים את האתר תהיה זמינה לתמיכה טכנית ותיתן לכם את המענה בעת הצורך. אף פעם אי אפשר לדעת מתי יקרה משהו לאתר ואתם חייבים לוודא שהאתר שלכם נמצא בידיים טובות שידאגו לאתר שלכם בכל רגע נתון, אפילו בשעות לא שגרתיות.
  2. אחסון בארץ או בחו"ל – אם קהל היעד שלכם הוא ישראלים, רצוי לאחסן את האתר בארץ. לא משנה אם יש לכם אתר בדרום או מקומון בנתניה, חשוב לאחסן אותו בחברה טובה ואמינה. אחסון בחו"ל מתאים יותר עבור קהל יעד הנמצא בחו"ל. גם חברות בחו"ל רצוי לבדוק היטב לפני שמאחסנים שם אתר. התמיכה שתקבלו היא לא אותה תמיכה שתקבלו בארץ ולפעמים רק עבור זה שווה לשקול אחסון בארץ.
  3. מהירות ובטיחות – חשוב לבחור חברה שמאפשרת לאתרים המאוחסנים שלה לעלות במהירות ללא עיכובים ובמקביל מגנה עליהם ב 100%. הבטיחות היא דבר חשוב מאוד בבחירת חברת אחסון. במיוחד מפני פריצות הנפוצות בישראל. לכן חשוב לוודא שהחברה מספקת בטיחות ברמה גבוהה.
  4. ללמוד מאחרים – על מנת לדעת אם החברה אותה אתם בוחרים היא באמת טובה, כדאי לבדוק מה לקוחות החברה אומרים. כדאי לקרוא ביקורות או לשמוע המלצות לפני שבוחרים את החברה המתאימה עבורכם. לצערנו לא כל החברות בארץ נותנות מענה טוב ואיכותי לאחסון האתר ולכן חשוב לעשות בדיקה מעמיקה לפני שבוחרים את החברה הרצויה.
  5. בחירת תכנית אחסון- שימו לב כי כל חברה מציעה חבילות אחסון שונות. יש חבילות המתאימות לאתרים עם תעבורה גדולה, ויש חבילות המתאימות לאתרים קטנים. בדקו היטב את החבילות והתייעצו עם המומחים בברה על מנת להתאים לעצמכם את החבילה הטובה ביותר עבורכם.
  6. נפח אחסון והיקף תעבורה – חשוב לדעת מהו נפח האחסון אותו האתר שלכם צריך ומה היקף התעבורה של האתר שלכם. יש הבדל בין אם אתם מאחסנים אתר עם היקף תעבורה קטן או אתר עם היקף תעבורה גדול. כמובן שיש לקחת בחשבון גם תוספות כגון אחסון תיבות מייל ועוד.
  7. חברה מקצועית הרשומה כחוק – יש לשים לב שהחברה שאתם מתכוונים לאחסן אצלה את האתר הינה חברה רשומה כחוק, מקצועית ובעלת ניסיון שתוכל לתת לכם את המענה המקצועי לכל בקשה או בעיה שעולה.

לסיכום, חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת ניסיון, לבדוק המלצות ולדבר עם לקוחות או מכרים על מנת לבצע את הבחירה הנכונה ביותר.

המאמר נכתב באדיבות קול השרון

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!