(24/7) 1-800-373-600
תעודת SSL

תעודות SSL לאתרי אינטרנט

תעודת SSL מאפשרות לך לבצע חיבור מאובטח, מוצפן ומוגן בין אתר אינטרנט לדפדפן האינטרנט של הגולשים בו. המונח SSL הוא ראשי תיבות של Secure Sockets Layers ושם זה מציין את הפרוטוקול שמאפשר את החיבור המאובטח בין האתר לדפדפן הלקוח.בדרך כלל, תעודות SSL מותקנות על גבי עמודים אשר דורשים מהגולשים להזין נתונים רגישים כמו מספר כרטיס אשראי, סיסמאות ופרטים אישיים אחרים. לדוגמא, כל אתר מסחר אלקטרוני אשר מכבד את עצמו (לצערנו, ישנם גם אתרים אשר לא מאובטחים בצורה הנחוצה) נדרש לרכוש תעודת SSL על מנת לאבטח ולהצפין את המידע שעובר בו.

איזה תעודות SSL ניתן לקנות ב – Sweethome ?

חברת Sweethome מאפשרת הנפקה, התקנה והטמעה של מספר תעודות SSL בצורה קלה, מהירה ופשוטה. כל תעודות ה – SSL של Sweethome נמכרות במחירים הזולים ביותר. הנה התעודות המוצעות על ידינו:

תעודות SSL לאתרי אינטרנט

רכישת תעודות SSL ממגוון המותגים הבינלאומיים Thawte, Geotrust ו – Comodo. ב – Sweethome תמצאו את המחירים הזולים בישראל לתעודת SSL מקצועית לאתר!

תעודת GeoTrust RapidSSL
98₪ לשנה
תעודת Geotrust QuickSSL
345₪ לשנה
תעודת
Comodo SSL
345₪ לשנה

 

תעודת
Comodo SSL
345₪ לשנה
תעודת Thawte SSL123
321₪ לשנה
תעודת Comodo Instant SSL
399₪ לשנה

 

Comodo Premium Wildcard SSL
2041₪ לשנה
Geotrust QuickSSL Premium
520₪ לשנה
תעודת Geotrust True Business ID
579₪ לשנה

 

Geotrust True Business ID with EV
760₪ לשנה
Thawte SSL Web Server Cert + EV
702₪ לשנה
Thawte SSL Web Server Certificate
525₪ לשנה

 

GeoTrust Rapid SSL Wildcard
468₪ לשנה
GeoTrust TrueSite ID Wildcard
2105₪ לשנה
Comodo SSL Wildcard
1165₪ לשנה
תעודת Comodo EV SSL
699₪ לשנה
* המחירים כוללים מע"מ כחוק

 

מהן היתרונות ברכישת תעודת SSL לאתר?

בשנים האחרונות, רכישת תעודת SSL לאתר הפכה לצורך אמיתי ולאחר התקנה שלה תוכל להינות מהיתרונות הבאים:

  • אמינות וביטחון – המהות של תעודת ה – SSL היא להגביר את האמינות ותחושת הביטחון של הגולשים או הרוכשים באתר האינטרנט שלך. לפי מחקר של חברת Gartner, כ – 70% מהרוכשים באינטרנט נטשו את עגלת הקניות מכיוון שהם לא בטחו מספיק במוכר (האתר) מתוכם כ- 64% מהרוכשים ציינו שתעודת SSL אשר מציינת את רמת האמינות והביטחון של האתר היתה מונעת מהם לנטוש את עגלת הקניות. המשמעות היא שאם יש לך חנות וירטואלית ברשת, בכל יום שאין ברשותך תעודת SSL תקינה אשר מצביע על אמינות האתר, אתה מפסיד כסף רב כתוצאה מנטישת לקוחות פוטנציאליים אשר התחילו את תהליך ההזמנה והפסיקו אותו באמצע.
  • ערוץ תקשורת מוצפן ומאובטח – לאחר רכישה והתקנה של תעודת SSL, אתה יכול להיות בטוח שכל המידע אשר מוזן על ידי הגולש מוצפן ומאובטח ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, תעודת SSL מאפשרת שליחה של המידע המוזן בצורה מלאה אל מסדי הנתונים של האתר או החנות הוירטואלית.
  • קידום בגוגל – החל מאוגוסט 2014, גוגל החלה לתת "דחיפה אורגנית" לבעלי אתרים וחנויות אשר הטמיעו תעודותSSL. מבחינת גוגל הטמעה של תעודת SSL מצביעה על איכות, רלוונטיות ואמינות האתר/החנות אל מול המתחרים אשר לא השכילו להטמיע תעודת SSL באתרם. מאז 2014, כמעט כל המחקרים ומקרי הבוחן שהוצגו על ידי חברות SEO ברחבי העולם מצביעים בבירור על תרומה משמעותית ושיפור בדירוג האתרים שעברו מ – HTTP ל – HTTPS (פרוטוקול מאובטח).

לסיכום, תעודות SSL הכרחיות לבעלי אתרי מסחר אלקטרוני, בנקים, פורטלים או כל אחד אשר דורש מן המשתמשים באתרו להזין פרטים רגישים (כרטיס אשראי, שמות וכתובות) או פרטי הזמנה כלשהן. בסופו של יום, תעודת SSL מאפשרת לבעל העסק למכור יותר ומנגד ללקוחות להרגיש בטוחים הרבה יותר ולדעת שמאחורי האתר/החנות עומדת יישות עסקית ידועה, מוכרת ואמינה.

במידה ואינך יודע איזו תעודת SSL מתאימה עבורך, צור עימנו קשר ב – 1-800-373-600 והצוות הטכנולוגי של Sweethome ישמח לייעץ ולהתאים עבורך את תעודת ה – SSL הטובה ביותר מבחינת תקציב מול תועלת/דרישה מצידך.

 

    מעוניין/ת לשמוע עוד פרטים על שירותי פרסום ובניית אתרים? התקשר/י אלינו 1-800-373-600 או מלא/י את הטופס להלן ונציג שלנו יחזור אליך במהרה עם חבילת הפתעות במחירים מפתיעים!